Rahat Taşın

Rahat taşın hizmetimizle sizleri fazla yormadan nakliye işlemleri sunmaktayız. Öncelikle İstanbul son zamanlarda fazla göç almıştır. Bu doğrultuda konut sektörü de gün geçtikçe büyüme sağlamıştır. Bu yoğunla bağlı olarak sizlerde eşyalarınızı rahat taşınmasını talep etmektesiniz. Akdeniz Ekspres ailesi olarak uzun senelerin tecrübesi ile kolay taşımacılık hizmetleri sunuyoruz.

Hızlı, güvenli, kolay ve sigortalı taşıma süreçleri için Akdeniz Ekspres avantajlarından yararlanabilirsiniz. Profesyonel alt yapımızla rahat nakliyat hizmetlerini müşterilerimize güvenle sunmaktayız. Sizlerde kafanızda soru işareti mevcutsa firmamızı arayarak detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Rahat Nakliyat Avantajları

Öncelikle rahat nakliye işlemleri için firmamız birçok yöntem kullanmaktadır. Bunlar arasında;

 • Televizyonlarınız için özel ambalajlama malzemeleri,
 • Her araçlarımızda bulunan yatak koruyucuları bu sayede taşınma esnasında tozlanma veya kirlenmez,
 • Dayanıklı plastik kolilerimizle eşyalarınız dış etmenlerden korunmaktadır,
 • Kapalı kasa araçlar sayesinde eşyalarınız kış ve yaz şartlarında zarar görmeden nakliyesi sağlanır,
 • Beyaz eşyalarınız için üretilen kolileme sistemi,
 • Kıyafetleriniz için özel üretim askılı dolap sistemi,

Bu gibi tüm hizmetlerimiz sayesinde eşyalarınız dış etmenlere karşı korunmaktadır. Rahat ev nakliyat hizmetinin diğer avantajlarından biri ise tüm taşıma sürecini personellerimiz sağlamaktadır. Bu sayede sizler hiçbir etmene karışmadan hizmet sunulmaktadır.

İstanbul Rahat Ev Taşımacılığı

Akdeniz Ekspres ailesi olarak Avrupa ve Anadolu Yakası nakliye ofislerimize taleplerinizi iletebilirsiniz. Dilerseniz ofislerimizi ziyaret edebilir veya telefonla detaylı bilgi alabilirsiniz. Bunun yanı sıra eksper talebinde bulunarak detaylı inceleme isteyebilirsiniz.

Eksper talepleriniz uzman kadromuzla istediğiniz tarihte sunulmaktadır. Eksper günü tüm detaylar raporlandırılarak taşıma günü her şey hazır hale getirilmektedir. Kolay taşıma süreçlerinde kurumsal firmamız tüm düşüncelerinizi profesyonellikle size sunmaktayız. Firma prensibi olarak tüm eşyalarınız ambalajlanması yapılarak araca yüklenmektedir.

Rahat Taşınma Şirketleri

Akdeniz Ekspres ailesi olarak 1959 yılından itibaren sizlere nakliye hizmeti sunuyoruz. Bu sebeple gün geçtikçe İstanbul nakliyat sektöründe tavsiye firmaları arasında yer almıştır. Bununla beraber taşıma hizmeti için eşyalarınızı kolay taşımak için gerekli tüm ayarlamaları yapmaktayız.

Rahat şehirlerarası nakliye işlemlerinde firmaların özellikle kurumsal olması önem teşkil etmektedir. Çünkü uzman kadrolu ve profesyonel hizmet anlayışı ile taşınmalıdır. Bunun içinde rahat taşın firmaları araştırmalarında dikkat etmelisiniz. Şimdi sizlere rahat nakliye firmaları seçimizde dikkat etmeniz gereken etmenleri sunacağız. Bunlar;

 • Kurumsal firma anlayışı ile hizmet sunan firmalar,
 • K3 taşıma belgesi olan şirketler,
 • Sigortalı hizmet sunan firmalar,
 • Şikayet forumlarında olumsuz yorumları olmayan,
 • Marka tescil belgesi olmalı,
 • Özmal araçları olan şirketler

Bu gibi etmenlere dikkat ederek alacağınız hizmet tamamen güvenli olacaktır. Bu sayede taşıma hizmeti sizler için sorun teşkil etmeden sonlandırılmaktadır. Ayrıca Akdeniz Ekspres ailesi olarak elit taşıma hizmeti de sunmaktayız.

İstanbul Rahat Evden Eve Nakliyat Ücretleri

Kolay taşınma işlemlerinde İstanbul çıkışlı araçlarımızla beraber tüm Türkiye’ye hizmet sunmaktayız. Bununla beraber rahat taşımacılık ücretleri tamamen belirlenmektedir. Firmamız nakliye ücretlerini ekonomik teklifler sunarak taşıma hizmeti sunmaktayız. Sizlerde firmamızdan hizmet almak isterseniz iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Ayrıca bakınız>> İstanbul kurumsal nakliyat