Antika Eşya Taşımacılığı

Birçok nakliyat firması antika eşya taşıma hizmetini sunmamaktadır. Antika eşya nakliyat işlemi diğer nakliyat işlemlerinden daha fazla hassasiyet isteyen ve profesyonel nakliyat planlaması gerektiren hizmetlerden biridir.   Antika eşya taşıma sırasında birçok etmene dikkat etmek gerekir. Antika eşyalar taşımadan önce paketlenmesi yapılmalıdır bu sayede taşıma esnasında oluşabilecek hasarlara karşı önlem alınmış olur. Firmamız yıllardır nakliyat sektöründe edindiği tecrübeler ve yenilikçi çözümleri ile antika nakliyat hizmetinde öncü firma olmayı başarmıştır. Antika nakliyat, hizmeti profesyonel nakliyat planlaması oluşturularak taşınması gerekmektedir. Bu sayede tüm taşıma planlaması oluşturularak antika eşyalarınızın hasar almadan yeni yerine teslimatı sağlanmaktadır. Antika eşya taşımacılığı fiyat almak isterseniz birçok firmadan fiyat teklifi alabilirsiniz. almış olduğunuz fiyat teklifleri arasında uyuşmazlığı fark edeceksiniz.Bu uyuşmazlık firmanın sunduğu hizmeti belirler.Akdeniz Ekspres firması olarak en iyi nakliyat hizmetini en uygun fiyata sizlere sunuyoruz.

Antika eşya taşımacılığı
Tarihi eşya taşımacılığı

Tarihi Eşya Taşımacılığı

Tarihi eşya nakliyat, antika eşya nakliye hizmeti gibi hassasiyet isteyen nakliyat hizmetlerinden biridir. Firmamız tarihi eşyalarınızı taşımadan önce tarihi eşya taşıma sigortasını uygulayarak taşıma esnasında oluşabilecek hasarlara karşı önlem almaktadır. Tarihi eşya nakliyat işlemi profesyonel nakliyat planlaması oluşturularak taşınması sağlanmalıdır. Çünkü tarihi eşyalar önemli yer almaktadır hasar alınmadan taşınması lazımdır. Nakliyat planlanması sayesinde tarihi eşya taşımacılığı işlemi hızlı ve hasarsız şekilde taşınması sağlanmaktadır. Tarihi eşyalarınız taşınmadan önce profesyonel ekiplerimiz sayesinde paketlenmesi yapılarak taşıma işlemi gerçekleştirilir. Akdeniz Ekspres firması olarak önceliğimiz müşteri memnuniyeti olup eşyalarınızı hasarsız teslim etmektir. Sizde tarihi eşya taşımacılığı fiyat teklifi almak istiyorsanız kurumsal nakliyat hizmeti sunan firmamızdan en uygun tarihi eşya taşıma fiyat teklifi alabilirsiniz. Tek yapmanız gerek müşteri temsilcimiz ile iletişime geçmektir.

Müze Taşımacılığı

Müze nakliyat, tarihi eşya taşımacılığı ve antika eşya taşıma hizmeti gibi önem taşıyan nakliyat hizmetlerinden biridir. Müze taşımacılığı nakliyat sektöründe az firmanın hizmet verdiği alanlardan biridir. Şehir içi müze taşıma kurumsal ve profesyonellik isteyen taşımalar arasında yer almaktadır. Firmamız yıllardır sektörde olup edindiği tecrübeler sayesinde kurumsal nakliyat hizmeti sunmaktadır. Firmamız müze taşımacılığı hizmetini nakliyat planlaması oluşturarak müze eşyalarını hasarsız ve hızlı şekilde taşınmasını sağlamaktadır. Kurumsal nakliyat hizmetinde öncü olan firmamız birçok kurumsal firmanın referansıyla en iyi nakliyat hizmetini en uygun fiyata sizlere sunmaktadır. Yapmanız gereken tek şey müşteri temsilcimiz ile iletişime geçmektir.

Tüm Türkiye’ye hizmet sunan firmamız 7/24 hizmetinizdedir. Evden eve nakliyat,şehir içi nakliyat,şehirler arası nakliyat, parça eşya taşıma, depo taşımacılığı, depolama, ofis taşıma gibi bir çok hizmetlerini kurumsal nakliyat adı altında işlerini yürütmektedir. Sizde Akdeniz Ekspres avantajından yararlanmak istiyorsanız iletişim bölümümüzden arayabilir veya nakliyat talep formu oluşturarak sizlere fiyat teklifleri oluşturmamızı isteyebilirsiniz.