Lütfen firmamızdan aldığınız hizmet sonrası olumlu veya olumsuz düşüncelerinizi aşağıdaki formu kullanarak bize iletiniz.

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

ghjk
Average rating:  
 23 reviews
 by HATİCE

Akdeniz Ekspres ile eşyalarım Mersin den İzmit'e hiç sorun olmadan taşındı.
Firma belirttiği saat ve tarihte eşyaları alarak ertesi gün sabahtan yeni adrese teslim ettiler. Her mobilyanın  tek tek montajları yapılarak odalara yerleştirildi, sağlam paketleme ve güvenli taşıma sonucu eşyalarımdan kırılan ,hasar gören hiç olmadı.Gelen personeller işlerinde uzman ,hızlı ve saygılı. Güvenli,profesyonel taşıma için gönül rahatlığıyla  herkese tavsiye ederim. Bayram Bey'e ve ekibine gönülden teşekkür ederim,

 by Berker
istanbul-izmir

İstanbul'dan İzmir'e taşınma sürecimizde eşyalarımızı güvenle taşındı. Herhangi bir problem yaşamadık. Teşekkür ediyoruz.

 by Öznur Çelebi
Akdeniz Ekspres Memnuniyeti

Akdeniz Ekspres firmasını tanımaktan son derece memnunum.. Bir çok taşıma şirketi ile görüşme yaptım hepsi de ismen çok tanıdık firmalar olmasına rağmen kimisi güven vermedi kimisi de fiyat olarak oldukça yüksekti.. Akdeniz Ekspres taşıma şirketi tüm beklentimi karşıladı.. Sıfır hata ile taşındım.. Öncelikle Bayram beye tüm gün ekibinin başında olduğu için teşekkür ederim. İşinde oldukça profesyonel. Ekibine de çok teşekkür ediyorum.. Her biri işlerinde profesyonel.. Eşyaların hasarsız taşınma konusunda bilinçli.. ben çok memnun kaldım.. kesinle tavsiye ederim..

 by Selçuk
Mükemmel Eşya Taşıma

Eşyalarımı Antalya’dan aldılar ve bir gün sonra İstanbul’a getirdiler. Çok iyi bir şekilde paketlediler ve yerine kurdular. Halil Bey ve İsmail Bey çok iyi , kibar ve çok çalışkan. Baba mesleği olduğu için normalden daha özenli yapıyorlar. Tavsiye ederim ve bir daha işim düşerse düşünmeden onları çağırırım.

 by Sema Yersu

Akdeniz Ekspres Antalya'dan İstanbul'a annemin antika eşyalarını hiç zarar görmeden getirdiler. Bayram Beye ve ekip şefi İsmail beye çok teşekkürler. Bu süreçte çok saygılı ve kibarlardı.

 by Arzu

Akdeniz Eksprese şehirlerarası taşıma hizmeti için çok teşekkür ederim, sorunsuz hasar görmeden eşyalarımı taşıdıkları için çok teşekkür ederim çok memnun kaldım herkese tavsiye ederim.

 by Yılmaz Karakaş
Evden eve taşımacılık

Memur olarak tayinimiz Antalya ya çıktı. Akdeniz Ekspres nakliye firmasına sahibinden.com ile ulaştım. Bayram bey ilk andan itibaren gayet nazik ve profesyonelce yaklaştı. Nakliye taşımacılık lisanslarını ve diğer belgelerini yolladı bana. Taşınma sürecinde eşya alımı ve indiriminde tüm taahhütlerini eksiksiz yerine getirdiler. Gayet sağlıklı bir taşıma oldu. Eşyalarım zarar görmeyecek şekilde sarıldı. Askılık dolapları bile vardı. Belirtilen sürede hızlı bir şekilde Antalya ya taşınmamı sağladılar. Tüm ekibe teşekkür ediyorum.

 by Mert
Şehirler arası nakliyat

İstanbul Antalya arası evimi taşıdılar. Anlatıldığı hizmet sundukları için teşekkür ederim. Herkese tavsiye ediyorum.

 by Tutku Vuranel
Memnuniyet

İlk olarak Akdeniz ekspres evden eve nakliyat firma çalışanlarına çok ama çok teşekkür ederim. 11.12.2022 tarihinde kendilerinden aldığım hizmetten çok memnun kaldım. Taşınma konusunda kafamda çok fazla soru işareti vardı ancak o kadar güzel ilgilendiler ki gerçekten gözüm kapalı güvendim. Tüm sökülmesi gerekenler sökülerek jelatin ile sarıldı. Eşyaların zarar görmemesi için ise patpat kullandılar. Ve en önemlisi o kadar pratik ve organizelerdi ki taşınma süresi çok kısa sürdü. İşletmeler için güvenin esas olduğunu düşünüyorum ve bu firmaya gönülden güvenebilirsiniz. Tekrardan çok teşekkür ederim her şey için.

 by Büşra

İstanbul’dan Ankara’ya taşınma işlemim Akdeniz Ekspres Evden Eve Taşımacılık şirketi ile sorunsuz ve çok rahat bir biçimde gerçekleşti. İstanbul’da evi toplarken belirttikleri saatte geldiler, eşyaları sistemli bir şekilde toplandılar. Ertesi gün de yine belirttikleri şekilde sabah 8.00’de Ankara’daki evime gelip taşıma işlemimi gerçekleştirdiler. Bayram Bey ve ekibi oldukça profesyonel, iletişimi kolay, titiz ve yardımsever insanlardı. Her şey için çok teşekkürler.

Page 1 of 3:
«
 
 
1
2
3
 
»
 

COMMENTS

 1. İstanbul Ataşehir’de 7. katta oturduğum evimi modüler asansör sistemi ile taşıdık, daha uzun süren bir süreç olan nakliyat 1 saatte bitti ve eşyalarım hasar almadan taşındı. teşekkürler

  • İstanbuldan Antalya’ya televizyonumuzu gayet kısa sürede sağlam şekilde taşıdılar ve bizimle çok ilgilendiler kendilerine çok teşekkür ediyoruz.

 2. Kutay Ali Uluçay
  Ekim 12, 2017 Yanıtla

  Firmayla internet üzerinden tanıştım. Gerçektende kurumsal ve uzman bir firma olduklarını aldığım şehirler arası nakliyat hizmetinde her dakika gösterdiler. Personelleri saygı ve sevgi çerçevesi içinde olabildiğinde yardımcı olmaya çalıştılar. Akdeniz Ekspres Nakliyat firmasına vermiş oldukları bu kaliteli hizmet için teşekkürü borç bilirim.

  • Sevgi Bektaş
   Eylül 11, 2023 Yanıtla

   Antalya dan İstanbul Başakşehir e birtakım eşyalarımı Akdeniz Ekspres nakliyat firması ile taşıttım. Eşyalarım sorunsuz bir şekilde dedikleri saat ve zaman da yerine ulaştı. Bayram bey ve oğlu Halil bey dürüst ve güvenilir insanlar herkese tavsiye ederim.

 3. Gamze Karataş
  Şubat 4, 2018 Yanıtla

  Eşyalarımı titizlik ve ustalıkla taşıdıkları için teşekkür ederim.

 4. Elif Akyardı
  Şubat 18, 2018 Yanıtla

  İstanbul’da bulunan çeyiz eşyalarımın Antalya’ya taşınması gerekiyordu ve taşınması için Akdeniz bölgesine haftalık sevkıyat yaptıkları facebook sayfalarından gördüm. İletişime geçtim ve destek oldular. kendilerine teşekkür ederim. tek bir eşyam bile hasar görmedi.

 5. Mersin’de bulunan evimizin İstanbul’a taşınması gerekti tayin nedeni ile bu süreçte Akdeniz Ekspres ile çalışmamız oldu ve tüm eşyalarımızın paketlenip taşınmasında ustalıkla çalıştılar. Teşekkür ederim, ellerinize sağlık

 6. Erdem Büyüktaş
  Nisan 7, 2018 Yanıtla

  İstanbul’dan İzmir’e taşınmam gerektiği için nakliyat firması ihtiyacı duydum, fakat eşyalarımın manevi değeri yüksek olduğu için internetten bulacağım bir firma yerine eşime dostuma sordum öncelikle daha önce hizmet veren bir firma ile anlaşmak daha sağlıklı olur diye düşündüm. Çok yakın bir arkadaşım bu konuda yardımcı oldu ve beni Akdeniz Ekspres firmasına yönlendirdi. Firma yetkilisi Bayram AKDENİZ Bey gelip eşyalarıma bizzat kendisi baktı ve fiyatta da anlaşıp sözleşme yaptık. Eşyalarım sorunsuz ve hasarsız tam zamanında teslim edildi. Teşekkür ediyorum, ellerinize sağlık

 7. İlkay Açıkyön
  Nisan 19, 2018 Yanıtla

  İşyerinde ki eşyalarımızın hepsini paketleyerek, hassasiyetle taşıyan Akdeniz Ekspres ‘e çok teşekkür ederiz. AÇIKYÖN HUKUK BÜROSU

 8. Enver Dereler
  Mayıs 23, 2018 Yanıtla

  İstanbul Maslak’tan Kartal’a ofisimizi taşıyan Akdeniz Eksprese teşekkür ederiz.

 9. Emine Demirci
  Haziran 19, 2018 Yanıtla

  Evden eve nakliyat firmaları araştırmamda İnternet numaralarını bulduğum Akdeniz Ekspres Firması yetkilisi Bayram Bey gelip eşyalarıma baktı, ufak tefek eşyalarımı kendim paketlemek istediğim için Bayram Bey daha sonrasında bana koli ve streç getirdi. Taşıma günü geldiğinde ise gelen ekip işinin ehli ve ılımlı personellerdi.. Kendilerine taşıma sürecinde sorun yaşatmadıkları ve eşyalarımı hasar vermeden teslim ettikleri için teşekkür ederim.

 10. Hülya Artık
  Ağustos 5, 2018 Yanıtla

  İstanbul İzmir arası evden eve nakliyat sonrasında kalan bir kaç parça eşyalarımın Balıkesir’de bulunan yazlığıma taşınması gerektir. Şehirler arası parça eşya taşıma hizmetlerini de uygun fiyatlara verdiklerini tesadüfen öğrendim. Çokta iyi oldu. Herkese tavsiye ederim.

 11. Bahar Karakaya
  Ağustos 11, 2018 Yanıtla

  İstanbul Antalya evden eve nakliyat hizmeti aldım Antalya’da bina yönetimi asansör kullanımına izin vermediği için dış cephe asansör kullanmamızı önerdi Akdeniz Bölge Sorumlusu Halil Bey, kendileri asansörlerini gönderdi ve geldi asansör ile eşyaları kısa sürede taşıdık. teşekkürler ilginize

 12. Ercan Akçaya
  Ağustos 11, 2018 Yanıtla

  İstanbul içinde bulunan ofisimizi taşımamız konusunda bizlere destek olan Akdeniz Ekspres İstanbul şube ekibine teşekkür ederim.

 13. İstanbul’da dış cephe asansör ile evimizi taşıdık. Hem hızlı hem de daha kolay oldu eşyalarımızın nakli. teşekkürler

 14. Antalya’da ki iş yerimizi İstanbul’a taşıdık, ilginize teşekkür ederiz.

 15. Sabahattin Doğulu
  Kasım 2, 2018 Yanıtla

  Firmanızla arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine tanıştım. İstanbul içinde evimi taşımam gerekiyordu. Gerekli iletişimleri gerçekleştirdikten sonra evimdeki eşyaların analizini çıkarttılar. Bayram bey oldukça anlayışlı ve güleryüzlü bir şekilde eşyalarımın en iyi şekilde taşınmasını sağlayacağını söyledi. 2 gün sonrasında müsait olduğumu belirttim ve 2 gün sonra personelleri ve malzemeleriyle evime geldiler. Eşyalarıma güzel bir paketleme ve ambalajlama işlemi gerçekleştirdikten sonra 8. kattaki evimden asansör aracıyla eşyalarımı araca taşıdılar. Çok dikkatli olduklarını gördüm. Neyse ki eşyalarım yeni evime sağlam bir şekilde gelmişti. Bayram beye ve uzman ekibine verdikleri kaliteli hizmetten dolayı teşekkür ederim.

 16. İstanbul Antalya arası eşyalarımı zamanında ve hasarsız teslim aldım, teşekkür ederim.

 17. İstanbul’dan Antalya’ya eşyalarımı hasarsız ve zamanında taşıdıkları için Akdeniz Eksprese teşekkür ederim.

 18. Antalya’dan İstanbul’a evimi taşımak durumunda kaldım fakat son anda emlakçi ile yaşadığım problem sebebi ile başka bir eve taşınmak durumunda kaldım. Yeni evin katı 9. kat ve asansör kullanılmayan bir apartmandı bu durum karşısında Bayram Bey asansörlü olarak gerçekleştirmemiz daha sağlıklı olur dedi. Bayram Beyin önerisini dinlemekle ne kadar doğru karar verdiğimi gördüm. Normalde çok daha zaman alır diye düşündüğüm iş çok daha kısa sürdü, teşekkür ederim ellerinize sağlık.

 19. İstanbul’da bulunan evimi İzmir’e taşımam gerekti ve internet üzerinden arayarak anlaştığım Akdeniz Ekspres firması eşyalarımı zamanında teslim edip, zarar vermeden taşıdı.. Teşekkür ederim.

 20. Emine Güneş
  Şubat 18, 2019 Yanıtla

  Ataşehir’den İdealtepe’ye 2+1 ev eşyamı taşıma konusunda Akdeniz Ekspres ile çalıştık. Daha önce evini taşıdıkları bir arkadaşımın tavsiyesi ile ulaştım kendilerine ve arkadaşımı da arayıp teşekkür ettim. Özellikle ekip şefleri Bayram Beye çok teşekkür ederim. Ellerinize sağlık. Başarılarınızın devamını dilerim, iyi çalışmalar..

 21. Akdeniz Ekspres ile 2 ay önce evimi taşıdım ve gerçekten o kadar çok memnun kaldımki hiçbir eşyama zarar verilmediği gibi ambalajlamaları filan çok iyiydi fiyat performans olarak değerlendirdiğimde kalite yüksek fiyat makuldu. Firma yetkililerine çok ama çok teşekkür ederim. herkese tavsiye edeceğim.

 22. Merhabalar;
  Geçen hafta evimi taşıdım Akdeniz Ekspresle. İşimden dolayı belli aralıklarla taşınmak durumda kalıyorum. Bundan önce taşıdığım evden eve nakliyat firmaları tarafından çok fazla mağduriyet yaşadım ve bu durumdan sıkılmış durumdaydım. Eşyalarım kırık, eksik veya bozuk buluyordum. Neyse ki yaklaşık bir yıl önce Akdeniz Ekspres ile tanıştım. Taşındığımda gerçekten hiç bir problem yaşamadım. Çok memnunum. Tüm iş arkadaşlarıma ve çevreme de önerdim. İşini iyi yapan bir firma olduğu için teşekkürleeer? Tüm yazıyı okuyan ve evini taşımak isteyen herkese öneriyorum Akdeniz Ekspres??

 23. Sorunsuz bi şekilde eşyalarımızı taşıdılar .fiyatları da makul ölçüde işi bilen personellerle çalışıyorlar

 24. İstanbul’dan Antalya’ya eşyalarımı taşıma konusunda destek aldık, önemli olan tüm eşyalarımızın hasarsız bir şekilde taşınmasıydı ve tek bir eşyam dahi zarar görmedi.. Emeğinize sağlık

 25. Nergiz Kazan
  Haziran 29, 2019 Yanıtla

  Hasarsız, güler yüzlü ve temiz hizmetiniz için teşekkür ederiz. Zamanında ve güvenle evimizi taşıdık.

 26. Merhabalar,

  Firma ile internet aracılığı ile tanıştım…

  İstanbul Yeşilköyden Diyarbakıra uzun bir yolculuk sonucu olmasına rağmen… Tek parça antika değeri olan elbise dolabımı sorunsuz bir şekilde teslim aldım…

  Özellikle 0405 telefon numarası üzerinden süreçte sürekli haberleştiğim… Bayram beyin ilgisi ve alakası için çok teşekkür ederim…

 27. Suadiye’de bulunan eşyalarımın İzmir’e taşınma sürecinde destek olan Bayram Beye çok teşekkür ederim. İstanbul’da taşımanın yoğun ve stresli sürecini muhteşem inceliğe sahip olan ekipleri yardımı ile iki gün süren taşınma sürecimde gelen ekibe çok teşekkür ederim.

 28. Mustafa Tunçay
  Ağustos 8, 2019 Yanıtla

  Bayram beye referans yoluyla ulaştım. Arkadaşlarım çok memnun kaldığı için tavsiye ettiler. Sonuna kadar haklılarmış. Tayin durumundan dolayı birçok ile evden eve nakliyat firmalarıyla taşıma yaptım. İlk defa bu kadar memnun kaldım. Personeller çok ilgili, yardımsever kendilerine ait olmadığı halde farklı eşyalarımı da tamir ettiler sağ olsunlar. Gerçekten yaptıkları işin hakkını sonuna kadar veriyorlar. Herkese tavsiye ederim. Kocaeli baş iskeleden Ümraniye’ye taşındım hiçbir eşyam zarar görmedi çok memnun kaldım, her şey için çok teşekkür ederim. Emeğinize sağlık.

 29. Firma ile çalıştığım kurum olan Akbank ın portalında görerek aradım. Bayram Bey ‘ in güleryüzlü ve olumlu yaklaşımı firma ile taşınma kararı aldırdı. Ayrıca taşınma sırasında ki titizlik ve paketlemedeki hassasiyetleri nedeniyle ayrıca teşekkür ederim tek bir şey kırılmadan çizilmeden evime yerleştim. Herşey için teşekkürler

 30. Bayram beye elektironik firmasi TEKNOSA uzerinden ulastim ,,
  Gerçekten de güvenilir güler yüzlü bir ekip
  Paketleme toplama kusursuzca yerleşim ve ekibin saygısı işine olan iyi ki tercih etmişim
  Çok memnun kaldım ve burdan Bayram bey ve ekibine binlerce teşekkürler …?

 31. Akbank üzerinden Bayram beye ulaştım. Anlaştığımız üzere verdiği her şey eksiksiz şekilde yerine getirildi. Her türlü konuda yardımcı oldular. Bayram bey ve ekibine teşekkürlerimi sunarım.

 32. Halil Ilıcalı
  Kasım 22, 2019 Yanıtla

  Akdeniz ekspres evden eve nakliyat firmasını internet üzerinden buldum. İlk başta fiyat araştırması için iletişime geçtim ve telefonda bayram beyle konuştuk ve kendisinin sektör olarak önde gelen bir firma olduklarını bildirdiler ve fiyat ücreti’de gayet uygundu.Taşınma günü gelen arkadaşlar tarafından bilgilendirildim ve gelen ekibin şefi tarafından taşınma günü öncesi nakliye için bilgilendirildim .Taşınma günü geldiğinde, Gelen arkadaşlar cidden profesyonel olduklarını bana yansıttılar. 4-5 saat gibi kısa sürede eşyaların toplanması ufak eşyalar dahil, paketlenmesi ve taşınması oldu. Ayrıca avizelerde karton kolilenerek ve sabitlenerek taşındı. Ben herhangi bir sorun yaşamadım ve kesinlikle tavsiye ederim. Eğer sizde benim gibi evinizi taşırken problem yaşamak istemiyorsanız mutlaka bayram beye tanışmanız tavsiye ediyorum

 33. Evimi 3 gün önce Akdeniz ekspres ile taşıdım. Taşındığım ev oldukça küçük olmasına rağmen eşyalarım özenli ve hızlır bir şekilde taşındı. Gerek firma yetkilisi Bayram Bey gerekse taşımadan sorumlu arkadaşlar oldukça ilgili ve dikkatliydiler. toplamda 3 4 saatte yeni evime eşyalarım sorunsuz taşınmış oldu. Nakliye konusunda gönül rahatlığıyla güvenebileceğiniz adres. Teşekkürler Akdeniz Ekspers.

 34. Gülizar Alioğlu
  Ocak 28, 2020 Yanıtla

  Akdeniz Ekspres firmasını tercih ettiğim gayet mutluyum. eşyalarımın hasar almasından korkuyordum ama taşıma esnasında tüm eşyalarım ambalajlandı ve bu sayede eşyalarım hasar almadı. Personelleri ve müşteri temsilcisi Bayram Bey ilk andan itibaren ilgili şekilde yaklaştıkları için teşekkür ederim.

 35. Birsu Yazıcı
  Şubat 11, 2020 Yanıtla

  Antalya dan İstanbul’a nakliyat hizmeti aldım. Firma yetkili Bayram bey ilk andan itibaren güler yüzle yaklaştılar. Kafamda kalan tüm sorunları yanıtladılar. Gelip eşyalarıma bakıp ona göre fiyat teklifi sundular. Taşıma süreci boyunca eşyalarım hasar alınmadan taşıması sağlandı. Akdeniz ekspres firmasını tavsiye ediyorum .

 36. Antalya’dan İstanbul’a parsiyel yük gönderdim eşyalarım sorunsuz geldi, taşımayı yapan arkadaşlar çok ilgili ve nazikti. Firma yöneticisi Bayram Bey gün gün ilgilendi kendilerine çok teşekkür ederiz.

 37. Bu firma ile ikinci kez şehirler arası ev taşıyorum, oldukça memnunum firmadan. Çalışanlar tecrübeli vede saygılıdırlar. Ayrıca bu coronavirüs pandemisi sebebiyle kendileri personel titizlikle hijjen kurallarına uydular. Kendilerine teşekkürlerimi sunarım. Firma yetkili Bayram beye de ilgi ve alakası takibi için ayrıca teşekkür ederim.

 38. İbrahim Eymir
  Nisan 20, 2020 Yanıtla

  Antalya Manavgat’tan Ankara’ya gönderdiğim eşyaları zamanında ve sorunsuz teslimi yaptılar Akdeniz Ekspres ailesine teşekkür ederim kesinlikle tavsiye ederim hiç sıkıntı yaşamadım.

 39. Daha önceki kötü tecrübelerimden olsa gerek bu sefer ciddi bir araştırma yaptım ve Akdeniz Ekspres’i buldum. Bayram Bey ve Erkan Bey sorunsuz bir taşınma sağladığı için Akdeniz Ekspres evden eve taşımacılık firmasına teşekkür ederim. Paketleme ve transportasyon esnasında en ufak bir problem yaşamadım.

 40. Nakliye şirketi çok aradım güvenli güzel taşıyan İstanbuldan Antalya’ya gayet kısa sürede sağlam şekilde taşıdılar ve bizimle çok ilgilendiler kendilerine çok teşekkür ediyorum gönül rahatlığıyla söyleyebilirim ki işini güzel temiz hızlı yapan bir şirket herkes e tavsiye ediyorum!!!!

 41. Merhabalar ,İzmir’den Artvin’e eşyalarım taşındı en ufak bir sıkıntı yaşamadım sorunsuz teslimat gerçekleşti. Söylenilen saat ve günde teslimat olması da ayrıca çok güzel,samimiyetiniz ve şeffaf hizmetiniz için çok teşekkür ederim.

 42. Bülent Davrak
  Temmuz 19, 2020 Yanıtla

  Çalışms disiplini ve hız konusunda gerçekten çok memnun kaldığımız bir firma, 17.07.2020 tarihinde yaptırdığımız ev taşıması ve montaj gerektiren tüm eşlayarımız için özenerek servis aldık, kesinlikle herkese tavsiye edeceğim bir firmadır. Tüm çalışanlarına tekrar teşekkür ederim, emeklerine sağlık

  • Nilgün Gökbayrak
   Aralık 2, 2020 Yanıtla

   İstanbul Antalya arası eşya taşıma için internette araştırma yaparken ilk olarak Akdeniz Ekspres firması karşıma çıktı .Bayram bey ile telefonla görüştüm ve başka herhangi bir firma ile görüşme gereği dahi hissetmeden son derece güven uyandıran bir iletişim sağlayarak işinin ehli olduğu bilgisini tarafıma yansıttı.
   İstanbul Bakırköy çok dar bir sokaktan sabah 8 de eşyaları almak için bağlantı kurduk. Ve hiç bir aksama ve sorun yaşamadan aynı saatte eşyaların alınmasını sağladılar. Antalya teslimi ise yine aynı şekilde sorunsuz bir şekilde sağlanmıştır.
   Bayram bey ve ekibine profesyonel hizmetlerinden dolayı sonsuz teşekkürler..

 43. Ankara’dan İzmir’e eşyalar ve evler hasar görmeden hızlı bir şekilde taşındık. Güler yüzlü ekip sayesinde stres de yaşamadık. Teşekkür ederiz.

 44. Mukadder Gedik
  Ağustos 24, 2020 Yanıtla

  Ankara’dan İstanbul’a, sorunsuz bir şekilde taşındık. Eşyalarında monte edilmesinde hızlı ve becerikli olmaları da ayrıca memnun etti. Ve en önemlisi güler yüzlü ekibinize teşekkür ederiz. Çok memnun kaldık. Herkese böyle bir firmayla çalışmalarını tavsiye ederim.

 45. Firmayı Akbank kurum içi portalda anlaşmalı firmalar listesinden buldum. Firma sahibi Bayram Bey eksper için bizzat geldi. Yaklaşımını ikna edici ve güvenilir bulduğumuz için kendisiyle anlaştık. Makul bir fiyat verdi. Bu işi sektörün aksine düzgün bir şekilde yapmak icin caba gösterdiklerini anlattı. Taşınma günü ekip vaktinde geldi. 6 kişi gelmişti, yeterli oldu bizim için. Problemsiz geçti taşınma işi. Buzdolabının fişine takılı güç dengeleyici vardı, kaybolmasın diye dolabın içine konmuş. Çamaşır makinesi hortumu yine kaybolmasın diye makinenin içine konmuş. Buzdolabının içinde bir tane yumurta kalmış o bile kırılmadan gelmiş. Bu detayları özellikle yazıyorum. Ekibi idare eden genç arkadaşın da iletişimi iyiydi, ismi Cem idi sanırım. Ben genel olarak memnun kaldım. Tavsiye ederim.

 46. Yıllardan beri Akdeniz Ekspres firması ile çalışıyoruz. Şuana kadar hiç bir sıkıntı yaşamadık kaliteli ve dedikleri gibi hizmet sundukları için teşekkür ederim. tavsiye ederim

 47. Evimizin bir kısmını Beşiktaş’tan Maltepe’ye ,bir kısmını da Alanya ya taşımak için bir ay boyunca internetten firma araştırıp fiyat aldık. Fakat hiç bilmediğim bir firmaya piyanomuzu taşıtmaya cesaret edemedim .Sadece piyano taşıma için bir firma araştırırken Akdeniz Ekspres firmasını bulup mesaj yazdım .1 saat sonra arandım; ertesi gün keşif için eve gelen Bayram Beye çok güvendim ve tüm taşınma işimizi onlara vererek sözleşme yaptık. Ayrıca bir ay boyunca aldığımız diğer fiyatlara göre oldukça uygun bir fiyat söylendi. Hem İstanbul içi hem de Alanya taşınma işimiz ve piyanomuz sorunsuz bir şekilde taşındı. Ekip çok çalışkan, sessiz ,sakin ve hızlı bir şekilde taşımayı gerçekleştirdi hepsine gönülden teşekkürler…

 48. İzmir’den İstanbul’a taşınma kararı aldık. Yorumlara bakarak hiç bir firmayı aramadan direk Akdeniz Ekspresi aradım. Gülnur hanım çok ilgili çözüm üretmede yardımcı oldu. Fakat deprem nedeniyle eşyaları bırakıp istanbula geldim. Planladığımız gün hiç bir sıkıntı yaşamadan, İstanbul da eşyalarımım teslim aldım. Bu süre içinde Cem Bey iletişimde olup, sıkıntı yaşamadım. Bayram Beye, Cem Beye, Gülnur Hanıma ve tüm İzmir ve İstanbul personeline tekrar teşekkür ederim.

 49. Erkan çelik
  Aralık 30, 2020 Yanıtla

  İstanbul’dan Antalya eşyamız taşındı. Hem zamanında geldi hem de mobilya ustaları çok çok iyiydi. Eşyayı hemen paketleyip yüklediler çok hızlı ve düzenli iş yapıyorlar Bayram bey ve elemanlarına teşekkür ediyorum verdiğimiz emek helal hoş olsun tavsiye ederim herkese

 50. Ümran Çelebi
  Aralık 30, 2020 Yanıtla

  Parça eşyalarımızı İstanbul’dan alıp Antalya’ya titiz ve ustalıkla taşıdığınız ve teslim ettiğiniz için çok teşekkürler.

 51. Antalya’dan İzmir’e ev eşyası göndermek istiyorduk. Akdeniz Ekspres firmasını internetten buldum. Bir kaç kez Bayram bey ile konuştuk. Pandemi sürecinde taşınma bizi ayrıca tedirgin ediyordu ve eşyalar 2 ayrı noktadan alınacaktı. Ancak özel kıyafet ve maske ile hijyene dikkat ederek emniyetle eşyalarımızı taşıdılar. Teşekkürler ediyoruz.

 52. Aylin Altaner
  Şubat 10, 2021 Yanıtla

  Son taşınmamız dahil benim annemin ve arkadaşlarımın nakliyesinde bizleri üzmeden itinalı iş yaptıkları için Bayram Bey ve ekibine teşekkür ederiz.

 53. Uğur Kahreman
  Temmuz 5, 2021 Yanıtla

  İstanbul’dan Antalya’ya taşınma hizmeti aldığım Akdeniz Ekspres firması ilk olarak eşyalarımı gelip baktılar. Görüşme esnasında sözleşme yaptık. Taşıma süreci sırasında verdikleri sorunsuz hizmet için Bayram Bey ve ekip şefi Cem Beye teşekkür ediyorum.

 54. Nilgun Temel Mccabe
  Temmuz 15, 2021 Yanıtla

  Antalya’dan Muğla’ya villamı taşıdılar. Gelen ekspertiz bir günde eşyaların taşınamayacağını iki gün olursa daha iyi hizmet alacaklarını dile getirdiler. O gün taşıma sözleşme yaptık. Bayram bey taşıma günü anlattıkları gibi 2 günde eşyalarımın hepsini paketlediler. Ertesi günde eşyalarımı hasarsız teslimatı sağladılar. Verdikleri kaliteli hizmetten dolayı Akdeniz Ekspres firmasına, Bayram Beye ve tüm çalışanlarına teşekkür ediyorum.

 55. Barış Uluboran
  Ağustos 8, 2021 Yanıtla

  Mükemmel firma sorunsuz evim taşındı personeller çok profesyonel yaptığı işi sonuna kadar hak eden firma çok çok teşekkürler..

 56. İzmir’den Kocaeli Kartepeye 2+1 dairemizi profesyonel ekibiyle paketleme yaparak kaskolu sözleşmeli bir şekilde evimizin eşyalarımıza zarar vermeden taşıdılar. Akdeniz Eksprese ve ilgi alakası içinde Bayram Beye teşekkürler

 57. Serkan Yücel
  Ağustos 23, 2021 Yanıtla

  İstanbul’dan İzmir’e taşındık bu firma ile Cem bey, Bayram bey ve herkese çok teşekkür ederiz. Eşyalarım hasar almadan yeni adrese taşındığı için mutluyuz. Taşıma süreci sıkıntısız ve istediğimiz gibi herkese tavsiye ederiz.

 58. İstanbul’dan Samsun’a eşyalarımızı taşıdılar. Taşıma esnasında istediğim gibi eşyalarımı paketlediler. Kırmadan dökmeden sigortalı bir şekilde sorunsuz taşındı. Özellikle Cem beye ve Bayram beye teşekkürler.

 59. Hiç tereddüt etmeden herkese tavsiye edebileceğim tek Nakliye şirketi.Antalya İstanbul arası eşyalarımı getirdiler hiç sorunsuz hiçbir esyama zarar vermeden evime yerleştirdiler taşıma esnasında bahçe mesafe olmasına rağmen bir defa bile şikayet etmedier evime yerleştigim günden beri dua ediyorum kendilerine özellikle Cem bey ve Bekir kardeşime sonsuz teşekkür ederim.

 60. Alper Kayaoğlu
  Nisan 11, 2022 Yanıtla

  Antalya İstanbul arası home ofisimi taşıdılar. Gerekli özeni gösteren firma sayesinde eşyalarımız hasar almadan yeni adresimize güvenli taşıdıkları için teşekkür ederim.

 61. Kartaldan evimi taşımasını sağlayan Akdeniz Ekspres ile güvenle eşyalarımı taşıdıkları için teşekkür ederim.

 62. Asaf Hamzaoğlu
  Haziran 17, 2022 Yanıtla

  Akdeniz Ekspres, işin ehli kişilerden oluşan profesyonel bir ekibe sahip. Ofisimizi yeni yerine mükemmel şekilde, titizlikle ve uygun fiyata taşıdılar. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

 63. Zehra Gürsoy
  Haziran 22, 2022 Yanıtla

  Antalya İstanbul arası ev taşıma hizmeti aldım. Bayram bey ilk andan itibaren tüm taşıma sürecini takip etti. Eşyalarım yeni evli olduğum için ekstra titizlikle taşıdılar. Taşıma hizmeti için ekip şefi Cem beye ve firma sorumlusu Bayram beye teşekkür ederim.

 64. Çalıştığım banka da çalışanlarına sunduğu anlaşmalı firma kampanyalarında görerek İstanbul’daki ev eşyalarımı Akdeniz Ekspres Evden Eve Taşımacılık ile ilk önce depolarına taşıtmaya karar verdim. Bayram Akdeniz hem taşınma öncesi ve sonrası hem de sözleşme ve sigorta ile ilgili detaylı bilgileri sundu, çok yardımcı oldu. Ekip zamanında adrese geldi ve itina ile bütün eşyaları özel buble materyal ile paketlediler. Depoya taşınma sırasında depoya gidip görme imkânı da sundular fakat ben depodan eşyaların fotoğraflarını göndermelerini rica ettim ve gönderdiler. Zaten çalıştığım şirket ile 20 senedir çalıştıklarını bildiğim için eşyalarımın güvende olduğunu biliyorum, hem depo hizmetlerini hem de nakliye hizmetlerini tavsiye ederim.

 65. Emrah ibrahimoğlu
  Ağustos 8, 2022 Yanıtla

  Öncelikle nakliyat işinde level atlamış bir firma olduğunu gönül rahatlığıyla söyleyebilirim, Bayram AKDENİZ bey ile görüşmelerimde tüm taşımacılıkla ilgili tüm isteklerim dikkatle ve özenle yapıldı, yeni evimde asansörlü araç ile taşımaları gayet profesyonel ve özverili taşındı, evde mobilyalarım istediğim konumda usta işi montajları yapıldı, Bayram AKDENİZ bey ve ekibine teşekkür ederim,

 66. Gamze Ulucay
  Ağustos 9, 2022 Yanıtla

  İstanbul Antalya arası çeyiz eşyalarımı taşıyan Akdeniz Ekspres firmasına teşekkür ederim. Bayram Bey ilk andan itibaren alakası için teşekkür ederim. Çeyiz eşyalarım kırılacak diye korktum ancak hiç bir hasar almadan teslim ettikleri için ekip şefi Cem beye ve Bayram beye teşekkür ederim.

 67. Veysi Yılmaz
  Ağustos 29, 2022 Yanıtla

  Antalya İstanbul arası nakliyat hizmeti aldık. Biraz titiz olmamamız bakımında gelen çalışanlar dikkatli taşımasını sağladıkları için teşekkür ederim. Taşıma işlemlerinde tüm eşyalarımı en iyi şekilde naklini yapan Akdeniz Ekspres ve ekip şeflerine teşekkür ederim.

 68. Ebubekir DURMAZ
  Eylül 3, 2022 Yanıtla

  Öncelikle Akdeniz Ekspres çalışanlarına ve özellikle Bayram Akdeniz beye bizlere verdiği kaliteli hizmet için çok teşekkür ederim. Evimi İstanbul dan Antalyaya sorunsuz bir şekilde taşıdılar 6 kişi geldiler ve gayet profesyonel ve özenerek eşyaları paketleyip taşıdılar Ayrıca Cem Mete beye ve değerli ekibine de teşekkür ederim çok samimi ve dürüst kişilerle çalışıyorlar emeğinize sağlık aldığınız her kuruş annenizin ak sütü gibi helal olsun

 69. İlk defa her şeyi A’dan Z’ye toplatarak ev taşıdım ve ne şanslıyım ki bu ekibe denk geldim. Bayram Bey ve Cem Bey başında olduğu ekibin hem tecrübesi hem düzeni ve üzerine bizzat işin başında olup ilgilenmesi. Hem sorunsuz hem de çok hızlı taşınmamıza sebep oldu. Emeğinize sağlık, tekrar teşekkür ederiz. Akdeniz Ekspres ev taşıma gerçekten tavsiye ederim teşekkürler

 70. Elif Tuğçe Altaş
  Eylül 11, 2022 Yanıtla

  Merhabalar Akdeniz Ekspres evden eve nakliyata teşekkürlerimi sunuyorum. Başarılı hızlı ve düzenli bir şekilde evimizi taşıdılar. Bayram Akdeniz bey ve ekip şefi Cem beye ayrıca teşekkürlerimi sunuyorum. Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim

 71. Kartal evden eve nakliyat hizmet için Akdeniz Ekspres firması ile iletişime geçtim. İlk olarak eşyalara bakmak istediler sonrasında ofislerine davet ederek genel taşıma konusunda bilgi sundular. Gayret güvenli ve birçok kurum ile anlaşmaları olduğu için güvenle tercih ettik. Gelen ekip arkadaşlar biz bir şey demeden tüm eşyaları en ince ayrıntısına kadar ambalajlamasını yaparak taşıdılar. Bu fiyata gayet kurumsal hizmet sundukları için güvenle tercih edebilirsiniz.

 72. Güzide Kayacı
  Kasım 29, 2022 Yanıtla

  İstanbul Ankara evden eve nakliyat talebimiz için Akdeniz Ekspres firması ile iletişime geçtik. Telefon ile Bayram bey ile görüştük gelip eşyalarımızı da incelediler. Daha sonrasında gerekli planlamayı yaparak eşyalarımı taşıyan Akdeniz Eksprese çok teşekkür ederim. Gayet başarılı ve kaliteli hizmet sundukları için teşekkür ederim.

 73. Zerrin Kemal
  Aralık 15, 2022 Yanıtla

  Çok ilgili ve güzel temiz iş yaptıkları için Akdeniz Ekspres ailesine teşekkür ederim. Fiyat konusunda piyasaya göre de uygun ve anlayış sağlamakta. Teşekkürler Akdeniz Ekspres

 74. Antalya İstanbul arası ev taşıma hizmeti aldım. gayet memnun kaldım her şey için teşekkür ederim.

 75. Zafer Alacalı
  Şubat 4, 2023 Yanıtla

  Başta bayram Bey olmak üzere, tüm ekip çok iyi. Güveneceğiniz bir ekip. Disiplini anlayışlı ve çalışkan dürüst özenli ve çözüm bulucular. Yapabileceklerini en iyisini yapıyorlar. En önemlisi dediklerinin arkasında duruyorlar. Ben çok memnun kaldım. Çok mutlu oldum. Kesinlikle öneririm…

 76. Fethiye’den Gebze’ye evimi sorunsuz taşıdıkları için teşekkür ederim. Taşıma sürecinde eşyalarımı A’dan Z’ye paketleme ve yerleştirmesini sağladılar. Şehirlerarası taşıma için güvenilir tek firma olduğunu söyleyebilirim.

 77. Akdeniz Ekspres firması ile eşyalarımı İstanbul’dan Antalya’ya taşıttım eşyalarım hasarsız Antalya’ya ulaştı montelerini yaptılar ev taşıyacaklar için tereddütsüz bu firmayı öneriyorum özellikle Bayram Bey’in anlayışı ve çözüm odaklı olması sayesinde her şey kolaylıkla halloldu personeli gayet güler yüzlü İş bilir ve hızlıydılar tekrar teşekkürler

 78. Akdeniz Eksprese şehirler arası taşıma için çok teşekkür ederim, çalışanlar güler yüzlü ve çok ilgililerdi eşyalarımı hasarsız bir şekilde taşıdıkları için çok memnun kaldım herkese tavsiye ederim.

 79. Şehirler arası çeyiz eşya taşıma hizmeti aldığım nakliye firması gerçekten harika bir iş çıkardı. Eşimle evlenmeye karar verdik ve çeyiz eşyalarımızı başka bir şehre taşımamız gerekiyordu. İnternet üzerinden araştırmalar yaptıktan sonra Akdeniz Ekspres firmasına seçtik ve doğru bir karar verdiğimizi gördük. Öncelikle, taşıma süreciyle ilgili tüm detayları bize anlatan ve sorularımıza sabırla yanıt veren bir müşteri hizmetleri ekibi vardı. Taşınma gününde, profesyonel bir ekip gelerek eşyalarımızı özenle paketledi ve taşıma aracına yerleştirdi. Eşyalarımızı güvende tutmak için özel ambalaj malzemeleri kullandıklarını görmek bizi rahatlattı. Yeni evimize vardığımızda, eşyalarımızı istediğimiz odalara yerleştirmelerine yardımcı oldular. Kutuları açarken hiçbir hasar veya eksiklik olmadığını görmek gerçekten sevindiriciydi. Ekibin profesyonelliği, dikkatli çalışması ve güler yüzlü hizmeti bizi çok memnun etti. Akdeniz Ekspres firmasının çeyiz eşya taşıma konusunda uzman olduğunu söyleyebilirim. Eşyalarımızı güvenli bir şekilde taşımalarını sağladıkları için teşekkür ederim.

 80. İpek Nazlı Üskent
  Haziran 30, 2023 Yanıtla

  Antalya’dan İstanbul’a eşyalarımı taşıması için Akdeniz Ekspres ile iletişime geçtim. Eşyalarımı güvenli bir şekilde paketleyip taşıdılar ve taşıma süreci boyunca herhangi bir hasar olmadan geldi. Ayrıca, taşıma süreci hakkında düzenli güncellemeler almak için iletişim halinde oldukları için takdirimi belirtmek istiyorum.

 81. Eşyalarımızı güvenle taşımaları için şehirler arası nakliyat hizmeti aldık ve sonuçtan oldukça memnun kaldık. Akdeniz Ekspres’in sunduğu hizmetten dolayı burada bir teşekkür yazmak istedim. İlk olarak, taşınma sürecinin başından sonuna kadar profesyonellikleri ve dikkatleri etkileyiciydi. Eşyalarımızın paketlenmesi, taşınma süreci ve varış noktasında teslimat, her aşamada sorunsuz ve zamanında gerçekleşti. Sonuç olarak, şehirler arası nakliyat hizmetini tercih etmek için bu Akdeniz Ekspres’i seçtiğimiz için çok memnunuz. Kesinlikle Akdeniz Ekspres firmasını başkalarına tavsiye ederim.

 82. Antalya’dan İstanbul’a düzenli çalıştığımız firma Bayram beye ve ekibine teşekkür ederim

 83. Zafer Karataş
  Kasım 26, 2023 Yanıtla

  Önceki taşınmamızda yaşadığımız sorunlar nedeniyle bu sefer nakliyat konusunda çok dikkatli seçim yapmak istedik ve Akdeniz Ekspres bize harika bir deneyim yaşattı. İlk etapta profesyonel ve dostane bir iletişimle karşılandık. Taşınma günü geldiğinde, ekip tam zamanında geldi ve hemen işe koyuldu. Eşyalarımızı özenle paketlediler ve taşıma sırasında herhangi bir hasar oluşmasını engellemek için gerekli önlemleri aldılar. Fiyat konusunda da şeffaf bir iletişimleri vardı ve hiçbir ekstra maliyetle karşılaşmadık. Kesinlikle herkese tavsiye ederim!

 84. Yeşim Başak Camoğlu
  Ocak 24, 2024 Yanıtla

  Nakliye sürecimiz boyunca yaşadığımız harika deneyimi paylaşmak istiyorum. İlk olarak, profesyonel ve güler yüzlü ekibinizle iletişim kurmak oldukça kolaydı. Taşıma günü geldiğinde, ekip tam saatinde geldi ve eşyalarımızı özenle paketledi. Her bir parçaya büyük bir dikkat gösterildi ve hassas eşyalarımızın güvenliği için ekstra özen gösterildi. Sonuç olarak, nakliye deneyimimiz beklediğimizden çok daha olumlu ve sorunsuz geçti. Sizlerin profesyonellik, özen ve müşteri odaklı hizmetiniz sayesinde, bu süreci rahatlıkla atlatmanın keyfini çıkardık. Akdeniz Ekspres’e ve ekibinize teşekkür ederiz!

 85. İstanbul Antalya arası nakliye hizmeti aldım. Taşıma sürecinde eşyalarıma zarar vermeden taşıdılar. Ekip şefi İsmail ve Halil beye teşekkür ederim.

LEAVE REPLY

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir