Parsiyel (Parça Eşya) Eşya Taşımacılığı Nedir?

Diğer adı ile parça eşya taşımacılığı olarak bilinen parsiyel eşya taşıma, bir aracın komple olarak değil bir kısmını kaplayacak eşyalardır. Tek bir araç içerinde birden fazla müşterinin eşyalarının taşınarak dağıtılmasıdır. Belli bir noktadan alınmış eşyaların aracın sevkıyat programına göre yol güzergahında bulunan iller veya bölgelere dağıtılması üzere alınmış eşyalardır. Fiyat olarak daha ekonomik fiyatlar ile taşınmaktadır.

Parsiyel eşya taşıma
Parsiyel eşya taşıma

Parsiyel Eşya Taşımada Eşyalar Karışıyor Mu?

En çok merak edilen sorulardan biri de budur aslında, parça eşya taşıma hizmeti tercihinde bulunup endişe eden kişilerin akıllarında ki soru işareti ve endişe ettikleri konudur. Şöyle ki; parça eşya taşıma hizmetlerinin yürütüldükleri araçlar içerilerinde bölmeler bulunuyor ve her eşya arasına yerleştirilerek eşyaların karışmalarına olanak verilmeden eşyalar taşınmaktadır.

Parça Eşya Taşıma Fiyatları

Özel taşıma fiyatlarına oran le daha ekonomik ve daha çok tercih edilen bir taşımadır. Komple ev eşyası veya komple ofis eşyası taşıma ihtiyacınız yok ise taşıyacağınız eşya miktarı az ise tercih edebilirsiniz. Komple ev veya ofis eşyaları arasında 1+1, 1+0, 2+1 ev eşyalar içinde tercihe dilebilecek taşımalardır. En büyük boy araç ile sevkıyat planlanıyor ise 3+1 ev eşyaları da parsiyel olarak programlanabilinir. Yoğun olarak talep edilen taşıma güzergahlarımız Ege ve Akdeniz bölgeleridir. İstanbul’dan Ege bölgesine ve Akdeniz bölgeleri arası sevkıyatlar organize edilerek haftalık olarak sürdürülmektedir.

Her hafta İstanbul çıkışlı veya dönüşlü olan Akdeniz, Ege bölgelerine parça eşya taşıma taleplerinizde taşıma tarihinden 10 gün evvel aramanız durumunda iskontolu nakliye fiyatları ile taşımaları yürütmekteyiz.