Parsiyel (Parça Eşya) Eşya Taşımacılığı Nedir?

Diğer adı ile parça eşya taşımacılığı olarak bilinen parsiyel eşya taşıma, bir aracın komple olarak değil bir kısmını kaplayacak eşyalardır. Ayrıca tek bir araç içerinde birden fazla müşterinin eşyalarının taşınarak dağıtılmasıdır. Belli bir noktadan alınmış eşyaların aracın sevkiyat programına göre yol güzergahında bulunan illere dağıtılması üzere alınmış eşyalardır. Fiyat olarak daha ekonomik fiyatlar ile taşınmaktadır.

Parsiyel eşya taşıma
Parsiyel eşya taşıma

Parsiyel Eşya Taşımada Eşyalar Karışıyor Mu?

En çok merak edilen sorulardan biri de, parça eşya taşıma hizmeti tercihinde bulunup endişe eden kişilerin akıllarında ki soru işareti ve endişe ettikleri konudur. Şöyle ki; parça eşya taşıma hizmetlerinin yürütüldükleri araçlar içerilerinde bölmeler bulunmaktadır. Her eşya arasına yerleştirilerek eşyaların karışmalarına olanak verilmeden eşyalar taşınmaktadır. Çünkü araçlarımız özel üretim olup eşyalarınızı karışmasına izin verilmez.

Parça Eşya Taşıma Fiyatları

Özel taşıma fiyatlarına oranla daha ekonomik ve daha çok tercih edilen bir taşımadır. Çünkü taşıyacağınız eşya miktarı az ise parça eşya nakliye hizmetini tercih edebilirsiniz. 1+1, 1+0, 2+1 ev eşyalar içinde tercihe dilebilecek taşımalardır. En büyük boy araç ile sevkiyat planlanıyor ise 3+1 ev eşyaları da parsiyel olarak programlanmaktadır. Yoğun olarak talep edilen taşıma güzergahlarımız Ege ve Akdeniz bölgeleridir. İstanbul’dan Ege bölgesine ve Akdeniz bölgeleri arası sevkiyatlar organize edilerek haftalık olarak sürdürülmektedir. Bu sayede eşyalarınız istediğiniz tarihler arasında taşınmaktadır.

Her hafta İstanbul çıkışlı veya dönüşlü olan Akdeniz, Ege bölgelerine parça eşya taşıma taleplerinizde taşıma tarihinden 10 gün evvel aramanız durumunda iskontolu nakliye fiyatları ile taşımaları yürütmekteyiz. Bu sayede bütçenizi düşünerek hareket ediyoruz. Sizlerde firmamızı arayarak detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Akdeniz Ekspres
Average rating:  
 1 reviews
 by Esra Tamölçen
parça eşya

Akdeniz Ekspres ile çalışmak gerçekten harika bir deneyimdi. Parça eşya taşıma hizmeti için kendisini tercih ettiğim için çok memnunum. İşin başından sonuna kadar profesyonel ve düşünceli bir hizmet sundu. Öncelikle, iletişimi son derece açık ve düzenliydi. Hizmet öncesinde ve sırasında tüm sorularımı sabırla yanıtladı ve taşıma süreci hakkında bizi bilgilendirdi. Ayrıca, eşyalarımızı son derece dikkatli bir şekilde taşıdı. Her bir parça özenle paketlenmişti ve taşıma sırasında hiçbir hasar almadı. Eşyalarımızın taşınması planlandığı gibi zamanında ve sorunsuzca gerçekleşti.