Akdeniz Ekspres Kurumsal Araçları

Evden Eve Nakliyat Vasıtaları, esasen bu işe uyumlu taşıtlar olması nedeniyle, özel imal edilen taşıyıcılardır. Her aracın arkaya doğru gidişleri için sesli geri gidiş algılayıcıları olması, kapalı kasaları olmalıdır. Ayrıca ideal süspansiyon düzeneği diğer niteliklerden bazılarıdır.

Şirketler, en iyi hizmet niteliği düşüncesiyle, bütün nakliye araçlarında lüzumlu olan detayları düşünmek suretiyle klasiğin ötesinde hizmet yapabilme uğraşı içindedirler. Mesafe uzaklığını hesaba koyarak gerek görürlerse çift şoför yöntemini devreye koyarak azami güvenlik konusundaki gayreti ortaya koyarlar.

Evden eve nakliyat ve büro nakliyesi araçları, alabildiği eşyanın toplamına göre alternatif alanlarda kullanılmaktadır. Araç kasasının uzunluğu yaklaşık 2,5 – 3 metreye kadar olan taşıtlar çoğunlukla kısmi eşya taşımacılığında, küçük ev ya da ofislerin nakliyesinde kullanılabilir. Dorse uzunluğu fazla ve yaklaşık 30 metreküp eşya taşıyan kamyonlar genel anlamda 100 – 110 m2’nin altında olup iki artı bir, iki artı iki dairelerin nakliyesinde kullanılmaktadır. Ya da normal büyüklükteki ofislerin nakliyesi gayesiyle kullanılabilmektedir. Geniş hacimli ve yük kapasiteli On tekerlekli taşıyıcı kamyonlar ise elli metreküpten fazla eşya alabilmeleri nedeni ile genellikle yüksek m2’li 2 + 1 ‘den geniş daireler ya da villalar ile kurum nakliyesinde kullanılmaktadır. Yahut illerarası nakliyat alanında kullanılmaktadır.

Ev Nakliyat ve ofis taşıma taşıtları özel muhafazalı ve kasa kapılarının kilitlenebilir olmaları gerekir. Böylelikle uzun mesafeli ve düzensiz yol güzergahında kapıların açılmaması ve nakliieri yapılan eşya ve malzemelerin düşmemesi sağlanmış olur.

Araç içinde taşınan malzemelerin durağan kalmalarını sağlayan iplerin olması ve önceden paketlenmiş durumda bulunsa da kasa içerisinde var olan malzemelerin zarar görmemesi gayesiyle kasa iç aksamının ahşap malzemeyle yahut halı katmanlanmış olmaları zorunludur.

Akdeniz Ekspres kamyon filosu ile asansör araçları, İstanbul ve Antalya şehir içi nakliyede ve İstanbul ve Antalya’dan tüm şehirlere iller arası nakliyatta müşterilerilerimizin tüm taleplerini karşılayacak adet ve çeşitlilikte ve yüksek model araçlardan oluşmaktadır.

Akdeniz Ekspres Bünyesinde Bulunan Tüm Evden Eve Nakliyat Araçlarımız Kapalı ve Çelik Kasalı, Asansör Araçlarımız ise Hidrolik Düzenli Araçlarıdır.

Firmamız hakkında daha fazla bilgi için Hakkımızda sayfamıza göz atabilirsiniz.

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Akdeniz Ekspres
Average rating:  
 0 reviews