Adalet Bakanlığı Özel Kampanya

Taşımacılık kapsamında 1959’dan günümüze görev ifa ettiğimiz dönem içinde oldukça fazla sayıda kişi, işletme ile kamu kuruluşuna taşıma işi yapmış olan Akdeniz Ekspres, söz konusu sektörde tercih edilen nakliyat şirketleri içerisinde yer almaktadır.
Müşterilerine yüksek standartlarda ve ayrıca güvenli taşımacılık sunan Akdeniz Ekspres, evveliyatından bu zamana etkili bir referans ağı sahibi olmuştur.
Akdeniz Ekspres kurumsal yapısı, bölgesel ve iller arası taşıma faaliyet alanında faydanıza sunduğu 3 tane ortanca hacimli ve 8 tane 10 lastikli nakliye kamyonu, şehir içi asansörlü ev eşyası transferi hizmetlerinde kullandığı 2 ayrı mobil asansör kamyonu, eşya muhafaza işlemleri için 1500 metrekare kapalı alanı mevcut olan, güvenlikli antreposu ile ayrıca nakli yapılacak her farklı malzeme ve eşyaya uygun belirlenmiş paketleme malzemeleri depolarından oluşmaktadır. Ayrıca firmamızın, müşterilerinin taşınma istemlerine kapsamlı cevap verebilme gayesiyle istihdam ettiği, tümü kendi özel branşların da eğitimli ve tecrübeli çalışan kadrosu bulunmaktadır.
“İdeal Verimlilik” sloganı ile müşterilerine bir söz veren işletmemiz, onların ihtiyaçlarının uygun koşullarda, nitelikli, emniyetli bir şekilde ve doğru zamanda temin edilmesini reel tutumu olarak kabul etmektedir.
Firmamız, “Akdeniz Ekspres Evden Eve Taşımacılık” isminin tescilli markasının sahibidir. Akdeniz Ekspres, kaliteli hizmet sunar. İstanbul Anadolu ve Avrupa yakalarında, İzmir ve Antalya’da nakliyat şubeleri bulunmaktadır.
2014 yılında kurulmuş olan İSTEEND (İstanbul Evden Eve Nakliyeciler Derneği) 2018 yılında tüm Türkiye’de bulunan nakliyecileri yönetip denetim altına almak maksadı ile ismini END (Evden Eve Nakliyeciler Derneği) olarak değiştirmiştir. Derneğin kuruluşundan bu yana derneğe üye olan firmamız yöneticisi Bayram AKDENİZ, 2018 yılında dernek yönetim kuruluna katılmıştır.
Akdeniz Ekspres firmamız nakliyat alanında bireysel ve kurumsal taşımalar gerçekleştirmektedir. Kurumsal ve bireysel çok sayıda referans sahibi olarak müşteri memnuniyetini esas alan firmamızın bazı referansları ekte yer alacaktır, bilgilerinize sunarız.

ADALET BAKANLIĞI MÜŞTERİLERİNE ÖZEL KAMPANYA

Adalet Bakanlığı’ndan firmamıza gelen müşterilerimize indirimlerimiz aşağıdaki gibidir;
Şehir içi taşıma taleplerinde %10 İNDİRİM
Şehirlerarası nakliye taleplerinde %10 İNDİRİM
Depolama taleplerinde %10 İNDİRİM
Taşıma tarihinden en az bir hafta önce firmamız ile iletişime geçilerek ücretsiz uzman incelemesi hizmetleri sağlanarak bir taşıma planı oluşturulup kampanya dâhilinde fiyat teklifi sunulacaktır. Yalnızca kendi ekiplerimiz ve araçlarımız ile hizmet vermekteyiz.