Evden Eve Taşımacılık

Hayatımızın her döneminde evden eve nakliyat hizmeti almaya gereksinim duyarız. Evden eve taşıma, adres değişikliği maksadı ilgili kurumlardan destek alarak evde bulunan eşyaların yeni adrese taşınmasıdır. Evlerinizde olan tüm eşyaların toparlanması, paketlenerek muhafaza edilmesi, araç ile taşınıp yeni alanlarına konumlandırılmasını içerir. Firmamız evden eve nakliyat tavsiye firmalar arasında yer almaktan mutluluk duymaktadır. Sizlerde evden eve taşıma tavsiye firmamızı seçerek en iyi evden eve nakliye hizmetini uygun nakliyat fiyata taşıttıra bilirsiniz.

Evden Eve Nakliyat Firmaları

Evden eve nakliyat

Ev eşyalarının yeni eve transfer edilmesinde, ev veya ofis eşyalarının ziyan görmesini engelleyici tedbirlerle birlikte, deneyimli elemanlar tarafından de montaj ve montaj işlemlerinin de gerçekleştirildiği profesyonel bir nakliyat düzenidir. Eşyalarınızın taşımasını uygun fiyata sizlere sunuyoruz.

Evden Eve Nakliye Hizmetleri

Evden Eve sadece ev veya ofis eşyalarının taşınması manasında icra edilebileceği gibi, taşınacağınız evde eşya düzeninin tam olarak sağlanması da gerçekleştirilebilmektedir. Evde bulunan eşyaların zarara karşı korunması amacıyla, bulundukları durumda demonte edilmektedir. Sonrasında eşyalarınız paketlemesi yapılmaktadır. Başka bir eve taşınması ile yeniden kurulmaları ve kullanılmaya hazırlıklı hale getirilmektedir. Bu tüm süreçler evden eve taşımacılık hizmetlerinin merkezini meydana getirmektedir. Taşınma işleminin en önemli bölümü evden eve nakliye, mesleğinin hakikaten ustası ekip tarafından yerine getirilmekledir. Eğer  durumda gerçekleşmezse hiç de şakaya gelmeyen ve çözümü mümkün olmayan zorluklara yol açabilmektedir. Eşya ve yüklerinizi taşımaları için emanet ettiğiniz firmanın, alanında deneyimli personeli, taşıma kamyonları ve güçlü kurumsal altyapısı ile itimat edilen bir firma olması zaruridir.

Evden eve taşımacılık kapsamında öncelikle ehemmiyet atfedilmesi gereken husus ambalajlamadır. Nakilleri yapılacak mobilya, teçhizat ve evlerinizde bulunan eşyaların, kullanım alanlarına göre belirtilen çeşitli ambalaj malzemeleriyle paketlenerek nakliye için uygun duruma getirilmeleri fazlasıyla ehemmiyetlidir. Kaliteli ve yetkin bir destek ile sıkıntısız bir taşınma gerçekleşecektir. Evden eve taşımacılık ne demektir? sorusunu bir çok kişi sormakta ve bu deyimin sadece taşınma anlamıyla düşünülmesi de yetersiz bir bilgi şeklinde kabul edilmektedir. Ev taşıma aşamasında direkt olarak eyleme geçmeden evvel, çok iyi bir programlama programı yapılmalıdır.

Evden Eve Nakliyat İşlemleri

Ekspertiz;

Bize evden eve nakliye ihtiyacınızı belirten talebinizi ilettikten sonra dilerseniz ekspertiz hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Benzer şekilde firmamıza göndereceğiniz fotoğraf veya videolarda yeterli olacaktır.

Ekspertiz incelemesinde konu olan unsurlar;

  • Eşyaların kaplayacağı alan ve ağırlık hesaplanarak hangi boyut ve tonajda araçla taşıma yapılması gerektiği,
  • Eşyaların çeşitleri ve paketlemede kullanılacak ambalaj malzemeleri,
  • Küçük eşyalar, mutfak malzemeleri ve kırılacakların yerleştirileceği koli sayısı,
  • Taşıma işlemi için gerekli personel sayısı,
  • Asansör ihtiyacı ve çeşidi,
  • Bina ile aracın yanaşabileceği konumun mesafesi,
  • Taşıma öncesi ve sonrası ek talepler.
Sigorta;

Eşya taşımanın önemli unsurlarından biri oluşabilecek zarar durumunda mağduriyetinizin önüne geçme adına eşyalarınızı sigortalamaktayız. Evden eve taşıma hizmetlerinde önem verdiğimiz husus paketlemedir. Eşyalar taşınırken, vurulma, çizilme ve kırılma gibi zararların önüne geçmede en koruyucu unsur olan paketlemedir. Akdeniz Ekspres uzman personelleri tarafından dikkatlice yapılmaktadır. Böylelikle  eşyalarınızı sıkıntı yaşamadan sizlere teslim etmekteyiz.

Demonte ve Montaj:

Evden eve nakliyat hizmetimizde belirleyici unsurlardan biri de de monte ve montajdır. Bu kapsamda mobilya ve beyaz eşyalarınızın tarafımızdan de montesi ve yeni adreste montajı yapılmaktadır. De monte (Söküm), eşyaların uzman personel tarafından gerekli aletler kullanılarak bölümlerine ayrılması işlemidir. Monte (Montaj / Kurulum), eşyalarınızın yeni adreslerinde, yine uzman bir personel tarafından tekrar birleştirilerek eski haline getirilmesi işlemidir. De monte ve Montaj işlemi, sadece konusunda uzman ve deneyim sahibi bir usta tarafından yapılmak zorundadır. Aksi taktirde de monte ve montaj, bir avantaj olmaktan çıkar ve eşyaların zarar görmesi ile sonuçlanmaktadır. Daha da ötesi tamirine ve bir daha kullanılabilmesine imkan bile kalmayacağı bir hale bile gelebilir.

Paketleme ve Ambalaj:

.. bakınız Paketleme »

Eşyalarınızın nakli sırasında hasar almaması için uygun olan ambalaj malzemeleri ile ambalajlanması gerekmektedir. Akdeniz Ekspres firmamız, eşyalarınıza mukavemeti yüksek ambalaj malzemeleriyle ambalajlayarak eşya hasar oranını minimize etmektedir.

Eşya Yerleştirme:

Yeni adreste talep ettiğiniz taktirde bayan personellerimiz tarafından eşyalarınızın yerleştirme işlemi yapılmaktadır. Böylelikle eşyalarınız istediğiniz gibi yerleşimi yapılmaktadır.

Mutfak dolapları ve kırılacak eşyaların, çekmece içlerinin, elbiselerin, vitrin içlerinin ve kolilerin yerleştirmesi zaman almaktadır. Ancak zahmetlidir diye düşünmenize, firmamızın sunduğu bu avantaj sayesinde hiç gerek olmamaktadır.

Evden eve nakliyat firmaları eşya yerleştirme deyince mobilya ve beyaz eşyalardır. Ancak yeni evde konumlarına yerleştirme şeklinde anlamakta ve bu hizmet çerçevesinde daha ötesini yapmamaktadır. Böylelikle sizlere iş yaptırmadan hizmetimizi sonlandırmaktayız. Her şeyden önce taşıma öncesinden firmamıza haber vermelisiniz.

Ancak Akdeniz Ekspres, zaman içerisinde müşteri ihtiyaçlarının çeşitlilik göstermesi ve firma inovasyon prensibi çerçevesinde hizmet yelpazesini genişletmiştir. Bayan elemanları da istihdam ederek, müşterilerinin taşınma sonrası zahmetlerini de hafifletme amacıyla eşya yerleştirme hizmeti de vermeye başlamıştır. Sonuç olarak evden eve nakliye ve diğer nakliyat hizmetlerimiz hakkında bilgi için iletişim sayfamıza bakabilirsiniz.