Evden eve taşıma, gereksinim sebebi ile adres değişikliği maksadı ile ilgili kurumlardan destek alarak evde bulunan eşyaların yeni adrese taşınması sürecidir.

Evlerinizde olan tüm eşyaların toparlanması, paketlenerek muhafaza edilmesi, araç ile taşınıp yeni alanlarına konumlandırılması faaliyetlerini içerir.

Evden Eve Nakliyat Nedir? Nasıl İcra Edilir?

evden eve nakliyat
evden eve nakliyat

Evden Eve Nakliye, ev eşyalarının yeni eve transfer edilmesinde, ev veya ofis eşyalarının ziyan görmesini engelleyici tedbirlerle birlikte, deneyimli elemanlar tarafından de montaj ve montaj işlemlerinin de gerçekleştirildiği profesyonel bir nakliyat düzenidir.

Evden Eve Nakliye Faaliyetleri;

Evden Eve Taşımacılık sadece ev veya ofis eşyalarının taşınması manasında icra edilebileceği gibi, taşınacağınız evde eşya düzeninin tam olarak sağlanması biçiminde de gerçekleştirilebilmektedir.

Evde bulunan eşyaların zarara karşı korunması amacıyla, bulundukları durumda parçalarına ayırma işlemleri ve sarma işlemleri yapılarak başka bir eve taşınması ile yeniden kurulmaları ve kullanılmaya hazırlıklı hale getirilmesi süreçleri evden eve taşımacılık hizmetlerinin merkezini meydana getirmektedir.

Taşınma işleminin en önemli bölümü ve unsuru konumuna gelen evden eve nakliyat, mesleğinin hakikaten ustası bir ekip tarafından yerine getirilmediği durumda hiç de şakaya gelmeyen ve çözümü mümkün olmayan zorluklara yol açabilmektedir.

Eşya ve yüklerinizi taşımaları için emanet ettiğiniz firmanın, alanında ustalaşmış ve deneyimli bir personeli, kapalı ve çelik kasalı evden eve taşıma kamyonları ve güçlü kurumsal altyapısı ile itimat edilen bir firma olması zaruridir.

Evden eve taşımacılık kapsamında öncelikle ehemmiyet atfedilmesi gereken husus ambalajlamadır. Nakilleri yapılacak mobilya, teçhizat ve evlerinizde bulunan eşyaların, kullanım alanlarına göre belirtilen çeşitli ambalaj malzemeleriyle paketlenerek nakliye için uygun duruma getirilmeleri fazlasıyla ehemmiyetlidir.

Kaliteli ve yetkin bir destek ile sıkıntısız bir taşınma gerçekleşecektir. Evden eve taşımacılık ne demektir? sorusunu bir çok kişi sormakta ve bu deyimin sadece taşınma anlamıyla düşünülmesi de yetersiz bir bilgi şeklinde kabul edilmektedir.

Ev taşıma aşamasında direkt olarak eyleme geçmeden evvel, çok iyi bir programlama programı yapılmalıdır.

Evden Eve Nakliyat İşlemleri

Ekspertiz;
Bize evden eve nakliye ihtiyacınızı belirten talebinizi ilettikten sonra dilerseniz ekspertiz hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Ekspertiz desteği
Ekspertiz desteği

Ekspertiz incelemesinde konu olan unsurlar;

  • Eşyaların kaplayacağı alan ve ağırlık hesaplanarak hangi boyut ve tonajda araçla taşıma yapılması gerektiği,
  • Eşyaların çeşitleri ve paketlemede kullanılacak ambalaj malzemeleri,
  • Küçük eşyalar, mutfak malzemeleri ve kırılacakların yerleştirileceği koli sayısı,
  • Taşıma işlemi için gerekli personel sayısı,
  • Asansör ihtiyacı ve çeşidi,
  • Bina ile aracın yanaşabileceği konumun mesafesi,
  • Taşıma öncesi ve sonrası ek talepler.

Sigorta;

Eşya taşımanın en önemli unsurlarından biri olan güven konusunda her ne kadar sorun yoksa da, oluşabilecek herhangi bir zarar durumunda mağduriyetinizin önüne geçme adına eşyalarınızı sigortalıyoruz.

Evden eve nakliyat hizmetlerinde en önem verdiğimiz husus elbette paketlemedir. Eşyalar taşınırken, vurulma, çizilme ve kırılma gibi zararların önüne geçmede en koruyucu unsur olan paketleme, Akdeniz Ekspres uzman personelleri tarafından dikkatlice yapılmaktadır.

Demonte ve Montaj:
Evden eve nakliyat hizmetimizde belirleyici unsurlardan biri de de monte ve montajdır. Bu kapsamda mobilya ve beyaz eşyalarınızın tarafımızdan de montesi ve yeni adreste montajı yapılır.

De monte (Söküm), eşyaların uzman personel tarafından gerekli aletler kullanılarak bölümlerine ayrılması işlemidir.

Monte (Montaj / Kurulum), eşyalarınızın yeni adreslerinde, yine uzman bir personel tarafından tekrar birleştirilerek eski haline getirilmesi işlemidir.

De monte ve Montaj işlemi, sadece konusunda uzman ve deneyim sahibi bir usta tarafından yapılmak zorundadır. Aksi taktirde de monte ve montaj, bir avantaj olmaktan çıkar ve eşyaların zarar görmesi ile sonuçlanabilir. Daha da ötesi tamirine ve bir daha kullanılabilmesine imkan bile kalmayacağı bir hale bile gelebilir.

Ambalajlı Nakliyat
Ambalajlı Nakliyat

Paketleme ve Ambalaj:
.. bakınız Paketleme »

Eşyalarınızın nakli sırasında hasar almaması için uygun olan ambalaj malzemeleri ile ambalajlanması gerekmektedir. Akdeniz Ekspres Nakliyat firmamız, eşyalarınıza uygun ve mukavemeti yüksek olan ambalaj malzemeleri ile ambalajlayarak eşya hasar oranını minimize ederek taşımaktadır. Böylelikle eşyalarınız daha sağlıklı taşınmış olacaktır.

Eşya Yerleştirme:
Yeni adreste talep ettiğiniz taktirde bayan personellerimiz tarafından eşyalarınızın yerleştirme işlemi yapılmaktadır.

Mutfak dolapları ve kırılacak eşyaların, çekmece içlerinin, elbiselerin, vitrin içlerinin ve kolilerin yerleştirmesi zaman alır ve zahmetlidir diye düşünmenize, firmamızın sunduğu bu avantaj sayesinde hiç gerek olmamaktadır.

Evden eve nakliyat firmaları eşya yerleştirme deyince mobilya ve beyaz eşyaları yeni evde konumlarına yerleştirme şeklinde anlamakta ve bu hizmet çerçevesinde daha ötesini yapmamaktadır.

Ancak Akdeniz Ekspres, zaman içerisinde müşteri ihtiyaçlarının çeşitlilik göstermesi ve firma inovasyon prensibi çerçevesinde hizmet yelpazesini genişletmiş, bayan elemanları da istihdam ederek, müşterilerinin taşınma sonrası zahmetlerini de hafifletme amacıyla eşya yerleştirme hizmeti de vermeye başlamıştır. Evden eve nakliyat ve diğer nakliyat hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgiyi iletişim sayfamızda yer alan iletişim numaralarımızdan alabilirsiniz.

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

İstanbul Antalya Arası Nakliyat ve Eşya Taşıma
Average rating:  
 6 reviews
by Emine GÜNEŞ on İstanbul Antalya Arası Nakliyat ve Eşya Taşıma
Evden Eve Nakliyat

Ataşehir'den İdealtepe'ye 2+1 ev eşyamı taşıma konusunda Akdeniz Ekspres ile çalıştık. Daha önce evini taşıdıkları bir arkadaşımın tavsiyesi ile ulaştım kendilerine ve arkadaşımı da arayıp teşekkür ettim. Özellikle ekip şefleri Cem Beye çok teşekkür ederim. Ellerinize sağlık. Başarılarınızın devamını dilerim, iyi çalışmalar..

by Emine DEMİRCİ on İstanbul Antalya Arası Nakliyat ve Eşya Taşıma

Evden eve nakliyat firmaları araştırmamda İnternet numaralarını bulduğum Akdeniz Ekspres Firması yetkilisi Bayram Bey gelip eşyalarıma baktı, ufak tefek eşyalarımı kendim paketlemek istediğim için Bayram Bey daha sonrasında bana koli ve streç getirdi. Taşıma günü geldiğinde ise gelen ekip işinin ehli ve ılımlı personellerdi.. Kendilerine taşıma sürecinde sorun yaşatmadıkları ve eşyalarımı hasar vermeden teslim ettikleri için teşekkür ederim.

by Gamze Karataş on İstanbul Antalya Arası Nakliyat ve Eşya Taşıma

Eşyalarımı titizlik ve ustalıkla taşıdıkları için teşekkür ederim.

by FERHAT ERDEN on İstanbul Antalya Arası Nakliyat ve Eşya Taşıma

İstanbul Antalya arası eşyalarımı zamanında ve hasarsız teslim aldım, teşekkür ederim.

by Kaya ELMAS on İstanbul Antalya Arası Nakliyat ve Eşya Taşıma

İstanbul'dan Antalya'ya eşyalarımı hasarsız ve zamanında taşıdıkları için Akdeniz Eksprese teşekkür ederim.

by Erdem Büyüktaş on İstanbul Antalya Arası Nakliyat ve Eşya Taşıma

İstanbul'dan İzmir'e taşınmam gerektiği için nakliyat firması ihtiyacı duydum, fakat eşyalarımın manevi değeri yüksek olduğu için internetten bulacağım bir firma yerine eşime dostuma sordum öncelikle daha önce hizmet veren bir firma ile anlaşmak daha sağlıklı olur diye düşündüm. Çok yakın bir arkadaşım bu konuda yardımcı oldu ve beni Akdeniz Ekspres firmasına yönlendirdi. Firma yetkilisi Bayram AKDENİZ Bey gelip eşyalarıma bizzat kendisi baktı ve fiyatta da anlaşıp sözleşme yaptık. Eşyalarım sorunsuz ve hasarsız tam zamanında teslim edildi. Teşekkür ediyorum, ellerinize sağlık