Ambalaj & Paketleme

Eşyaları taşımaya başlamadan önce uzman kadromuz evinizdeki bütün eşyaları paketleyerek taşımayı gerçekleştirmektedir. Paketleme ve ambalajlama olayına büyük önem veren şirketimiz en ufak eşyalara kadar paketlenmektedir. Çünkü paketleme ve ambalajlama hizmeti eşyaların zarar gelme olasılığını ortadan kaldırmaktadır. Nakliye sırasında paketleme işlemi bittikten sonra eşyalarınız dikkatli bir şekilde taşınarak aracımıza yerleştirilmektedir. Akdeniz Ekspres Bünyesinde Bulunan Tüm evden eve nakliyat Araçlarımız Kapalı ve Çelik Kasalı, Asansör Araçlarımız ise Hidrolik Düzenli araçlarıdır.

Eşyaya Göre Ambalaj Malzemesi

Her eşyanın hacmi, boyutu farklı olduğu için ona uygun olan ambalaj malzemeleri ile ambalajlamak daha sağlıklı olacaktır. Bu sebeple kırılacak olan eşyaların ambalajı için farklı ve ehemmiyeti yüksek olan ambalaj malzemeleri kullanılarak eşyaların hasar alma olasılığı göz ardı edilmemektedir. Mutfak malzemeleri dışında giysiler için de uygun olan koli ve askılı dolaplar tercih etmekteyiz. Böylelikle taşıma esnasında giysileriniz kırışmadan ve deforme olmadan taşınmaktadır.

Hacmi büyük olan eşyalar için havalı patpat naylon kullanmaktayız. Böylelikle beyaz eşyalarınız, koltuklar, ofis malzemeleri hassas elektronik eşyalar daha sağlıklı taşınıyor olacaktır. Nakliyat fiyat teklifi almak ve detaylı bilgi için; İletişim