yardım malzeme taşıma

Akdeniz Ekspres ailesi olarak bu zor günlerde yardım malzeme taşımacılığı taleplerinizde şehir içi %15 indirim şehirler arası %10 indirim sağlamaktayız.

Kızılay Yardım Malzeme Taşıma

Akdeniz Ekspres evden eve taşımacılık şirketi olarak bu zor günlerde tüm Türkiye’ye evden eve nakliyat hizmeti sunmaya devam ediyoruz. Kızılay malzeme taşımacılığı hizmetimizle nakliye işleriniz artık güvence altında.

Tüm sağlık ekipmanlarınız mukavemeti yüksek ambalaj malzemeleri tarafından paketlenmektedir. İstanbul Kızılay yardım nakliyat taleplerinizi müşteri temsilcimize ileterek sizlerde indirimlerimiz den yararlanabilirsiniz.

Afet Yardım Malzeme Taşıma

Affet malzeme taşımacılığı firmamız güvenli şekilde nakliyesini yapmaktayız. Tüm malzemeleriniz sigortalı ve sözleşmeli olup kurumsal taşıma hizmeti sunmaktayız. Sadece şehir içi yardım malzeme taşıma hizmeti değil şehirler arası afet malzeme taşımacılığı hizmetimizde mevcuttur.

İBB Yardım Malzeme Taşıma

İstanbul Büyükşehir Belediye malzeme taşımacılığımız sadece İstanbul ilimize değil tüm Türkiye’ye hizmet sunmaktayız. İbb malzeme taşımacılığı taleplerinizde müşteri temsilcimiz nakliyat planlaması oluşturarak taşıma sürecinizi başlatmaktayız. Bu sayede eşyalarınız sigortalı ve kurumsal hizmet sunmuş olmaktayız.

Kamu Taşıma

Kamu nakliyat talepleri diğer hizmetler gibi kurumsal hizmet isteyen taşımacılık türüne girmektedir. Kamu personellerine evden eve nakliyat hizmetimizde müşteri temsilcimizle iletişime geçerek indirim alma fırsatı almanın avantajını sizlerde yakalayın.

İstanbul kamu taşıma nakliyat fiyat teklifi almak isterseniz tek tuş kadar yakınız.

Akdeniz Ekspres evden eve taşımacılık şirketimiz 1959 yılında kurulduğu andan itibaren kendini geliştiren ve profesyonel hizmet sunmaktadır. Dilerseniz evden eve nakliyat, şehirler arası nakliyat, asansörlü taşımacılık, depolama veya uluslararası taşımacılık olsun tüm sunduğumuz hizmetlerde profesyonel ve sigortalı hizmet sunmaktayız.

Başta İstanbul, Antalya taşımacılık, İzmir olsun tüm Türkiye’ye şehirler arası taşımacılık hizmetini uzman ekiplerimizle sürdürmeye devam ediyoruz.

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Akdeniz Ekspres
Average rating:  
 0 reviews