Kurumsal nakliyat işlemi nakliyat sektöründe her nakliyat firmanın tercih etmeyeceği hizmet türüdür. Kurumsal taşımacılık hizmeti sunan firmalar yıllardır evden eve nakliyat sektöründe bulunan ve profesyonel nakliyat hizmeti sunan firmaları içermektedir. 

İstanbul Kurumsal Nakliyat

İstanbul kurumsal ev taşıma firmamız yıllardır nakliyat sektöründe olup müşteri memnuniyeti odaklı işlerini sürdürmektedir. Kurumsal evden eve nakliyat taleplerinizi Akdeniz Ekspres firmamız işlerini profesyonellikle sürdürmektedir. Firmamız kurumsal evden eve nakliyat tavsiye 

Kurumsal ev taşıma hizmetlerinde ambalajlama oldukça önemlidir. Ambalajlama taşıma esnasında eşyalarınızın hasar almamasını sağlamaktadır. Ambalaj malzemelerimiz mukavemeti yüksek paketleme araçları kullanılmaktadır. Bu şekilde eşyalarınızın hasar alma olasılığını en aza indirmektedir. Ayrıca şirketimiz kurumsal asansörlü nakliyat hizmeti sunarak taşıma süresini en aza indirmektedir bu sayede maksimum işi minimum zamanda yapmaktır.

Kurumsal nakliye
Kurumsal nakliye

Kurumsal Evden Eve Taşıma Firmaları

Kurumsal evden eve nakliyat firmaları diye İnternet de arama yaptığınız zaman bir çok kurumsal ev taşıma firmaları çıkmış olacaktır. İstanbul kurumsal ofis taşıma şirketleri arasında seçim yapmak oldukça zor olacaktır. Seçmiş olacağınız firmanın nakliyat hizmetini araştırarak seçim yapmak kolaylaşacaktır. Firmamız yıllardır kurumsal nakliye hizmetini profesyonellikle sigortalı ve güvenli şekilde taşıma işlemlerini sürdürmektedir.

Kurumsal evden eve nakliyat firmaları fiyat teklifi almak isterseniz arama yaptığınız firmaların fiyat teklifleri arasındaki tutarsızlıkları sizlerde fark etmiş olacaksınızdır. Kurumsal ev taşıma da fiyat farklılıklarının sebebi nakliyat sektöründe taşeron ve komisyon karşılığı işlerini sürdüren firmaların bulunmasıdır. Bu firmaları tercih etmiş olursanız eşyalarınızın hasar alması veya çalınması gibi başınızı ağrıtacak durumlarla karşılaşmanız yüksektir. Firmamız yıllardır nakliyat sektöründe bulunmaktadır bu sayede kurumsal nakliyat tavsiye firmalar arasında yer almaktadır. Sizlerde kurumsal taşıma taleplerinizi Akdeniz Ekspres firma temsilcimizi  arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz. 

Kurumsal Şehirler Arası Nakliyat

Kurumsal şehirler arası taşıma hizmetlerini firmamız tarafından haftalık olarak İstanbul, Antalya,İzmir, Ankara başta olmak üzere tüm Türkiye’ye şehirler arası nakliyat hizmeti sürdürmektedir. Sizlerde kurumsal taşımacılık hizmeti almak isterseniz müşteri temsilcimiz arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Ayrıca firmamız kurumsa ofis taşıma, kurumsal büro taşımacılığı, ofisten ofise taşıma, ofis malzemesi taşıma, kurum taşımacılığı gibi hizmetlerimizde bulunmaktadır. 

Kurumsal Parça Eşya Taşıma

Firmamızdan kurumsal parça eşya taşımacılığı veya parsiyel taşıma talebi oluşturmak isterseniz müşteri temsilcimizi arayarak oluşturabilirsiniz. Şirketimiz kurumsal şehirler arası parça eşya taşıma hizmetini haftalık olarak düzenlemekte olup eşyalarınızı istediğiniz zamanda sizlere teslim etmektedir. Ayrıca kurumsal parça eşya taşıma gibi çeyiz eşya taşıma, bekar eşyası taşıma, parsiyel taşıma, öğrenci evi taşıma gibi hizmetleri mevcut olup kurumsal hizmet sunarak taşımasını sağlamaktadır. Parça eşya taşıma taleplerinizi müşteri temsilcimizle iletişime geçerek taşıma planlaması oluşturabilir veya detaylı bilgi alabilirsiniz.