Kurumsal Ev Taşıma İpuçları

Kurumsal ev taşıma ipuçları sizlere nakliye süreçlerinde avantaj sağlamaktadır. Çünkü bu tarz ipuçları taşıma öncesinden organize olmanızı sağlamaktadır. Bu sayede evden eve nakliyat işlemlerinde aksilik durumunu en aza indirmiş olursunuz.

Profesyonel nakliyat ipuçları arasında eşya paketleme önemli rol oynamaktadır. Akdeniz Ekspres Evden Eve Taşımacılık firmamız nakliye alanında gerekli tüm ekipmana sahiptir. Bu ekipmanlar arasında havalı patpat, streç, koli, bant ve elbise dolabı yer almaktadır. Bu ambalaj malzemeleri eşyalarınıza taşıma süresinde hasar almasını tamamen önlemektedir.

Profesyonel Evden Eve Nakliyat İpuçları Nelerdir?

Kurumsal nakliye ipuçları
Kurumsal nakliye ipuçları

Kurumsal ev nakliye tüyoları arasında organize olmak yer almaktadır. Organize olmanız kısa sürede birçok işi halletmenize sağlamaktadır. İlk önce koli toplamak ile başlayabilirsiniz. Karton koliler mutfak eşyalarınızı paketlemenizde işinize yarayacaktır. Karton kolileri market veya bakkal tarzı yerlerde isteyerek bulabilirsiniz. Ayrıca kolileri firmamızdan da temin ederek hizmet alabilirsiniz.

İkinci aşama ise program yapmaktır. Bu program ile kısa sürede dağınıklık olmadan evinizi rahatlıkla toplayabilirsiniz. Programlı ilerlemek eşyalarınızı sonrasında rahatlıkla bulmanızı sağlamaktadır. Eşyalarınızı paketleme sırasında üzerine hangi oda ise yazmanız sonrasında kolaylıkla bulmanızı sağlamaktadır. Ayrıca üzerine kırılacak yazmanız taşıma sürecinde çalışanlarımıza kolaylık sağlamaktadır.

Nakliye Öncesinde Yapılması Gerekenler

  • İlk olarak taşınacağınız evin tadilat veya boya işlemleri olup olmadığını kontrol etmenizde fayda bulunmaktadır.
  • Taşınacağınız yere eşyalarınızı götürmesi için nakliye firması araştırması yapın.
  • Taşıma sürecinde eşyalarınızı paketlemenize yarayacak karton koli, gazete ve bant ihtiyacınızı karşılayın.
  • Nakliye firması ile belirlediğiniz günden önce yavaş yavaş mutfak eşyaları, dolap içleri, yorgan, yastık veya kıyafetler gibi eşyaları toplamaya başlayın.
  • Ev taşıma işleminde eski evinizde ki abonelikleri iptal ederek yeni evinizdekileri açmayı unutmayınız.
  • Yeni evinize taşınmadan en az 2 gün öncesinden genel bir temizlik yaptırmanız daha sağlıklı olacaktır.
  • En önemlisi ise evinizde değerli takı veya eşya mevcutsa onları sizlerin götürmesi daha iyi olacaktır.

Yukarıda ki etmenlere uyarak hiç bir sıkıntı yaşamadan nakliye sürecini profesyonellikle tamamlayabilirsiniz. Bu adımlar eşya taşıma işlemlerinde sizlere kolaylık sağladığı gibi unutmanızı engelleyecektir.

Akdeniz Ekspres Evden Eve Taşımacılık ailesi olarak sizlere profesyonel nakliyat ipuçlarını ileterek sonrasında mağdur olmanızı engellemekteyiz. İstediğiniz hizmeti firmamız bünyesinde profesyonel çalışanlarımızla sizlere sunan firmamız kaliteli hizmet sunduğumuzu garanti ediyoruz. Firmamız hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak isterseniz akdenizekspres.com.tr ana sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Taşıma Hizmetlerinde Programlı Olun

Ev taşıma işlemi başlı başına yorucu bir süreçtir. Bu sebeple nakliye hizmeti almadan önce programlı hareket etmeye dikkat edin. Bunun için bir kağıda taşıma programı oluşturarak işlemlerinize başlayabilirsiniz. Bu sayede neleri yapıp neleri atladığınızı görebilirsiniz. Ayrıca taşıma öncesi sıkıntılı olduğu gibi sonrası içinde aynı süreçte ilerlemektedir.

Taşıma süreçlerinde firmamıza güvenerek eşyalarınızı rahatlıkla taşımasını sağlayabilirsiniz. Nakliye sürecinde firmamız tüm eşyalarınızı birinci sınıf ambalaj malzemeleri ile paketlemektedir. Paketleme işlemi sayesinde eşyalarınız hasar alma düzeyini en aza indirmektedir. Nakliye işlemlerinde ayrıca modülatör asansör de kuran firmamız kısa sürede hasarsız nakliye hizmeti alabilirsiniz.

  • Profesyonel ev taşıma ipuçları işime yarar mı?

Kurumsal nakliye ipuçları programlı ilerlemenize yardımcı olduğu gibi kullanmadığınız eşyaları çıkararak ayarlama yapmanızı sağlamaktadır.

  • Taşıma öncesinde eşyaları paketlemesini nasıl yapabilirim?

Eşya paketleme işlemine en az 2 hafta öncesinden başlamanız sağlıklı olacaktır. Eşyalarınızı kolileme sırasında üstüne kırılacak ve hangi oda olduğunu belirterek sonrasında bulmanıza yardımcı olacaktır.

  • Eşyaları paketlemek için kolileri nereden bulabilirim?

Karton kolileri bakkal, süper market veya tanıdıklarınız da temin edebilirsiniz. Ayrıca anlaşma sağladığınız firmadan da talep ederek eşyalarınızı kolilemesini sağlayabilirsiniz.

Ayrıca bakınız>> Taşınmak nasıl kolay olur?