İstanbul Ofis Taşıma Hizmetleri

İstanbul ofis taşıma
Ofis taşıma

Kuruluşumuz İstanbul Ofis taşıma şirketleri arasında güçlü organizasyon özellikleri ve ayrıca yüzde yüz müşteri tatmini düşüncesiyle önde gelen bir kuruluştur. Büro taşımacılığı öteki taşıma türlerine göre daha ayrıntılıdır. Ve özel ilgi ve potansiyel gerektiren bir transfer şeklidir. Büronuzun nakliyesi konusunda kuruluşumuzla bağlantı kurduğunuzda ilk önce ekspertiz konusunda vazife verdiğimiz bir elemanımız bize ilettiğiniz adrese gelerek büronuzda mevcut bulunan tüm eşyaları inceler. Böylelikle taşıma programı oluşturulmaktadır.

Nakliyenin daha zahmetsiz yapılabilmesi doğrultusunda iş yerinizde mevcut bulunan tüm eşyalar oda oda çalışılarak taşınır. Arşiv dolapları ve masaların de-montesi nispeten seri olması için elektrikli vidalama kullanılmaktadır. Ofisinizde var olan tüm malzemeler Avrupa’dan getirttiğimiz baloncuklu naylonlara sarılarak ambalajlanır. Evraklar ile masa aksesuarları kolilenmek suretiyle üzerine odayı kullananın ve odanın adı yazılarak karışıklık önlenir. Firmamız iş yeri nakliye faaliyetlerini güvence kapsamına dahil etmektedir. İstanbul Ofis Taşımacılığı sahasında yıllardır önder konumunu korumaktayız. Akdeniz Ekspres Lojistik, güven ve sadakatle İstanbullulara hizmetlerde bulunmaktadır.

Sigortalı Ofis Taşımacılığı

İstanbul’da hem Anadolu yakasında hem de Avrupa yakasında nakliyat ofisi bulunan firmamız evden eve nakliyat dışında ofis taşımacılığı alanında da lider firma konumundadır. Ofisiniz taşınırken nakliyat firmamız ofisinizde bulunan eşyalarınızın hasar almaması için mutlaka sigortalı ofis nakli yapmaktadır.

Ofis Taşıma
Ofis Nakliyat

Ambalajlı Ofis Taşımacılık

Ofis eşyalarınızın tümünü departmanlara göre ayırarak, taşıma sonrası karışıklığa sebebiyet vermemek adına bölüm bölüm taşınmaktadır. Taşınan tüm eşyalar mukavemeti yüksek ambalaj malzemeleri ile ambalajlanarak titizlikle taşınmaktadır. Büro taşıma alanında bir çok kurumsal firma ile çalışarak ofis taşımacılığı alanında profesyonel destek sağlamaktayız. Daha önce hizmet verdiğimiz kurumsal müşteri referanslarımızı incelemek için; Referanslar tıklayınız.

Ayrıca bakınız>> Antalya ofis taşımacılık