Depo taşımacılığı veya fabrika taşımacılığı hizmeti almak istiyorsanız firmamız kurumsal nakliyat hizmetini en uygun fiyata sizlere sunuyoruz. Depo söylendiği zaman aklımıza ilk gelen anlam evimizde veya ofisimizde kullanılmayan eşyalarımızı koyduğumuz yerdir. Firmamız işlerini profesyonellikle yürütmektedir. Depo taşımacılığı verdiğimiz tüm hizmetlerden daha zordur. Taşıma esnasında ürünlerin hasar almadan taşınması sağlanmalıdır. Bunun gibi fabrika taşımacılığı, banka taşımacılığı, hastahane taşımacılığı, mağaza taşımacılığı, iş yeri taşıma gibi hizmetlerde taşıma önem taşımaktadır.

Kurumsal Depo Taşıma

Kurumsal depo taşıma adı altında sektörde az firma hizmet sunmaktadır. Firmamız kurumsal nakliyat hizmetlerini işlerinde uzman ekipleriyle işlerini profesyonellikle sürdürmektedirler. Almak istediğiniz hizmeti 10-20 gün içerisinde müşteri temsilcimize bildirmeniz yeterli olacaktır. Ekiplerimiz nakliyat planlaması oluşturarak eşyalarınızı hasarsız şekilde sizlere teslim etmektedirler. Depo taşıma işleminde eşyalarınız paketleme işlemi yapılarak eşyalarınızın hasar almadan taşınmasını sağlanmaktadır. Fabrika taşımacılığı işleminde makineleriniz geniş araç filomuz sayesinde hasar almadan yeni yerine taşıma işlemi sağlanır.

depo fabrika taşımacılığı
depo fabrika taşımacılığı

Güvenilir Depo Nakliyat

Güvenilir depo taşıma hizmet veren firma bulmak oldukça zordur. Ayrıca depo nakliyatı yıllardır tecrübe isteyen hizmetlerden bir tanesini içermektedir. Depo taşıma fiyat teklifi almak isterseniz bir çok firmayla karşı karşıya kalırsınız. Depo taşıma firmaları arasında firmamız vermiş olduğu hizmet sayesinde öncü firma olma yolunda hızlı adımlar atmaktadır. Firmalar arasında yıllardır edindiği tecrübeler sayesinde kurumsal kimlik kazanmıştır. Sizler de kurumsal nakliyat hizmeti almak istiyorsanız müşteri temsilcimiz ile iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Akdeniz Ekspres firmamız kurulduğu andan itibaren müşteri önceliği ile kendini kanıtlamıştır. Bu nedenle kısa zamanda kendini büyüterek lider firmalar arasında yerini almıştır. Kullanılan son teknolojiler ile beraber geniş araç filosu sayesinde her türlü taşıma yapılmaktadır. Mesela bu taşımalar arasında fabrika, hastahane veya vinç gibi alanlar yer almaktadır. Ayrıca bu hizmetler özenle taşıma gerektiği gibi sigorta da yapılmalıdır. Bu sebeple firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Firmamız 7/24 müşterilerine hizmet sunmaktadır. Evden eve nakliyat, şehir içi nakliyat, şehirler arası nakliyat, eşya depolama, asansörlü nakliyat, uluslararası nakliyat, parça eşya taşıma gibi nakliyat sektöründe birçok hizmet sunmaktadır. Firmamızın merkez ofisi İstanbul olup Ankara, İzmir, Antalya gibi tüm Türkiye’ye kurumsal hizmet sunmaktadır.