Yılların sunmuş bulunduğu bilgi birikimi ile ajans taşıma hizmetimizde profesyonellikle sağlanmaktadır. Akdeniz Ekspres evden eve taşımacılık şirketimiz en iyi nakliyeciler arasında olmanın onurunu yaşamaktadır. Bu sayede en iyi hizmeti müşterilerine ideal Ajans taşımacılık fiyatına sunmaya devam etmektedir. Müşterilerimize sıkıntısız taşıma sürecini bilgi birikimi ve tecrübeyle sağladığımızı söyleyebiliriz.

Almış olacağınız Ajans nakliyeciliği hizmeti taşımacılık sözleşmesi ile eşyalarına ideal aracın seçilmesi ve malzeme seçimi ile başlanmaktadır. Müşteri temsilcimiz bedava eksper yardımıyla eşyalarına ideal aracı seçerek ve eşya miktarına ideal ambalaj malzemesini not ederek taşıma günü tespit edilen taşımacılık tarihinde eksper ekiplerimiz hazır durumda beklemiş olacaktır. Bütün eşyalarınız bölümünde eksper personellerimiz yardımıyla paketlenerek dış etmenlerden hasar almasını önlemektir. Paketleme prosedürü tamamlandıktan sonra eşyalarına ideal aracımıza yüklenerek yeni adrese gitmesi amacıyla hazır duruma getirilir. Profesyonellik sürdürdüğümüz Ajans taşıma hizmetimiz ile eşyalarınızı aldığımız gibi yeni yerine hasarsız taşınması sağlanmaktadır.

Ajans taşımacılığı
Ajans taşımacılığı

Ajans Nakliyat Firmaları

Evden eve taşımacılık pazarında her firma Ajans nakliye hizmeti sunmamaktadır. Ajans nakliye firmaları seçmeniz halinde taşeron firma seçmeniz halinde Ajans malzemeleriniz hasar görme mümkünlülüğü yüksek ya da pahalı ajans malzemeleriniz çalınma gibi hal söz konusudur. Taşeron firmaları seçen müşterilerin bu gibi kötü hallerle karşılaştığını haberlerde bile izledik. Sizlerde profesyonel ve kurumsal taşımacılık firma seçerek sıkıntısız taşıma süreci yakalama talihi yakalayın. Ajans taşıma fiyat öneriyi alabilmek dilerseniz firmamızla iletişime geçerek ideal Ajans taşıma fiyatına en iyi hizmet alma talihinı sizlerde yakalayın.

Nakliyat Araç Kiralama

Ajans taşımacılık hizmetimiz bulunduğu gibi ajanslara araç kiralama hizmetimizde mevcuttur. Sadece ajanlara değil setlere araç kiralama hizmetimiz de mevcuttur. Geniş araç filomuz ile her abatta araçlarımız bulunmaktadır. Bütün Türkiye’ye her türlü taşımacılık hizmeti vererek müşterilerine profesyonel hizmet sunmaya devam etmektedir. Nakliyat araç kiralama fiyat almak isterseniz aramanız yeterli olacaktır. 

Bakınız>>> Antalya evden eve

Akdeniz Ekspres Evden Eve Taşımacılık