Şehirler Arası Taşımacılık Hizmetleri

Şehirler arası nakliyat, bölgesel nakliyata nispeten daha geniş mesafe içeren transfer biçimidir. Taşıma yönüyle farkları yoktur. Şehirler arası taşımacılıkta mesafe fazladır. Bu gerekçeyle, sözü edilen gaye adına sevk edilecek nakliye kamyonlarının uzak yola karşı muhafazalı ve emniyetli yapıda olması gerekmektedir. Şirketimizin kullandığı iller arası taşımacılık araçları, dirençli ve güvenlidir. Şirketimiz şehirler arası nakliye tavsiye firmalar arasında olmaktan gurur duymaktadır. Ayrıca şirketimiz şehirler arası uygun nakliyat hizmeti sunarak en iyi nakliyat hizmeti sunmaktadır.

Şehirler Arası Taşımacılık Ne Demektir?

Çağımız taşımacılık teknolojisinin gelişme göstermesiyle, kapalı kasalı kamyonların kullanışlılığı ve emniyeti fazlalaşmıştır. Şehirlerarası Taşıma işlerinde, yük çeşitlerine göre farklılaşan araçları kullanan işletmemiz, sür’atli ve güvenli nakliyat işlemleri arz etmektedir. Ülkemizin her tarafına iller arası nakliyat hizmeti veren firmamız, vatandaşlarımızın taleplerine en doğru biçimde yanıt verebilmek gayesiyle, gerekli bulunan bütün şartları yerine getirmektedir. Şehirler arası evden eve taşımacılık süreçlerinde, eğitimli elemanlar görev yapar. Ayrıca işletmemizin kullandığı kaliteli operasyonlar kapsamında son derece güvenli eşya taşıma işlemleri icra edilmektedir.

Şehirler Arası Taşımacılık İşlemleri

Eksper aşamasıyla nakliye işlemleri start alır ve gerekli kapalı kasa araç, eksper tarafından tespit edilmektedir. Anlaşmadan sonra taşınacak mekanda bulunan tüm ev eşyalar ve cihazlar sigorta kapsamına girmektedir. Kırılgan malzeme ve materyallerin kendine özgü ambalaj malzemeleriyle paketlenmektedir. Öteki eşyaların ve malzemelerin korunması işlemlerinden itibaren, nakliyat sebebiyle önceden ayarlanan araca tüm eşyalar yüklenmektedir. İlk aşamada hacimli ve dayanıklı mobilya ve beyaz eşyalar yerleştirilir ve daha sonra kırılgan ev eşyaları yüklenmektedir.

Kapalı kasalı araçlarımızın ev eşyası nakliyesi işlemi konusunda spesifik bir biçimde imal edilmesiyle, şehirler arası taşımacılıkta eşya hasara karşı korunması tam anlamda temin edilmektedir. Organizasyonumuz adına vatandaşlarımızın memnuniyeti asıl maksadımızdır. Bu sayede şehirler arası taşıma hizmetlerinde ilk sırada yer almaktayız.

Şehirler arası nakliye firmaları arasında yer alan Akdeniz Ekspres şirketimiz yıllardır İstanbul şehirler dışı nakliyat hizmeti sunmaktadır. Şirketimiz şehirler arası nakliyat temiz nakliye güvencesi ile taşıma işlemlerini gerçekleştirmektedirler. Ayrıca firmamız en uygun şehirler arası nakliyat ücreti sunarak kaliteli nakliyat hizmeti almanızı sağlamaktadır.

Şehirler arası nakliyat
Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Şehirlerarası lojistik hizmetlerinde, eşyaların paketlenmesi ve kılıflanma işlemleri kendine özgüdür. Uzun mesafelerin sorunları ile eşyaların taşınacağı bölgenin coğrafi özellikleri değerlendirilmektedir. Ve bu doğrultuda paketleme yöntemleri uygulanmaktadır. Ambalajlamadan sonra taşıma aracına istifleme işlemi yerine getirilmektedir. Titizlikle yapılan paketleme ve araca istifleme ile eşya ve malzemeleriniz tahribat almamaktadır. Şehirler arası taşımacılık hususunda mecburiyet arz eden bütün resmi evraklarımız vardır. Şoförlerimiz tecrübe sahibi, SRC ve psikoteknik belgelerine sahip olan şoförlerdir. İşletmemizin ve personelimizin temin etmiş bulunduğu izin belgeleri sayesinde, güzergahta çıkacak bütün resmi ve gayri resmi problemler ortadan kaldırılmıştır. Kurumumuz tüm aşamalarda itinalı davranmaktadır.

Sigortalı Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

Akdeniz Ekspres Nakliyat firmamız tarafından tüm eşyalarınız mukavemeti yüksek olan ambalaj malzemeleri ile ambalajlanmaktadır. Fakat bu ev ve ofis taşıma süresince eşyaların hasarsız taşınması için yeterli değildir. Eşyaların sigortalı nakliyesi oluşabilecek hasar alma olasılığına karşı alınmış bir önlemdir. Böylelikle eşyalarınız zarar görmeden sağlıklı taşınacaktır.

Şehirlerarası nakliyat maliyetleri, taşınılacak ilin mesafesi, çelik kasalı aracın niteliği, isteğe bağlı ek faaliyetler ve taşıma vasıtasının büyüklüğü gibi etmenlere bağlıdır. Akdeniz Ekspres, şehirler arası nakliyat konusunda en yerinde seçeneklerle ücretlendirme yapmaktadır.

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Akdeniz Ekspres
Average rating:  
 4 reviews
 by Arda Taçar

Mersin'de bulunan evimizin İstanbul'a taşınması gerekti tayin nedeni ile bu süreçte Akdeniz Ekspres ile çalışmamız oldu ve tüm eşyalarımızın paketlenip taşınmasında ustalıkla çalıştılar. Teşekkür ederim, ellerinize sağlık

 by HÜLYA ARTIK

İstanbul İzmir arası evden eve nakliyat sonrasında kalan bir kaç parça eşyalarımın Balıkesir'de bulunan yazlığıma taşınması gerektir. Şehirler arası parça eşya taşıma hizmetlerini de uygun fiyatlara verdiklerini tesadüfen öğrendim. Çokta iyi oldu. Herkese tavsiye ederim.

 by Elif Akyardı

İstanbul'da bulunan çeyiz eşyalarımın Antalya'ya taşınması gerekiyordu ve taşınması için Akdeniz bölgesine haftalık sevkıyat yaptıkları facebook sayfalarından gördüm. İletişime geçtim ve destek oldular. kendilerine teşekkür ederim. tek bir eşyam bile hasar görmedi

 by Mehmet Emin Tarlacı

İstanbul Antalya evden eve nakliyat hizmetleri için Akdeniz Ekspres firması ile çalışmamız oldu ve kesinlikle tek bir sorun yaşamadan eşyalarımın naklini gerçekleştirdiler. her şey için teşekkürler