Şehirler Arası Taşımacılık Hizmetleri

Şehirler arası nakliyat, bölgesel nakliyata nispeten daha geniş mesafe içeren transfer biçimidir. Taşıma yönüyle farkları yoktur. Şehirler arası taşımacılıkta mesafe fazladır. Bu gerekçeyle, sözü edilen gaye adına sevk edilecek nakliye kamyonlarının uzak yola karşı muhafazalı ve emniyetli yapıda olması gerekmektedir. Şirketimizin kullandığı iller arası taşımacılık araçları, dirençli ve güvenlidir. Şirketimiz şehirler arası nakliye tavsiye firmalar arasında olmaktan gurur duymaktadır. Ayrıca şirketimiz şehirler arası uygun nakliyat hizmeti sunarak en iyi nakliyat hizmeti sunmaktadır.

Şehirler Arası Taşımacılık Ne Demektir? Nasıl Sonuçlandırılır?

Çağımız taşımacılık teknolojisinin gelişme göstermesiyle, kapalı kasalı kamyonların kullanışlılığı ve emniyeti fazlalaşmıştır. Şehirlerarası Taşıma işlerinde, yük çeşitlerine göre farklılaşan araçları kullanan işletmemiz, sür’atli ve güvenli nakliyat işlemleri arz etmektedir. Ülkemizin her tarafına iller arası nakliyat hizmeti veren firmamız, vatandaşlarımızın taleplerine en doğru biçimde yanıt verebilmek gayesiyle, gerekli bulunan bütün şartları yerine getirmektedir. Şehirler arası evden eve taşımacılık süreçlerinde, eğitimli elemanlar görev yapar. Ayrıca işletmemizin kullandığı kaliteli operasyonlar kapsamında son derece güvenli eşya taşıma işlemleri icra edilmektedir.

Şehirler Arası Taşımacılık İşlemleri?

Eksper aşamasıyla nakliye işlemleri start alır ve gerekli kapalı kasa araç, eksper tarafından tespit edilir. Anlaşmadan sonra taşınacak mekanda bulunan tüm ev eşyaları ve cihazlar sigorta kapsamına alınır. Kırılgan malzeme ve materyallerin kendine özgü ambalaj malzemeleriyle paketlenmesi ile öteki tüm eşya ve malzemelerin korunaklanması işlemlerinden itibaren, nakliyat sebebiyle sevk edilmiş olan araca tüm eşyalar yüklenir. İlk aşamada hacimli ve dayanıklı mobilya ve beyaz eşyalar istiflenir ve daha sonra kırılgan ev eşyaları istiflenir.

Kapalı kasalı araçlarımızın ev eşyası nakliyesi işlemi konusunda spesifik bir biçimde imal edilmesiyle, şehirler arası taşımacılıkta eşya hasara karşı korunması tam anlamda temin edilmektedir. Organizasyonumuz adına Vatandaşlarımızın memnuniyeti asıl maksatımızdır.

Şehirler arası nakliye firmaları arasında yer alan Akdeniz Ekspres şirketimiz yıllardır İstanbul şehirler dışı nakliyat hizmeti sunmaktadır. Şirketimiz şehirler arası nakliyat temiz nakliye güvencesi ile taşıma işlemlerini gerçekleştirmektedirler. Ayrıca firmamız en uygun şehirler arası nakliyat ücreti sunarak kaliteli nakliyat hizmeti almanızı sağlamaktadır.

Şehirler arası nakliyat
Şehirler arası taşımacılığı

Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Şehirler arası lojistik hizmetlerinde, eşyaların paketlenmesi ve kılıflama işlemleri kendine özgüdür. Uzun mesafelerin sorunları ile eşyaların taşınacağı bölgenin coğrafi özelllikleri değerlendirilir ve bu doğrultuda paketleme yöntemleri uygulanır. Ambalajlamadan sonra taşıma aracına istifleme işlemi yerine getirilir. Titizlikle yapılan paketleme ve araca istifleme ile eşya ve malzemeleriniz tahribat almamaktadır. Şehirler arası taşımacılık hususunda mecburiyet arz eden bütün resmi evraklarımız vardır. Şoförlerimiz tecrübe sahibi, SRC ve psikoteknik belgelerine sahip olan şoförlerdir. İşletmemizin ve personelimizin temin etmiş bulunduğu izin belgeleri sayesinde, güzergahta çıkacak bütün resmi ve gayriresmi problemler ortadan kaldırılmıştır. Kurumumuz tüm aşamalarda itinalı davranmaktadır.

Sigortalı Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

Akdeniz Ekspres Nakliyat firmamız tarafından tüm eşyalarınız mukavemeti yüksek olan ambalaj malzemeleri ile ambalajlanmaktadır. Fakat bu ev ve ofis taşıma süresince eşyaların hasarsız taşınması için yeterli değildir. Eşyaların sigortalanması eşyalarınızın hasar alma olasılığına karşın alınmış bir önlemdir. Böylelikle eşyalarınız daha sağlıklı taşınmış olacaktır.

Şehirlerarası nakliyat maliyetleri, taşınılacak ilin mesafesi, çelik kasalı aracın niteliği, isteğe bağlı ek faaliyetler ve taşıma vasıtasının büyüklüğü gibi hallere bağlıdır.Akdeniz Ekspres,şehirler arası nakliyat konusunda en yerinde seçeneklerle ücretlendirme yapmaktadır.