İller Arası Taşımacılık

İller arası taşımacılık nedir? sorusuna kısa cevap aktarmaktayız. İller arası nakliye işlemleri aslında şehirler arası taşıma hizmetidir. Şehirlerarası nakliyat işlemlerinde taşıma gününden en az 1 hafta öncesinden arayarak program yapılmaktadır. Bu sayede istediğiniz ile güvenle eşyalarınızı taşıyabiliyoruz.

İller arası yük taşıma işlemlerinde haftalık sevkiyatlar ayarlanarak sizlere hizmet sunmaktayız. Bunun içinde firmamız sizlere ekspertiz hizmeti sunmaktadır. Bu hizmetimizle eşyalarınızın listesi alınarak uygun araç seferi ayarlanmaktadır.

İller Arası Az Eşya Taşıma

Şehirler arası taşıma işlemlerinde komple ev taşıma gibi az sayıda yük de taşınmaktadır. Bunun içinde eşya listesini müşteri temsilcimize detaylı aktararak gerekli programı yapmaktayız. İller arası nakliye süreçlerinde gerekirse ekspertiz hizmeti sunmaktayız. Bu sayede gerekli tüm ayarlamaları sizler için yapmaktayız.

Şehirlerarası nakliyat süreçlerinde sizle birlikte parça yük almaktayız. Bu yükle beraber büyük boy araçlarımızla uygun fiyata gönderim sağlayabiliriz. Sizlerde şehirlerarası nakliye hizmeti için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

İller Arası Ev Taşıma Nakliye

Firmamıza ilettiğiniz talepler doğrultusunda eşyalarınızı istediğiniz şehire nakliyesi sağlanmaktadır. Firmamız tarafından tüm eşyalarınız uzun yol olması bakımından mukavemeti yüksek ambalaj malzemeleri ile paketlenmektedir. Bununla beraber taşıma sözleşmesi yapılarak tüm detayları maddeler halinde sıralayarak imzalamaktayız.

İller arası taşıma hizmetinde sigorta yapılıyor mu?

Şehirler arası nakliye işlemlerinde eşyalarınızı ambalajlamasını yaptığımız gibi ekstra koruma sağlamak için sigorta yapmaktayız. Sigorta bedeli eşyanızın yoğunluğuna göre belirlenerek bir kopyası da sizlere bırakmaktayız.

İller arası depolama hizmeti veriyor musunuz?

İller arası depolama işlemleri de sunan firmamız oda sistemi ile hizmet sunmaktayız. Oda sistemi depolama hizmetimizle eşyalarınızı depo malzemelerimizle ambalajlayarak eşyalarınıza uygun depo alanımıza yerleştirmekteyiz. Ekstra olarak depo süresi boyunca sigorta yapmaktayız.

İller Arası Nakliyat Firmaları

İller arası ev nakliye şirketleri araştırmalarında birden fazla firması olması bakımından kararınızı etkileyecek sebepler çıkacaktır. Ancak fazla şehirler arası taşıma firması olması hepsinin kurumsal şirket olacağı veya iyi hizmet sunacağı anlamına gelmemektedir. Bu sebeple şehirler arası nakliye firmalarını detaylı araştırmalısınız.

İller arası ev taşıma ücretleri arasında Akdeniz Ekspres firmamız uygun fiyatlandırmayla sizlere hizmet sunmaktayız. Tüm eşyalarınız firmamız tarafından ambalajlanarak sigortalı taşınması sağlanmaktadır. İller arası nakliye talepleriniz için firmamızla iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Ayrıca bakınız>> Şehirler arası nakliyat

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review
Akdeniz Ekspres
Average rating:  
 0 reviews