Eşya Depolama İstanbul

Kendi şahsınıza ait birçok özel eşyanızı da eşya depolama hizmetleri çerçevesinde güvenli bir şekilde depolama işlemine tabi tutabilirsiniz. Evinizde saklanmasını uygun görmediğiniz altın, tarihi eser veya antika gibi zarar görmesinden korktuğunuz çeşitli eşyalarınızın özenli ve dikkatli bir şekilde taşınarak depolama alanında sağlıklı bir şekilde yerleştirilerek saklanmasını sağlayan eşya depolama hizmeti veren firmalara ile irtibata geçerek gözünüzden bile sakındığınız özel kişisel eşyalarınızı sigortalatarak saklayabilirsiniz.

Yaşam alanlarınızda fazla yer kaplayan eşyalarınız, iş hayatınız için önemli olan arşiv ve evraklarınızı kişisel özel eşyalarınızı gönül rahatlığı ile yaşam alanlarınızı daraltmadan, tedirgin olmadan güvenli ve kaliteli bir hizmet alarak sigorta güvencesi altında ve depolarımızın anahtarları bir tek sizde bulunarak saklamanız ve korumanız için eşya depolama hizmeti veren firmalar ile iletişime geçerek eşya depolama hizmeti ile ilgili yetkili kişilerden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Eşya depolama
Eşya depolama

Sigortalı Eşya Depolamacılığı

Depolarımız geniş havadar ve ferah mekanlardan oluşan depolardır. Fakat ne kadar havadar ve ferah mekanlar olsalar dahi eşyaların depoda kalma süresince oluşabilecek her hangi bir aksilik sebebi ile eşyalarınızın başına bir şey gelebilir fakat bu soruna sözüm olarak eşyalarınızı depo süresince sigortalayarak ortadan kaldırmış oluyoruz. Bu şekilde depolama hizmeti almak istediğiniz zaman eşyalarınızın başına gelebilecek herhangi bir durum karşısında sigorta devreye girmiş olacaktır. 

Ambalajlı Eşya Depolamacılığı

Eşyalarınız depolarımızda güvenle saklanmaktadır. Tüm eşyalarınız korunaklı ambalaj malzemeleri ile ambalajlanarak güvenli bir şekilde depolanmaktadır. Ambalajlanan eşyalar depolama süresi boyunca hiç bir hasar almadan depolama işlemini sürdürür. Depolama hakkında detaylı bilgi için >> İletişim