Eşya Depolama İstanbul

Kendi şahsınıza ait birçok özel eşyanızı da eşya depolama hizmetleri çerçevesinde güvenli bir şekilde depolama işlemine tabi tutabilirsiniz.

Evinizde saklanmasını uygun görmediğiniz altın, tarihi eser veya antika gibi zarar görmesinden korktuğunuz çeşitli eşyalarınızın özenli ve dikkatli bir şekilde taşınarak depolama alanında sağlıklı bir şekilde yerleştirilerek saklanmasını sağlayan eşya depolama hizmeti veren firmalara ile irtibata geçerek gözünüzden bile sakındığınız özel kişisel eşyalarınızı sigortalatarak saklayabilirsiniz.

Yaşam alanlarınızda fazla yer kaplayan eşyalarınız, iş hayatınız için önemli olan arşiv ve evraklarınızı kişisel özel eşyalarınızı gönül rahatlığı ile yaşam alanlarınızı daraltmadan, tedirgin olmadan güvenli ve kaliteli bir hizmet alarak sigorta güvencesi altında ve depolarımızın anahtarları bir tek sizde bulunarak saklamanız ve korumanız için eşya depolama hizmeti veren firmalar ile iletişime geçerek eşya depolama hizmeti ile ilgili yetkili kişilerden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Eşya depolama
Eşya depolama

Sigortalı Eşya Depolama

Depolarımız geniş havadar ve ferah mekanlardan oluşan depolardır. Fakat ne kadar havadar ve ferah mekanlar olsalar dahi eşyaların depoda kalma süresince oluşabilecek her hangi bir aksilik sebebi ile eşyalarınızın başına bir şey gelebilir fakat bu soruna sözüm olarak eşyalarınızı depo süresince sigortalayarak ortadan kaldırmış oluyoruz.

Ambalajlı Eşya Depolama

Eşyalarınız depolarımızda güvenle saklanmaktadır. Tüm eşyalarınız korunaklı ambalaj malzemeleri ile ambalajlanarak güvenli bir şekilde depolanmaktadır. Depolama hakkında detaylı bilgi için >> İletişim 

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

İstanbul Antalya Arası Nakliyat ve Eşya Taşıma
Average rating:  
 4 reviews
by Şükriye Matar on İstanbul Antalya Arası Nakliyat ve Eşya Taşıma

İstanbul'da eşya depolama ihtiyacım oldu teşekkür ederim eşyalarımı sağlıklı bir ortamda muhafaza ettiler.

by Fulya KARACA on İstanbul Antalya Arası Nakliyat ve Eşya Taşıma

Eşyalarımı bir kaç aylığına depolanması için eşyalarımı Akdeniz Ekspres firması deposuna bıraktım. kendim bizzat gördüm depolarını gayet havadar ve ferah bir alandır.

by Hasret EKER on İstanbul Antalya Arası Nakliyat ve Eşya Taşıma

Eşyalarımı çok temiz ve havadar bir alanda depoluyorlar. anahtarları yalnızca bende var içim rahat bir şekilde eşyalarımı teslim ettim.

by Mücella DELERİ on İstanbul Antalya Arası Nakliyat ve Eşya Taşıma

İstanbul'da Anadolu yakasında bulunan eşyalarımın 1 sene süre ile depolanması gerekmekteydi, bu sürede daha önce arkadaşımın çalıştığı bir firmayı tercih etmek daha doğru olur diye düşündüm ve iyi ki de öyle yaptım. depoları çok ferah ve temiz bir alan. 1 sene sonrasında eşyalarımı eksiksiz teslim aldım. sağ olun