Eşya Depolama İstanbul

Kendi şahsınıza ait eşyanızı da depolama hizmetleri çerçevesinde güvenli bir depolama işlemine tabi tutabilirsiniz. Evinizde saklanmasını uygun görmediğiniz altın, tarihi eser veya antika gibi zarar görmesinden korktuğunuz çeşitli eşyalarınızın özenli ve dikkatli bir şekilde taşınarak depolama alanında sağlıklı bir şekilde yerleştirilerek saklanmasını sağlayan eşya depolama hizmeti veren firmalara ile irtibata geçerek gözünüzden bile sakındığınız özel kişisel eşyalarınızı sigortalatarak saklayabilirsiniz.

Yaşam alanlarınızda fazla yer kaplayan eşyalarınız, iş hayatınız için önemli olan arşiv ve evraklarınızı özel eşyalarınızı gönül rahatlığı ile depolarız. Ayrıca yaşam alanlarınızı daraltmadan, tedirgin olmadan güvenli ve kaliteli bir hizmet alabilirsiniz. Sigorta güvencesi altında ve depolarımızın anahtarları bir tek sizde bulunmaktadır. Saklamanız ve korumanız için eşya depolama hizmeti veren firmalar ile iletişime geçebilirsiniz. Eşya depolama hizmeti ile ilgili yetkili kişilerden detaylı bilgi alabilirsiniz.

eşya depolama
eşya depolama

Sigortalı Eşya Depolamacılığı

Depolarımız geniş havadar ve ferah mekanlardan oluşan depolardır. Fakat ne kadar havadar ve ferah mekanlar olsalar dahi eşyaların depoda kalma süresince oluşabilecek her hangi bir aksilik sebebi ile eşyalarınızın başına bir şey gelebilir. Fakat bu soruna sözüm olarak eşyalarınızı depo süresince sigortalayarak ortadan kaldırmış oluyoruz. Bu şekilde depolama hizmeti almak istediğiniz zaman eşyalarınızın başına gelebilecek herhangi bir durum karşısında sigorta devreye girmiş olacaktır.

Ambalajlı Eşya Depolamacılığı

Eşyalarınız depolarımızda güvenle saklanmaktadır. Tüm eşyalarınız korunaklı ambalaj malzemeleri ile ambalajlanarak güvenli bir şekilde depolanmaktadır. Ambalajlanan eşyalar depolama süresi boyunca hiç bir hasar almadan depolama işlemini sürdürür. Depolama hakkında detaylı bilgi için >>İletişim

Depolama Firmaları | Depolama Ücretleri

Eşya Depolama firmalarında dikkat etmeniz gereken hususlar bulunmaktadır. Bu husussa depolanacağı alanın temiz ve havadar olmasıdır. Genellikle firmalar depoların geniş olduğunu belirtiler. Ancak bu ne kadar doğru olduğunu bilemeyiz. Bunun içinde firmanın deposunu kendiniz görerek karar vermelisiniz.

İstanbul depolama ücretleri tamamen firmalar arasında değişiklik gösterir. Ancak bazen bu durum firmalardan kaynaklı olmayabilir. Depolama ücretleri eşyaların boyutu ile beraber ne kadar kalacağı da etkilemektedir. Bunun içinde detaylı görüşme ile fiyat almanız mümkündür.

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Akdeniz Ekspres
Average rating:  
 4 reviews
 by Şükriye Matar

İstanbul'da eşya depolama ihtiyacım oldu teşekkür ederim eşyalarımı sağlıklı bir ortamda muhafaza ettiler.

 by Fulya KARACA

Eşyalarımı bir kaç aylığına depolanması için eşyalarımı Akdeniz Ekspres firması deposuna bıraktım. kendim bizzat gördüm depolarını gayet havadar ve ferah bir alandır.

 by Hasret EKER

Eşyalarımı çok temiz ve havadar bir alanda depoluyorlar. anahtarları yalnızca bende var içim rahat bir şekilde eşyalarımı teslim ettim.

 by Mücella DELERİ

İstanbul'da Anadolu yakasında bulunan eşyalarımın 1 sene süre ile depolanması gerekmekteydi, bu sürede daha önce arkadaşımın çalıştığı bir firmayı tercih etmek daha doğru olur diye düşündüm ve iyi ki de öyle yaptım. depoları çok ferah ve temiz bir alan. 1 sene sonrasında eşyalarımı eksiksiz teslim aldım. sağ olun