Asansörlü Nakliyat Hizmetleri

Modülatör asansörlerin nakliye sektörüne giriş yapması ile hizmetlerimizi sağlıklı bir şekilde yapabiliyoruz. Sizlere kısa aktarmak gerekirse kısa zamanda tüm ev eşyasını taşımasını yapabiliyoruz. Ayrıca taşıma esnasında binaya veya eşyaya hasar gelmeden sonlandırabiliyoruz. Son olarak da asansörlü taşıma hizmetleri uygun fiyata sizlere sunulmaktadır. Sizlerde firmamızdan hizmet almak isterseniz iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Asansörlü nakliyat da bu gelişmelerden birisidir ve taşınmayı oldukça kolaylaştırmıştır. Taşınması zor ve ağır olan eşyaların, asansör aracılığı ile yeni yerine taşınmasıdır. Bu sayede daha kısa sürede nakliyat işlemlerinin tamamlanmasını sağlamaktadır. Taşınma konusunda kaliteli bir nakliyat firması desteği ile yeni bir yere yerleşmek eskisi kadar zor olmayacak ve keyif verecektir. Ancak dikkat edilmesi gereken önemli bir nokta bulunmaktadır. Bu önemli nokta ise; binanın dış cephesi kurulum için uygunluğudur. Bunu öğrenmek için de ekspertiz hizmeti talep ederek bilgi almanız mümkündür.

Asansörlü nakliyat
Asansörlü nakliye

Asansörlü Taşımacılık

Taşınma sağlanacağı yeni yere geçmeden önce taşınma planı yapılır. Asansörün gerekeceği eşyaların varlığı tespit edilirse, taşınma planlarına asansör hizmeti de dahil edilir. Asansör sayesinde insan gücünün yeterli olamayacağı ağırlıkta ve büyüklükte olan eşyalar kolaylıkla taşınır. Asansörlü evden eve taşıma hizmetleri, daha kısa sürede tamamlanabilmektedir. Çok yüksek bir kata taşınılması durumunda, bina içerisinde asansör yoksa modülatör asansör, taşınmayı gerçekleştirmeye yarayacaktır. Bu sayede eşyalarınız hasar almadan taşımamız mümkündür.

Ayrıca asansörlü taşıma, sadece ev taşıma hizmetinde değil de diğer tüm hizmetlerimizde de kullanılmakatdır.

Şehirler Arası Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Şehirler arası evden eve nakliyat, ofis taşıma, parça eşya taşıma ve diğer tüm taşıma taleplerinizde daha sağlıklı ve hızlı taşımalar için Akdeniz Ekspres Nakliyat firmamız asansörlü olarak hizmet vermektedir. Artık her hizmetimizde modülatör asansör kurulumu yapmaktayız. Bu sayede eşyalarınız rahatlıkla yeni adresinize taşımasını yapabiliyoruz. Ayrıca maliyet açısından daha uygun olan hizmetimizi sizlerde tercih edebilirsiniz.

Asansörlü evden eve nakliye hizmetlerinde kendi kurumsal asansör araçlarıyla hizmet veren Akdeniz Ekspres, eşyalarınızın güvenliğinde sorun teşkil etmeden taşınmanızı sağlar.

Detaylı bilgi ve fiyatlar için; İletişim