Ev taşımanın müşteri için zorlu bir süreç olduğunu biliyoruz.. Evinizi taşımadan önce yaşadığınız süreçlerde maddi ve manevi olarak sizi yoruyor onun da farkındayız. Ev taşıma süreçlerinde sizlere yardımcı olabilecek bir firmayla eşyalarınızı taşımanızı tavsiye ediyoruz. Bu sayede eşyalarınız zarar görmeden taşımanız mümkündür. Bunun için de her firmayı araştırarak karar vermeniz sağlıklı olacaktır.

Eşya taşıma’da en sağlıklı yöntem asansörlü taşımacılıktır.

Biz bir nakliyat firması olarak genellikle asansörlü evden eve taşımayı tercih etme durumlarımız şöyle;

  • Bina asansörü kullanımına müsaade edilmiyor ise
  • Binada bulunan asansör eşya taşımaya elverişli değil ise
  • Bina merdivenleri ve geçişleri dar ise
  • Eşyalar fazla hacimli ve geniş ise
  • Eşyalar hassas eşyalar ise

gibi durumlarda eşya sağlığı ve bina sağlığı açısından asansörlü ev eşyası taşıma hizmetleri vermekteyiz. Böylelikle eşyalarınız hızlı ve hasar almadan yeni adresinize taşımasını yapıyoruz.

İstanbul başta olmak üzere Antalya ve İzmir’de bulunan nakliyat ofislerimizden eşyalarınızı kendi ekiplerimiz öncelikle uygun şekilde ambalajlayarak taşımaya hazır hale getirilir.

Taşımaya hazır hale getirilen eşyalar dış cephe asansör sistemi ile bulunduğunuz kattan araç içerisine yerleştirilir. Araç içerisine yerleştirilen eşyaların doğru istiflendiğine emin olarak araç yeni adres için yola çıkar.

Yeni adreste ise yukarıda saydığımız durumlar söz konusu ise dış cephe asansör sistemiyle araç içerisinden eşyalar evinize taşınmaktadır. En önemlisi ise eşyalarınız hasar almadan taşınmasıdır. Bu nedenle taşıma taleplerinizde firmalardan asansörlü taşıma hizmeti talep edin.

Tüm Türkiye’de Şehirler Arası Asansörlü Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakası nakliyat ofislerinden İstanbul içi ev eşyası taşıma süreçlerini organize ederken; Akdeniz bölgesi için Antalya nakliyat ofisi, Ege bölgesi için İzmir nakliyat ofisini kullanarak şehirler arası taşıma taleplerini profesyonellikle yürütmektedir.

İstanbul şehir içi asansörlü ev eşyası taşıma talepleriniz için nakliyat firmamız müşteri temsilcilerine ulaşım sağlayabilir, nakliyat talep formu doldurarak gerekli bilgi aktarımı için biz sizi arayabiliriz..

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Akdeniz Ekspres
Average rating:  
 0 reviews