Taşınmak Nasıl Kolay Olur?

Taşınmak nasıl kolay olur? sorusuna bu makalemizde sizlere aktararak güvenli işlem sunmaktayız. Taşınma hizmeti en kolay yolu seçeceğiniz kurumsal firmalar ile bağlantı kurarak işlem alabilirsiniz.

Akdeniz Ekspres Evden Eve Taşımacılık ailesi olarak taşıma sırasında eşyalarınızı rahat ve sizleri strese sokmadan nakliye işlemi sunmaktayız. Bunun içinde ekspertiz hizmeti sunmaktayız. Uzman incelemesi sayesinde kısa sürede sorunsuz nakliye işlemi alabilirsiniz.

Taşınma Öncesinden Ne Gereklidir?

Taşınma işleminde eşyaları sizler paketlemesini yapacaksanız gerekli envanterlere sahip olmalısınız. Bunlar arasında;

  • Eşya tipine ve sayısına göre koliler
  • Koli bandı
  • Makas
  • Eşyaların sarılması için gazete veya ambalaj kağıdı
  • Battaniye veya yorganlarınız içinde çöp poşeti
  • Havalı patpatlar

Ev Taşırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Ev taşıma süreçlerinde önemli olan kolilemedir. Eşya kolileme stratejileri arasında kolinin fazla doldurulmamasıdır. Bununla beraber ağır ve kırılacak eşyalar küçük kolilere ve üzerine not olarak kırılacak yazılması sizler için avantaj sağlamaktadır. Küçük eşyalar ise paketlemesi yapılarak kolilemesi yapılmaktadır.
  • Eşya kolileme gibi kıyafetlerin de toplanması gerekmektedir. Peki, ;ev taşırken kıyafetler nasıl toplanır? sorusu içinde hurç veya vakumlu poşetlere yerleşim yapabilirsiniz. Dilerseniz de taşıma firmasından elbise dolabı isteyerek de eşyalarınızı yerleşimini sağlayabilirsiniz.
  • Kolileme sisteminde üzerine hangi odaya aitse üzerine yazılması, nakliye sonunda da eşyaları rahatlıkla bulmanıza sağlamaktadır.
  • Evden eve nakliyat işlemlerinde ilk olarak kullanılmayan odalardan başlayabilirsiniz. En son olarak mutfak eşyaların toplanmasıyla işlemlerinizi sonlandırabilirsiniz. Bu sayede kullanmadığınız ürünleri rahatlıkla ayırabilirsiniz.

Taşınırken Mutfak Eşyaları Nasıl Toplanır?

Evden eve taşımacılık işlemlerinde en önemli olan mutfak eşyalarının toplanması ve nakliyesidir. Eğer mutfak eşyalarını sizler paketlemesini yapacaksanız bilmeniz gereken önemli etmenler bulunmaktadır.
Kolileme sisteminde en alt kısmına iki kat kabarcık koyulmalıdır. Daha sonrasında bardak, tabak veya diğer eşyaları teker teker ambalaj kağıtlarına sarılarak yerleştirilmesi sağlanmaktadır. Alta iki kat kabarcıklı balon koyulduğu zaman en üste de koyularak koli kapanmaktadır. Ayrıca kolileyip üzerine büyük harflerle mutfak kırılacak eşya diye yazmalısınız. Bu sayede taşıma işlemlerinde gelen çalışanlar yazılara göre hareket etmektedir.
Kışın ev taşınır mı?
Kış ayında ev taşıma birçok avantajı bulunmaktadır. Bu avantajlar arasında sektörde talep azlığı olması bakımından daha uyguna eşyalarınızı taşımasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca istediğiniz tarihte hizmet alabilirsiniz. Ancak tek dezavantajı arasında kış aylarında havalar yağmur yada karlı olma ihtimali vardır. Bu sebeple taşıma tarihinde hava durumuna bakmanızda fayda bulunmaktadır.
Akdeniz Ekspres ailesi olarak uzman kadromuzla eşyalarınızı profesyonelce taşımasını sağlamak adı altında yılların tecrübesiyle sizlere sunmaktayız. Sizlere aktarılan hizmetlerimiz taşıma işlemlerinde eşyalarınızı en iyi şekilde taşımasını sağlayan firmamızı araştırarak hizmet kalitemizi görebilirsiniz. Evden eve nakliyat süreçlerinde size sunulan hizmetlerimizde uygun nakliyat fiyatları ile sizlerde yararlanmak isterseniz aramanız yeterlidir.