İstanbul Kurumsal Nakliyat

İstanbul kurumsal nakliyat işi çoğu insan çok sık taşınmadığından dolayı deneyimsizdir. Oysaki taşınmak da deneyim isteyen büyük bir iştir. Taşınacağınız firmamın nitelikli olup olmadığı, taşınma koşullarının nasıl olması gerektiği gibi birçok konu, husus vardır. Sizde çok sık taşınmıyorsanız yüksek ihtimalle gözünüzde büyümüş olabilir bu işler. Kafanızda milyon tane soru işareti ve sorun teşkil eden durum bulunabilir. Bu kötü düşüncelere bir de eş, dost, akrabalardan duyduğunuz kötü senaryolar eklenince daha da tedirgin olmuş olabilirsiniz. Ki size hak vermek durumundayız.

İstanbul Kurumsal Taşımacılık

Peki bir kurumsal evden eve nakliyat firması seçerken nelere dikkat etmelisiniz? İlk olarak seçtiğiniz evden eve nakliyat firmasının deneyimli olmasına dikkat ediniz. Deneyimi yüksek nakliyat firmaları istisnasız müşteri odaklı çalışırlar. Böylece mağduriyet yaşamanız çok düşük bir olasılık haline gelir. İkinci olarak ise seçtiğiniz nakliyat firmasının yaptıkları işin sigortalı ve sözleşmeli yaptıklarına bakmalısınız. Sigortalı ve sözleşmeli evden eve nakliyat yapan firmalarda mağduriyet yaşama olasılığınız neredeyse hiçtir. Çünkü olası bir durumda sigorta devreye girer. Örneğin eşyanız kırıldı taşıma esnasında ve bu eşyanın maliyeti yüksek olsun. (Ki maliyeti fark etmeksizin) Bu kırılan eşyanın yerine yenisini almak istemiyor olabilirsiniz. Bu gibi durumlarda nakliyat sigortası devreye girer ve sizi mağdur olmaktan kurtarır.İstanbul kurumsal nakliyat

Nakliyat sigortası ile taşıma firmasının anlaşmalı olduğu sigorta firmasınca zararınız karşılanır. Nakliyat sigortası bu işe yararken nakliyat sözleşmesi ise anlaşmanın dışına çıkılmaması işine yarar. Yine örnek vermek gerekirse anlaştığınız nakliyat firması size 6 tane eleman ile taşımanızın gerçekleşeceği sözünü verdi. Ve bu anlaşılan koşullar doğrultunda İstanbul kurumsal evden eve taşıma sözleşmesini oluşturdu. Yalnız taşınma günü anlaşıldığı gibi olmadı. Anlaşmanın dışında 6 yerine 2 eleman ile taşımanızın gerçekleşeceğini gördünüz. Bu durumu kabul etmek durumunda değilsiniz. Bu veya buna benzer bir durum ile karşılaşmanız durumunda nakliyat sözleşmesi devreye girer. Ve nakliyat firması anlaşıldığı gibi taşımak durumunda kalır. Anlaşmanın dışına çıkıp bu şekilde taşımanızı yapması durumunda ise kolaylıkla hukuksal olarak haklarınızı savunabilirsiniz.

İstanbul Kurumsal Nakliye

İstanbul kurumsal şehirler arası nakliye firmamız yirmi beş yılı aşkın süredir profesyonelce evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, parça eşya taşımacılığı başta olmak üzere nakliyata ait tüm taşımacılık hizmetini vermektedir. Bu kurumsallığının yanın da her geçen gün kendini geliştirerek ilerlemekte. Kurumsallığımızın yanında her zaman müşteri odaklı kurumsal bir çalışma planımız bulunmakta. Sigortalı ve sözleşmeli olarak yapılan her işlemde olası bir durumda mağdur olmanız neredeyse imkânsız. Alanında uzman kadromuz ile eşyalarınızın monta de monta işlemlerini de herhangi bir ücret talep etmeden yapıyoruz. Firmamız hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak istiyorsanız internet adresimizi inceleyebilirsiniz. Ya da direkt olarak müşteri temsilcimizi arayarak aklınız da ki tüm soruları sorabilirsiniz. Bizi seçtiğinize pişman olmacasınız.

İstanbul Kurumsal Ev Taşıma Şirketleri

Kurumsal nakliyat işi meşakkatli bir iştir. İyi bir nakliyat firmasının anlamalı ve ona göre bir evden eve nakliyat firması ile anlaşmanız gerekir. Hatta bu durumun yanında da kurumsal nakliyat firmalarının niceliksel olarak sayısının çok fazla olması gelir. Çok fazla nakliyat firmasının olması işinizi zorlaştırır. Bunun nedeni sayıca fazla olması tüm nakliyat firmalarının niteliksel olarak da başarılı olduğu anlamına gelmiyor. Hele bir de bu nakliyat firmalarının arasına korsan adı verilen vasıfsız nakliyat firmaları da eklenirse. Olay çıkılmaz bir hal alıyor.

Peki bu kötü senaryoları yaşamamak ve korsan firmalardan uzak durmak için ne mi yapmalısınız? İlk olarak taşınacağınız firmayı belirlemelisiniz. Bu firmalardan korsan olanları çok kolay bir şekilde belli olabilir. Korsan firmalar genellikle ismi duyulan, deneyimli firmaların ismini kullanırlar. Korsan firmaların kendilerine ait araç, çalışan, malzeme hatta kullanılan isim dahi onlara ait değildir. Bu nedenle diğer İstanbul kurumsal nakliyat şirketlerin oranla çok daha az miktarlar, ücretler karşılığı ile evden eve taşımacılık yaparlar. Bu korsan nakliyat firmaları taşıma için uygun olmayan ambalaj malzemeleri ile paketlerler. Nakliyattan anlamayan sigortasız çalışanlar ile eşyalarınızın paketlenmesini yaparlar. Olası bir durumda ortadan kolaylıkla kaybolurlar haklarınızı aramanız çok zor bir duruma dönüşür. Hatta haklarınızı arayamazsınız. Çünkü herhangi bir evrak sigorta veya sözleşme yapılmamıştır. Bu nedenle cüzi miktarlar ile evden eve nakliyat yapıncağını söyleyen firmalardan uzak durmalısınız. Ya da aynı şekilde nakliyat sigortası ve nakliyat sözleşmesi yapmayan firmalardan da uzak durunuz.

Kurumsal ofis taşıma işlemleri de sunan firmamız bütçenizi düşünerek hareket eden firmamız uygun nakliyat fiyatları hakkında size yardımcı oluyoruz. Sizlerde eşyalarınızı kurumsal veya profesyonel taşınmasını isterseniz iletişime geçebilirsiniz.