Elit Taşıma

Elit taşıma hizmetleri müşterilerimiz için daha özenli hizmet sunduğumuz işlemler arasında yerini almaktadır. Diğer taşıma işlemleri gibi sunulan hizmetimiz arasında sadece özel nakliye süreci vardır. Bu yazımızda size elit nakliye işlemlerini kısaca size aktaracağız.

İlk olarak firmamıza ilettiğiniz talebe göre işlemlerimizi başlatıyoruz. Bu sistemler doğrultusunda müsaittik durumunuza göre eksper hizmeti sunuyoruz. Uzmanımız istediğiniz tarihte evinizi ziyaret ederek gerekli ayarlamaları yapmaktayız. Bu ayarlamalar arasında arasında evinizde bulunan eşyalara ve taşıma süreci ile ilgili tüm detaylara size aktarıyoruz. Bununla beraber aktardığımız bilgiler doğrultusunda size sözleşme yaparak kayıt altında tutuyoruz.

Elit Taşımacılık

İlk taşıma günü özmal araçlarımızla ufak tefek eşyalarınızı paketleme için sizleri ziyaret ediyoruz. Ustalarımız korunaklı plastik kaplara tek tek ambalajlanan bardak, tabak, tencere veya çatal bıçak yerleştirmektedir. Bununla beraber dolapların içinde bulunan kırılacak eşyalarda havalı patpatlar ile sarılarak kolilemekteyiz. Diğer taraftan giysileriniz teker teker şeffaf koruyucuların içine alınarak giysi dolaplarına yerleştirmekteyiz. İlk gün nakliye hizmetinin yarısını bitirerek işlemlerimizi sonlandırmaktayız.

Elit ev taşıma hizmetinin 2 gününde ise geri kalan demirbaş mobilyalar ambalajlanarak araca yüklemesi sağlanmaktadır. Beyaz eşyaların ise bağlantıları sökülerek paketlemesi yapılarak asansör sistemi ile araca aktarılmaktadır. Ustalarımız tarafından dolapların de montajı yapılarak araca yüklemesi için paketlenmektedir. Tüm eşyalarınız mukavemeti yüksek paketleme malzemeleri ile sarılarak araca yüklenmektedir.

Elit Asansörlü Nakliyat

İstanbul elit nakliye işlemleri sürecinde paketleme hizmetleri bittikten sonra modülatör asansör sistemi ile araca yüklenmektedir. Asansör sistemi elit evden eve süreçlerinde önem teşkil etmektedir. Çünkü bulunduğunuz daire ne kadar yüksekte olsa bile kolay erişim sağlamamıza olanak tanımaktadır. Bununla beraber asansörlü elit evden eve nakliyat işlemlerinde hasarsız hizmet sunmamızı sağlamaktadır. Bunun yanı sıra sunacağımız hizmette hasar düzeyini en aza indirerek taşıma hizmetini sizlere sunuyoruz.

Elit evden eve nakliye işlemlerinde size asansör sistemi kurulumu sağlanarak birçok avantaj sağlamaktadır. Bunun içinde tüm nakliye hizmetlerinde size bu avantajı sizlere sunuyoruz.

Elit Nakliyat Firmaları | Elit Evden Eve Taşıma Fiyatları

Akdeniz Ekspres ailesi olarak yılların tecrübesi ile uzun senelerdir hizmet sunmamız bakımından birçok müşteriler tarafından tercih edilmektedir. Çünkü elit evden eve şirketleri araştırmalarında karşınıza birçok sonuç çıkacaktır. Ancak bu sonuçlar içerisinde kurumsal firmalar az sayıda yer almaktadır. Akdeniz Ekspres Evden Eve Taşımacılık firmamız ise ilk sırada yer almaktadır.

İstanbul elit evden eve nakliye ücretleri, taşıma şirketlerin belli hizmetler doğrultusunda düşük fiyat teklifi sunabilirler. Buda sizlere sunulan hizmet kalitesini tamamen değiştirmektedir. Akdeniz Ekspres firması olarak uygun nakliye ücretleri ile sizlere güvenli taşıma hizmeti sunuyoruz. Detaylı bilgi için firmamızla iletişime geçerek eksper talebinde bulunabilirsiniz.