İstanbul Antalya ambar & yük taşıma hizmeti sunan firmamız sadece İstanbul bölgesine değil İstanbul Antalya ambar nakliye işlemleri de sunmaktadır. Böylelikle taşıma kurumsallıkla sunulduğu gibi daha uygun fiyat teklifi alabilirsiniz. Ancak dikkat etmeniz gereken önemli husus ise bu hizmeti her nakliyat şirketi sunmamaktadır.

İstanbul merkez ofisimizden veya Antalya ofislerimizden taleplerinizi karşılayan firmamız size hizmet sunuyoruz. Taşıma alanında kendini kanıtlayan firmamız sizlerde yararlanmak isterseniz iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Antalya Ambar Taşıma

İstanbul Antalya ambar taşıma hizmeti veren Akdeniz Ekspres firmamız bu alanda uzun yıllardır hizmet vermektedir. Yıllık anlaşma yapılan kurumlar ile parça taşıma adı altında şehirler arası ambar taşıma hizmetleri vermekteyiz. Ayrıca anlaşma esnasında sigorta ve sözleşme de yapmaktayız.

Ambar taşıma; İstanbul çıkışlı olan ambar taşıma taleplerinizde haftalık Akdeniz bölge sevkiyatlarımızı gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca taşınmasını istediğiniz ambar yükünüzü silerseniz sizler nakliyat garajımıza teslim edebilirsiniz. Veya adresten alım yapılmasını isterseniz adresten alarak eşyanın naklini gerçekleştirmekteyiz. İstanbul Antalya parça eşya taşıma taleplerini bir araya getirerek ambar, tek parça eşya, kolili malzeme taşıma gibi talepleri bir araya getirerek tek araç içerinde sevkiyatını gerçekleştirmekteyiz. Akdeniz Ekspres ailesi olarak sevkiyatlarımız kısa sürede yeni adresinize taşımasını sağlamaktayız. Sizlerde sevkiyatlarımızdan yararlanmak isterseniz aramanız yeterlidir.

İstanbul Antalya Yük Taşıma

Ev taşıma hizmetlerimizi tüm şehirlere sunmaktayız. İstanbul Antalya evden eve nakliyat taşıma taleplerinin yoğun olarak firmamız tarafından organize edilerek sigortalı olarak taşınmasını gerçekleştirirken bir yandan da İstanbul Antalya yük taşımacılığı talepleri için de araç çıkarımı yapmaktayız. Bunun yanı sıra yük taşımacılığı taşıma taleplerinde anlaşmalı olduğumuz kurumlar ile haftalık yüklerin toplanması şeklinde anlaşma sağlayarak taşımalar yapmaktayız. Ayrıca bazı müşterilerimiz ise taşınması için talep edilen malzemeleri kendileri getirerek yalnızca şehirler arasında naklinin yapılmasını talep etmektedirler.

İstanbul yük taşıma işlemlerimizi Antalya güzergâhına göre araçlarımızı çıkarmaktayız. Böylelikle eşyalarınız taşınmasını rahatlıkla sağlamaktayız. Bununla beraber eşyalarınız paketlenerek taşındığı gibi sözleşmede yapılmaktadır. Özmal araçlarımızla tüm taleplerinizi karşılamaktayız. Tek yapmanız gereken müşteri temsilcimizle iletişime geçerek bilgi almak.

İstanbul Antalya parsiyel eşya taşıma, ambar taşıma, yük taşımacılığı, beyaz eşya taşıma, tek parça eşya taşımacılığı, çeyiz eşyası taşıma, bekar eşyası taşıma, öğrenci eşyası taşıma gibi taşıma talepleri için ve detaylı bilgi için; İletişim

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Akdeniz Ekspres
Average rating:  
 1 reviews
 by Hatice Kaya

İstanbul Antalya nakliye hizmetinde eşyalarımı  sorunsuz taşıdıkları için teşekkürler.