İstanbul Antalya Evden Eve Nakliyatta Araç Seçimi

İstanbul Antalya evden eve nakliyat şirketleri arasında hizmet veren Akdeniz Ekspres firmamız uzman ekipleri ile hizmetler vermektedir. İstanbul Antalya arası evden eve nakliye hizmetlerini firmamız kendi bünyesinde bulunan kapalı kasa eşya taşımaya uygun olan araçlar ile taşımaktayız.

Evden eve nakliyatta önemli olan ve mutlaka olmalı arasında kapalı kasa araçlardır. Eşyaların mutlaka kapalı kasa olması gerekir. Kapalı kasalı araçlar ile eşyalarınız daha güvenli taşınmaktadır. Araç seyir halinde iken yağmur yağabilir, kar yağabilir veya güneş ışınlarının fazla yakıcı olduğu zamanda kapalı kasa araçlar eşyaları korumuş ve doğal afetlerden zarar görmemiş olacaktır.

İstanbul Antalya evden eve nakliyat

Eşya Paketleme & Ambalajlama

Şehirler arası nakliyat süreçlerinde araç dışında önemli olan bir diğer durum ise eşya ambalajı ve paketlenme sidir. Eşya paketlenmesi için önemli olan ambalaj malzemeleridir aslına bakacak olursak. Sonrasında ise eşya ambalajını yapacak olan personeldir.

Son zamanlarda gelişen ve değişen teknolojinin de etkisi ile kaba ve kullanışsız eşyalar yerini daha teknolojik ve daha kullanışlı eşyalar almıştır. Hal böyle olunca da personelin eşya ambalajı ve de montesi ile alakalı eğitimlerinin güncel tutulması gerekir.  Bu sebeple Akdeniz Ekspres firmamız personel eğitimleri için aylık bir toplantı yapılarak personel eğitimleri, ambalajlama gibi alanlarda eksik olan bilgilerin güncellenmesi yapılmaktadır.

Antalya İstanbul Evden Eve Nakliyat

İstanbul Antalya arası evden eve taşıma hizmetleri veren nakliye şirketimiz İstanbul ve Antalya’da bulunan nakliyat ofislerinde İstanbul Antalya arası taşıma taleplerini organize ederek eşyaların naklini gerçekleştirir. Yalnızca İstanbul Antalya arası nakliyat değil İstanbul Antalya yol güzergahında bulunan; Burdur nakliyat, Denizli nakliyat, Konya nakliyat, Afyonkarahisar nakliyat, Eskişehir nakliyat, Bilecik nakliyat, Adapazarı nakliyat, Kocaeli nakliyat, Isparta nakliyat, Kütahya nakliyat bölgelerine de sevkıyatları organize ederek sigortalı olarak taşımaları gerçekleştirmekteyiz. Detaylı bilgi için; İletişim