İstanbul Antalya Evden Eve Nakliyatta Araç Seçimi

İstanbul Antalya evden eve nakliyat şirketleri arasında hizmet veren Akdeniz Ekspres firmamız uzman ekipleri ile hizmetler vermektedir. Araçlarımız; kapalı kasa eşya taşımaya uygun olan araçlardır. Bu sayede eşyalarınız seyir halindeyken hasar alma düzeyi en aza indirilmektedir.

Evden eve nakliyatta önemli olan ve mutlaka olmalı arasında kapalı kasa araçlardır. Eşyaların mutlaka kapalı kasa olması gerekir. Bu sayede kapalı kasalı araçlar ile eşyalarınız daha güvenli taşınmaktadır. Araç seyir halinde iken yağmur, kar veya güneş ışınlarının fazla yakıcı olduğu zamanda kapalı kasa araçlarla eşyalarınızı korumaktadır. Tüm araçlarımız nakliyat sektörü için özel üretilmiştir. Bu sayede eşyalarınız için tam koruma sağlamaktadır.

İstanbul Antalya evden eve nakliyat
İstanbul Antalya evden eve nakliyat

Eşya Paketleme & Ambalajlama

Şehirler arası nakliyat süreçlerinde araç dışında önemli olan bir diğer durum ise eşya ambalajı ve paketlenmesidir. Eşya paketlenmesi için önemli olan ambalaj malzemeleridir aslına bakacak olursak. Sonrasında ise eşya ambalajını yapacak olan personeldir. Çünkü işi bilmeyen personeller eşyalarınıza tamamen zarar verebilirler. Buna dikkat etmeniz önemlidir. Firmamız bünyesinde bulunan personellerimiz yıllardır sektörde olduğu gibi personelleri de eğitimlidir.

Son zamanlarda gelişen teknolojinin de etkisi ile kullanışsız eşyalar yerini daha kullanışlı eşyalar almıştır. Bu sayede daha rahat taşınma hizmeti sunulmaktadır. Hal böyle olunca da personelin eşya ambalajı ve de montesi ile alakalı eğitimlerinin güncel tutulması gerekir. Bu sebeple Akdeniz Ekspres firmamız personel eğitimleri için aylık bir toplantı yapılarak personel eğitimleri, ambalajlama gibi alanlarda eksik olan bilgilerin güncellenmesi yapılmaktadır.

Antalya İstanbul Evden Eve Nakliyat

İstanbul Antalya arası evden eve taşıma hizmetleri veren şirketimiz İstanbul ve Antalya’da bulunan taşımacılık ofislerinde taleplerinizi karşılamaktayız. İstanbul Antalya arası taşıma taleplerini organize ederek eşyaların naklini gerçekleştirir. Yalnızca İstanbul Antalya arası nakliyat değil İstanbul Antalya yol güzergahında bulunan ilçelere de hizmet sunmaktayız. Antalya güzergah bölgelerine de sevkiyatları organize ederek sigortalı olarak taşımaları gerçekleştirmekteyiz. Detaylı bilgi için; İletişim

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Akdeniz Ekspres
Average rating:  
 0 reviews