İstanbul Konya nakliyat fiyat teklifi al mak istediğiniz kurumsal firmalar arasında yer almaktayız. İstanbul’dan Konya’ya taşınma sürecinizde evden eve nakliye firması olarak tam anlamı ile eşyalarınızı ambalajlı taşımaktayız. Bununla beraber işinin ehli ekipler ile eşyalarınızın naklini gerçekleştiriyoruz. Bunun yanı sıra şehirler arası nakliyat hizmetlerimiz de bulunmaktadır.

İstanbul Konya evden eve nakliyat fiyat teklifleri aldığınız nakliyat firmaları arasında elbette fiyatı sizlere uygun olan firmadan yana tercih kullanmak isteyeceksinizdir. Fakat ucuz olması sebebi ile tercihte bulunduğunuz firmalar beklediğiniz hizmeti sunmayabilir hatta pişman olabilirsiniz.

Bu sebeple yalnızca kararınızda etkili olacak olan unsur taşıma bedeli olan fiyat olmamalıdır. Elbette fiyat önemli bir unsurdur. Taşıma başlı başına maliyetli olan bir süreç iken ucuz fiyatlar tercih edilebilir. Fakat ucuz fiyatların mağduriyetini yaşamamak daha büyük bedeller ödeyebilirsiniz. Ancak bu bedelleri ödememek için ekonomik ve kurumsal olan bir firma tercihinde bulunmanızda fayda vardır. Şehirler arası nakliyat firmaları arasında yer alan n şirketimizle görüşerek eşyalarınızı sigortalı ve ambalajlı olarak taşıttırabilirsiniz. Ancak buna çok dikkat etmelisiniz. Çünkü şehirlerarası sevkiyatlarda sigorta başlı başına önem teşkil etmektedir. Firmamız sigorta poliçesini sizlere de göndererek sözümüzün eri olduğumuzu göstermektedir. Çünkü birçok firma söylemesine rağmen sigorta yapmamaktadır.

Şehirler arası evden eve nakliyat fiyat teklifi al
Şehirler arası evden eve nakliyat fiyat teklifi al

Yalnızca Konya değil yol güzergahında bulunan Burdur, Isparta, Denizli, Bursa, Afyonkarahisar, Bursa, Adapazarı ve çevre illere parsiyel eşya taşıma talepleriniz olması durumunda haftalık sevkiyat programı ile eşyalarınız hassasiyet ile taşınmaktadır. Sizlerde taşıma taleplerinizi 4-5 gün içerisinde iletişime geçerek alabilirsiniz.

İstanbul Konya nakliyat fiyat teklifi almak isterseniz nakliye şirketimizi arayarak evden eve nakliyat, ofis taşıma, çeyiz eşyası taşıma, öğrenci eşyası taşıma ve bekar eşyası taşıma taleplerinizde sizlere uygun fiyat teklifleri ile nakliye çözüm ortağınız olmaya hazırız.

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Akdeniz Ekspres
Average rating:  
 0 reviews