Şehiriçi parça taşıma alanında İstanbul başta olmak üzere Antalya ve İzmir’de de parsiyel taşımacılığı yapmaktayız. Sunduğumuz tüm hizmetlerde uzman kadromuzla eşyalarınızın taşıması yapılmaktadır. Böylelikle eşyalarınız hasar almadan veya eksiksiz teslimatı olur.

Parça eşya taşımacılığı taleplerinde ev eşyaları gibi ancak daha az eşyanın taşıması ile ilgili hizmettir. Ayrıca parça eşya taşıma sadece şehir içinde değil şehirler arasında da uygulanmaktadır. Son olarak eşyalarınız özenle paketlenmektedir.

Akdeniz Ekspres evden eve taşıma firmamız yıllardır nakliye sektöründe hizmet sunmaktadır. Sunduğumuz tüm hizmetlerde eşyalarınızın sağlığını düşünerek sizlere hizmet sunmaktayız. Sizlerde hizmetimizden yararlanmak isterseniz aramanız yeterli olacaktır.

Şehir İçi Parsiyel Eşya Taşımacılığı
Şehir İçi Parsiyel Eşya Taşımacılığı

İstanbul Şehir İçi Parça Eşya Taşımacılığı

İstanbul şehiriçi parça eşya taşıma alanında Anadolu ve Avrupa yakalarında bulunan nakliye ofislerimizden personel desteği ve eşya miktarına uygun araç yönlendirilmesi ile gerçekleşmektedir. Bunun içinde firmamızla görüşme sağlamanız ve bilgileri iletmeniz yeterli olacaktır.

Şehiriçi parça eşya taşıma işlemlerini profesyonel yürüten firmamız taleplerinize göre gün içerisinde teslimatı yapılmaktadır. Ayrıca sunduğumuz hizmette eşyalarınız paketleme yapılarak taşıması sağlanır.

Antalya Şehir İçi Parça Eşya Taşımacılığı

Antalya‘da parça eşya taşıma hizmetlerini başta yoğun olarak görülen şehirler arası parça eşya taşıma olarak sürdürmekteyiz. Şehirler arası yük taşıma hizmetleri ile birlikte Antalya’da şehir içi parça eşya taşıma hizmetleri vermekteyiz. Böylelikle eşyalarınız hasar almadan yeni adresinize teslimatı yapılmaktadır.

Antalya şehirler arası parça taşıma, taleplerinizde müşteri memnuniyet odaklı çalışmaktayız. Antalya’dan alınan eşyalar tüm Türkiye’ye dağıtıma çıkabilmektedir. Sizlerde birkaç parça eşyalarınızı uygun fiyata taşınmasını istiyorsanız aramanız yeterlidir.

İzmir Şehir İçi Parça Eşya Taşımacılığı

İzmir şehir içi parsiyel eşya taşıma hizmetleri veren taşıma şirketimiz; çeyiz, ambar yük, kolili malzeme, öğrenci eşyası, bekar eşyası taşıma hizmetleri ile birlikte uluslar arası parça eşya taşımacılığı hizmetleri de vermekteyiz. Sizlerde parça eşya taşıma fiyat bilgisi almak isterseniz arayabilirsiniz.

Tüm parsiyel eşya ve yük taşıma hizmetlerini kendi personellerimiz ve logolu araçlarımız ile sigortalı sürdürmekteyiz. Hizmetlerimiz ayrıca sözleşmeli olup sizleri mağdur etmiyoruz. Tabi taşıma sürecinizi firmamıza en az 1 hafta öncesinden aramanız yeterli olacaktır. Böylelikle istediğiniz tarihler arasında eşyalarınız adresinizde olabilir.

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Akdeniz Ekspres
Average rating:  
 0 reviews