Uluslararası Parça Eşya Taşıma

Uluslararası evden eve nakliye hizmetlerinin yanı sıra artış gösteren talepler arasında parça eşya nakliyat hizmetleri de yer almaktadır.

Nakliye şirketimiz kurumsal hizmet anlayışı ile uluslararasında parsiyel eşya taşıma hizmetleri vermektedir. Ayrıca sigortalı ve sözleşmeli işlemlerimizi sizlere aktarıyoruz.

Uluslararası nakliye sevkiyatlarında yalnızca kara yollarında değil hava ve deniz yollarında eşyalarınız paketleme işlemleri görmektedir. Öncelikle paketleme için kullanmakta olduğumuz ambalaj malzemeleri Avrupa standartlarına uygun niteliklerde ki korunaklıdır.

Ambalajlama alanında uzman olan personeller tarafından uygun şekilde ambalaj ve paketleme işlemleri yapılmaktadır. Bakınız; Ambalaj & Paketleme

Uluslararası parça eşya nakliye işlemlerinde size destek olan firmamız birçok alanda sizlere sunuyoruz. Akdeniz Ekspres ailesi olarak uzun senelerdir hizmet anlayışımızla sizlere sunuyoruz.

Yılların tecrübesi ile işlemlerimizi size aktaran firmamızla iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz. Bununla beraber gümrükleme alanında da sizlere destek oluyoruz. Sizlerde firmamızla iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Ambalaj ve paketleme işlemleri sonrasında sandıklama ve gümrükleme işlemleri sırası ile gerçekleştirilmektedir. Akdeniz Ekspres taşımacılık şirketimiz şehirler arası, uluslararası evden eve nakliyat ve parsiyel eşya taşımacılığı işlemlerini sigortalı olarak sürdürmektedir. Nakliye şirketimiz ALLİANZ sigorta ile çalışmaktır.

Kara, deniz ve hava taşımacılığı paketleme, sandıklama hizmetleri sigortalı olarak sürdürülür. Tüm Türkiye’de şehirler arası parça eşya taşıma hizmetleri sürdüren firmamız aynı kalite standartlarında uluslararası eşya taşıma hizmetleri de yürütmektedir.

Uluslararası parsiyel (parça) eşya taşıma ihtiyaçlarınızda ekonomik fiyat teklifi almak isterseniz, tek yapmanız gereken firma temsilcimizi aramak.

Uluslar arası Parsiyel Eşya Taşıma Firmaları

Akdeniz Ekspres ailesi olarak uluslararası parça taşıma şirketleri arasında kendini kanıtlayan firmamız uluslararası nakliye gibi tüm işlemleri sizlere sunuyoruz. Bu sayede eşyalarınızı güvenle istediğiniz ülkeye taşıması sağlanmaktadır.

Özel ambalajlama malzemeleri ile paketlenen eşyalarınız en iyi şekilde ambalajlanmaktadır. Bu sayede korunaklı hizmet sunuyoruz. Tüm eşyalarınız için ambalaj malzemeleri kullanarak müşterilerimize hizmetlerimizi aktarmaktayız.

Uluslararası nakliye fiyatları bakımında size ekonomik ücretlendirme ile sizlere sunmaktadır. Firmamız birçok alanda işlemlerini size aktaran firmamız tüm nakliye işlemleri sunmaktayız. Bu sayede tüm taleplerinizi karşılayarak uygun uluslar arası nakliye hizmeti ile sizlere sunuyoruz.

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Akdeniz Ekspres
Average rating:  
 0 reviews