Çok sayıda firma iş yerlerinin rahat, çalışmaya uygun olmasını ister. Zamanla büyüyerek daha büyük bir iş yerine taşınabilirsiniz. Veya başka başka lokaysonlarda şubelerini bulundurmak isterler.

Özellikle İstanbul, İzmir, Ankara, Adana gibi metropol şehirlerde çok sayıda buluna iş yerleri taşıma taleplerinde ofis taşıma şirketlerine ihtiyaç duyarsınız.

Şehirler arası ofis taşıma hizmetleri veren çok sayıda ki nakliye şirketleri arasında yer alan Akdeniz Ekspres firmamız sizler için öncelikle ücretsiz olarak ekspertiz hizmeti vererek iş yerinizde bulunan eşyaların eksper tarafından rapor edilmesi ve taşıma planı oluşturulması süreçleri ile ilerler.

Bulunduğunuz ilden şehirler arasına ofisinizi taşıma durumlarında öncelikli olan zamandır. Zamanında teslimatın gerçekleşmesi için ise öncelikle nakliye planlamasının profesyonellikle hazırlanması şarttır.

Teori kısmı tamamlandıktan sonra zor sanılan pratik kısmının gerçekleşmesi kalıyor. Taşıma süreçlerinde pratik kısmının sorunsuz gerçekleşmesi için en önemli unsur çalışan personel kadrosudur.

şehirler arası nakliye
şehirler arası nakliye

Çalışan personel kadrosu ofis taşıma alanında uzman ise gerekli olan her şeyi gerçekleştirir. Oluşan sorunları ön görerek çözüm odaklı yaklaşımları ile müşteriyi mağdur etmeden taşımayı kontrol altına almalıdır.

Şehirler Arası Ofis Taşıma Şirketleri

Şehirler arasında nakli yapılacak olan iş yeriniz için İnternet üzerinden ulaşım sağladığınız nakliyat firmaları olabilir. Daha önce çalışma fırsatı bulup memnun kaldığınız veya çevrenizden tavsiye alarak ulaşım sağlayacağınız firmalar arasında seçim yapabilirsiniz.

Firmalar arasında seçim yapmak yalnızca fiyat unsuru öne sürülerek yapılmaktadır. Ofis taşıma firmaları arasında ki seçimi etkileyen firma imajı, referansları, personel kadrosu, ambalaj malzemeleri, araçlar gibi çok fazla unsur vardır.

Bu ve bunun gibi unsurlar arasında seçim yapmak firmalar arası kıyaslama sonucu belirlenir. Böylelikle kaliteli hizmet sunan firma bulmanız mümkündür.

İstanbul, Antalya, Ankara, İzmir, Adana ‘da Ofis Taşımaları

Ofis taşıma hizmeti İzmir, Ankara, Antalya ve Adana illerinde de yoğun olarak görülmektedir. Zaman zaman şehir içi ofis taşıma talepleri zaman zaman ise şehirler arası ofis taşıma talepleri oluşmaktadır.

Şehirler arası ofis taşıma talepleriniz için merkez ofisimiz olan İstanbul Anadolu ve Avrupa yakası şubelerimiz, Antalya ve İzmir şubelerimizde kendi ekiplerimiz ve kapalı kasa eşya taşımaya uygun araçlar ile hizmet vermekteyiz.

Detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için arayınız.