şehir içi ofis taşıma

Şehir İçi Ofis Taşıma

Ülke çapında giderek artış gösteren iş yeri özellikle büyük şehirlerde daha fazla olduğu görülür. Türkiye’de büyük şehirlerin başında yer alan İstanbul’da ise iş yerlerinin çok fazla olduğu hatta neredeyse tüm büyük marka firmalarının İstanbul’da yer aldığını görüyoruz.

İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakasında çok fazla yer alan büroların zaman zaman taşınma ihtiyaçları olmaktadır. Genelde büyümeye veya küçülmeye giden firmaların taşınma talepleri ile oluşan işyeri taşımacılığını bir de nakliyat firmaları açısından ele alalım.

Şehiriçi Ofis Taşıma Firmaları

Şehir içi ofis taşımacılığı hizmetleri veren çok sayıda nakliye şirketlerinden destek almanız mümkündür. Fakat şöyle ki bu firmalar arasında sizlerin çalışma zamanını planlayarak en iyi hizmeti hedef edinen kurumsal bir firma anlayışı ile çalışmalarını sürdüren firmalar arasında seçim yapmanız sizler için önemlidir.

Özellikle İstanbul’da çokça rastladığımız nakliye şirketleri arasında kurumsal yapıya sahip olan firmalarında yer aldığı nakliyat firmaları pastasından, kurumsal yapıda ki firmalardan daha fazla yer alan firma sahibi olmayıp taşıma yapan kişilerde payını almaktadır.

Bu durumda aslında etrafınızda yer alan tavsiyesine güveneceğiniz yakınlarınızdan tavsiye edilen ofis taşıma firmaları var ise şanslı sayılırsınız. Fakat tavsiye edilen iş yeri taşıma şirketi yok ise işiniz internete kalıyor.

Teknoloji, günümüzde yaygın olarak kullanılan ihtiyacımız olan bilgiyi hemen edinme fırsatı sunarken yanıltma payı da fazladır.

şehiriçi ofis taşıma firmaları
şehiriçi ofis taşıma firmaları

Konuyu taşıma şirketleri ile bağdaştıracak olur isek, nakliyat firmaları kendileri web siteleri içerisine müşteri ağzından yorumlar yazdırarak memnuniyet oranı fazla olan bir şirket gibi gösterebilir ve hatta bir kurum olmadığı halde web sitesinden kurumsal hizmet veren bir kurum algısı yaratabilir.

Bu durumda yine teknolojiden faydalanarak firma hakkında çok fazla bilgiye erişme imkanınız olacaktır. Özellikle tüketiciye yönelik şikayet ve memnuniyet maksatlı yararlı olabilecek sitelerden de detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Şehiriçi İşyeri Taşıma Fiyat Teklifi Al

Karşılaştığınız bir çok nakliyat firmasından muhtemelen bir kaçını arayarak fiyat teklifi talebiniz olacaktır fakat şu noktada dikkatli olmalısınız ki ofisiniz de bulunan eşyaların eksperi yapılmadan alacağınız fiyat pek sağlıklı olan bir fiyat değildir.

Muhtemelen eksperi yapılmadan alınan fiyat teklifleri daha ucuz olan fiyatlardır ve onayladığınız taktirde taşıma esnasında fiyat artış gösterebilir veya çeşitli problemler yaşamanız olasıdır.

Bu ve bunun gibi problemler ile karşılaşmamanız açısından özellikle iş yerinize ekspere gelen firmaların fiyat tekliflerini dikkate almalısınız. Bu sizin için daha sağlıklı olacaktır.

İstanbul ofis taşıma firmaları arasında yer alan Akdeniz Ekspres firmamız İstanbul, Antalya ve İzmir’de şehir içi ofis taşıma hizmeti verirken tüm Türkiye’de şehirler arası büro taşımacılığı hizmeti vermekteyiz.

İş yeri taşımacılığı taleplerinde öncelikle nakliye firmamız büronuzda bulunan tüm eşyaları inceleyerek ne taşıma için en uygun plan hazırlanarak zaman kavramını da göz ardı etmeden iş yerinizi kendi bünyesinde bulunan ekipler ve kapalı kasa eşya taşımaya uygun niteliklerde ki araçlar ile taşıyarak sizlere çözüm ortaklığı yapar.

Sizlerde ihtiyaçlarınızda nakliye firmamız ile iletişime geçerek en uygun nakliye fiyat teklifleri alabilirsiniz.

Nakliyat fiyat teklifi almanız gereken durumlarda sizlere fayda sağlayacak olan yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.
Bakınız; En iyi nakliye fiyatı nasıl alınır ?

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Akdeniz Ekspres
Average rating:  
 3 reviews
 by İlkay Açıkyön

İşyerinde ki eşyalarımızın hepsini paketleyerek, hassasiyetle taşıyan Akdeniz Ekspres 'e çok teşekkür ederiz.

AÇIKYÖN HUKUK BÜROSU

 by Dilan KOCA

Antalya'da ki iş yerimizi İstanbul'a taşıdık, ilginize teşekkür ederiz.

 by Ercan Akçaya

İstanbul içinde bulunan ofisimizi taşımamız konusunda bizlere destek olan Akdeniz Ekspres İstanbul şube ekibine teşekkür ederim.