İstanbul Antalya arası ev, ofis ve parça eşya taşımacılık taleplerinin yoğun olarak görülmesi sebebi ile haftalık sevkıyatlar gerçekleşmektedir. Ev eşyası taşıma için ayrı taşıma yöntemleri kullanılır, ofis eşyası taşınması için ayrı taşıma yöntemleri ve parça eşya taşımaları için ayrı taşıma yöntemleri kullanılmaktadır.

İstanbul Antalya Ev Nakliyesi

İstanbul Antalya ev taşıma taleplerinizde İstanbul Anadolu yakası nakliyat ve İstanbul Avrupa yakası nakliyat ofislerimizden İstanbul çıkışlı tüm taşıma talepleriniz size en yakın olan nakliyat ofislerimizden destek ekip, ekipman, malzeme, araç ve ekipler ile taşıma talepleri uzmanlıkla sürdürülür. İstanbul’dan Antalya’ya taşınmasını istediğiniz için sıralı olarak şu işlemler yapılır.

İstanbul Antalya ev taşıma
İstanbul Antalya ev taşıma

Ekspertiz : İstanbul Antalya eden eve nakliyat talepleriniz için gerekli olan eleman sayısı, araç boyutu ve ambalaj malzeme miktarını belirlemek için ekspertiz desteği almanız şarttır. Akdeniz Ekspres firmamız ekspertiz hizmetini ücretiz olarak vermektedir.

De monte : Evde bulunan eşyaların bir kısmı de monteye ihtiyaç duyulmaz. Fakat demirbaş eşyalar olarak nitelendirdiğimiz eşyaların de monte olarak taşınması şarttır. De monte olmaması durumunda zaten eşyaların kapılardan geçişleri problem olacaktır.

Eşya Paketleme : Evinizde bulunan tüm eşyaların uygun olan paketleme teknikleri ile paketlenip hasar alma olasılığı olabildiğince aza indirilir. Eşya paketleme için kullanılan ambalaj malzemeleri de önemlidir. Ambalaj malzemelerinin yüksek korunaklı olması gereklidir. Aksi taktirde eşyalar taşınma esnasında hasar alabilir.

Taşıma : Eşyalar tüm gerekli işlemler yapıldıktan sonra taşınarak araç içerisine yerleşir. Araç içine yerleştirmeyi ve taşımayı gerçekleştirecek olarak ekiplerin uzman olması gereklidir. Uzman olan ekipler taşıma yöntemlerini bilirler ve eşyaların hasar almaması için uygun yöntemler ile taşınır.  Şehirler arası nakliyat süreçlerinde taşıma daha uzun sürebilir fakat araç içerisine düzgün yerleştirilen eşyaların hasar alması olasılığı minimize edilir.

Monte : De monte olan eşyaların taşındıktan sonra de monte edilerek taşınması tarafımızdan yapılmaktadır.

Yerleştirme : De monte olan eşyalar ve diğer tüm eşyaların taşınması sonuçlandıktan sonra yeni adreste yerleştirilmesi ekiplerimiz tarafından gerçekleşir. Yerleştirme için siz müşterilerimizin tercihleri göz önünde bulundurularak yerleştirilmesi gerçekleşir.

Eşya Kontrolü : Taşıma işlemi sonrası tüm oda içleri ve araç içleri kontrol edilerek eksik veya aksi durum var ise onarımı mümkün ise onarılır ve nakliyat sözleşmesi teslim alınarak taşıma sonlanır.

İstanbul Antalya nakliyat ve tüm şehirler arası nakliyat süreçlerimiz bu şekilde ilerlemektedir. Nakliyat talebiniz var ise firmamızdan teklif almak ve detaylı bilgi sahibi olmak için; İletişim