İstanbul Antalya arası ev, ofis ve parça taşımacılık taleplerinin yoğun olmasıyla haftalık sevkiyatlar gerçekleşmektedir. Ayrıca ofis eşyası taşınması için ayrı taşıma yöntemleri ve parça eşya taşımaları için ayrı taşıma yöntemleri kullanılmaktadır.

İstanbul Antalya Ev Nakliyesi

Bu paragrafta sizlere nakliye ile ilgili detaylar aktaracağız. İstanbul Antalya ev taşıma işlemlerinizi firmamız uzman ekipleriyle yürütmektedir. Araçlarımız İstanbul çıkışlı olup sizlere nakliye hizmeti sunmaktayız. Nakliye hizmetlerimizden sizlerde yararlanmak isterseniz aramanız yeterli olacaktır.

İstanbul Kemer evden eve taşıma
İstanbul Kemer evden eve taşıma

 

Ekspertiz :İstanbul Antalya eden eve nakliyat talepleriniz için gerekli olan eleman sayısı, araç boyutu ve ambalaj malzeme miktarını belirlemek için ekspertiz desteği almanız şarttır. Akdeniz Ekspres firmamız ekspertiz hizmetini ücretiz olarak vermektedir.

De monte :Evde bulunan eşyaların bir kısmı de monteye ihtiyaç duyulmaz. Fakat demirbaş eşyalar olarak nitelendirdiğimiz eşyaların de monte olarak taşınması şarttır. De monte olmaması durumunda zaten eşyaların kapılardan geçişleri problem olacaktır.

Eşya Paketleme :Evinizde bulunan tüm eşyaların uygun olan paketleme teknikleri ile paketlenip hasar alma olasılığı olabildiğince aza indirilir. Eşya paketleme için kullanılan ambalaj malzemeleri de önemlidir. Ambalaj malzemelerinin yüksek korunaklı olması gereklidir. Aksi halde eşyalar hasar alma olasılığı yüksektir.

Taşıma :Eşyalar tüm gerekli işlemler yapıldıktan sonra taşınarak araç içerisine yerleşir. Araç içine yerleştirmeyi ve taşımayı gerçekleştirecek olarak ekiplerin uzman olması gereklidir. Uzman ekiplerimiz taşıma yöntemlerini bilirler. Şehirler arası nakliyat süreçlerinde taşıma daha uzun sürebilir fakat araç içerisine düzgün yerleştirilen eşyaların hasar alması olasılığı minimize edilir.

Monte :De monte olan eşyaların taşındıktan sonra de monte edilerek taşınması tarafımızdan yapılmaktadır.

Yerleştirme : De monte olan ve diğer tüm eşyaların taşınması sonuçlandıktan sonra yeni adreste yerleştirilmesi ekiplerimiz tarafından gerçekleşir. Yerleştirme için siz müşterilerimizin tercihleri göz önünde bulundurularak yerleştirilmesi gerçekleşir.

Eşya Kontrolü : Sunduğumuz hizmet bittikten eşyaların kontrolü yapılmaktadır. Bu sayede eşyalarınız eksiksiz teslimatı olur. Ancak eşyalarınız hasar almışsa firmamız tarafından onarımı yapılmaktadır. Böylelikle sizleri mağdur etmeden hizmetimizi sonlandırmaktayız.

İstanbul Antalya nakliyat ve tüm şehirler arası nakliyat süreçlerimiz bu şekilde ilerlemektedir. Nakliyat talebiniz var ise firmamızdan teklif almak ve detaylı bilgi sahibi olmak için; İletişim