İstanbul Antalya ev taşıma

İstanbul Antalya Ev Taşıma

İstanbul Antalya ev taşıma, ofis ve parça taşımacılık taleplerinin yoğun olmasıyla haftalık sevkiyatlar gerçekleşmektedir.

Ayrıca ofis eşyası taşınması için ayrı taşıma yöntemleri ve parça eşya taşımaları için ayrı taşıma yöntemleri kullanılmaktadır.

İstanbul Antalya Ev Nakliyesi

Bu paragrafta sizlere nakliye ile ilgili detaylar aktaracağız. İstanbul Antalya ev taşıma işlemlerinizi firmamız uzman ekipleriyle yürütmektedir.

Araçlarımız İstanbul çıkışlı olup sizlere nakliye hizmeti sunmaktayız. Nakliye hizmetlerimizden sizlerde yararlanmak isterseniz aramanız yeterli olacaktır.

İstanbul Antalya Evden Eve Nakliye Süreçleri

Taşınma süreci zor olmakla beraber nakliye firması seçmek ve taşınma süreci hakkında bilgiler sunduk.

  • Ekspertiz

İstanbul Antalya eden eve nakliyat talepleriniz için gerekli olan eleman sayısı, araç boyutu ve ambalaj malzeme miktarını belirlemek için ekspertiz desteği almanız şarttır. Akdeniz Ekspres firmamız ekspertiz hizmetini ücretiz olarak vermektedir.

  • De monte

Evde bulunan eşyaların bir kısmı de monteye ihtiyaç duyulmaz. Fakat demirbaş eşyalar olarak nitelendirdiğimiz eşyaların de monte olarak taşınması şarttır.

De monte olmaması durumunda zaten eşyaların kapılardan geçişleri problem olacaktır.

  • Eşya Paketleme

Evinizde bulunan tüm eşyaların uygun olan paketleme teknikleri ile paketlenip hasar alma olasılığı olabildiğince aza indirilir.

Eşya paketleme için kullanılan ambalaj malzemeleri de önemlidir. Ambalaj malzemelerinin yüksek korunaklı olması gereklidir. Aksi halde eşyalar hasar alma olasılığı yüksektir.

  • Taşıma

Eşyalar tüm gerekli işlemler yapıldıktan sonra taşınarak araç içerisine yerleşir. Araç içine yerleştirmeyi ve taşımayı gerçekleştirecek olarak ekiplerin uzman olması gereklidir. Uzman ekiplerimiz taşıma yöntemlerini bilirler.

Antalya İstanbul şehirler arası nakliyat süreçlerinde taşıma daha uzun sürebilir fakat araç içerisine düzgün yerleştirilen eşyaların hasar alması olasılığı minimize edilir.

  • Monte

De monte olan eşyaların taşındıktan sonra de monte edilerek taşınması tarafımızdan yapılmaktadır.

  • Yerleştirme

De monte olan ve diğer tüm eşyaların taşınması sonuçlandıktan sonra yeni adreste yerleştirilmesi ekiplerimiz tarafından gerçekleşir.

Yerleştirme için siz müşterilerimizin tercihleri göz önünde bulundurularak yerleştirilmesi gerçekleşir.

  • Eşya Kontrolü

Sunduğumuz hizmet bittikten eşyaların kontrolü yapılmaktadır. Bu sayede eşyalarınız eksiksiz teslimatı olur.

Ancak eşyalarınız hasar almışsa firmamız tarafından onarımı yapılmaktadır. Böylelikle sizleri mağdur etmeden hizmetimizi sonlandırmaktayız.

İstanbul Antalya evden eve taşımacılık ve tüm şehirler arası nakliyat süreçlerimiz bu şekilde ilerlemektedir. Nakliyat talebiniz var ise firmamızdan teklif almak ve detaylı bilgi sahibi olmak için müşteri temsilcimizi aramanız yeterlidir.

Ayrıca diğer yazımızı incelemek istiyorsanız İstanbul Antalya nakliyat sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.