İstanbul Antalya asansörlü evden eve nakliyat hizmetlerinin en sağlıklı ve hızlı şekilde almak isterseniz asansörlü nakliyatı tercih etmelisiniz. Bu sayede eşyalarınız hasar almadan daha kolay taşınmaktadır.

İstanbul Antalya Asansörlü Evden Eve Taşımacılık

İstanbul’da hem Anadolu yakasında hem Avrupa yakasında bulunan nakliyat ofislerimizden İstanbul çıkışlı Antalya nakliyat taleplerinizin tümünde asansörlü olarak taşımalar gerçekleştirmekteyiz.

Asansörlü nakliyat; dış cephe asansör sistemi ile eşyalarınız daha hızlı taşınıyor. Antalya’da bulunan çoğu bina yönetimi merdiven kullanımına veya bina asansörü kullanımına müsaade etmemektedir. Bu sebeple Antalya’da çoğu taşımalar asansörlü olarak yürütülür.

İstanbul’da asansörlü nakliyat ise; aşırı yüksek katlı binalarda, asansör kullanımına müsaade edilmeyen binalarda, merdiveni dar olan binalarda ve küçük olan asansörlü binalarda tercih edilebilir. İstanbul Anadolu yakası asansörlü nakliyat ve İstanbul Avrupa yakası asansörlü nakliyat hizmetleri vermekteyiz.

Asansörlü Taşımacılık Avantajları

  • Yüksek katlara kolay erişim,
  • Binaya veya eşyaya zarar vermeden taşınma,
  • Hızlı ev taşımacılık,
  • Uygun taşıma fiyatları

Asansörlü ev taşıma süreçleri firmamız tarafından özenle sunulmaktadır. Ancak kurulum sağlanması için de eksper hizmeti sunulmaktadır. Ancak her binaya cepheden dolayı kurulum sağlanamamaktadır. Bunun içinde firmamızdan eksper hizmeti alarak hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

İstanbul Antalya nakliyat tavsiye firmalar arasında yer alan Akdeniz Ekspres firmamız uzun yıllardır sektörde bulunmanın verdiği haklı gururu yaşamaktadır. İstanbul çıkışlı tüm Akdeniz bölgesine sevkiyatları haftalık çıkarmaktayız. Bu sebeple tüm taşıma taleplerinizi karşılamaktayız.

İstanbul Antalya evden eve nakliyat taleplerinizde uzman ekibi ile hizmet veren Akdeniz Ekspres firmamız işinin ehli olan ekiplerimiz ile ev, ofis ve parça eşya taşıma taleplerinizin tümünü kendi bünyemizde bulunan kapalı kasa araçlar ile taşınmasını gerçekleştirmekteyiz. Taşınmasını istediğiniz eşyalarınızın tümü nakliyat firmamız tarafından uygun bir şekilde paketlenmektadir. Böylelikle eşyalarınız taşınmaya hazır hale getirilir. Detaylı bilgi için; İletişim

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Akdeniz Ekspres
Average rating:  
 0 reviews