Vip Nakliyat

Vip nakliyat işlemlerinizi Akdeniz Ekspres güvencesiyle taşıttırın.

Stresli ve yorucu bir süreçtir. Vip evden eve nakliye hizmeti için Google girip araştırma yapacaksanız araştırma yapılacak konular fazla gelir. Vip taşıma yapan insanlar, gideceğiniz yerde bulunan insanlar, belki yeni iş derken bir sürü yenilik. Bu yeniliklerin hepsi birden gelince yorucu olmaktadır. Bu nedenle en azından nakliye konusunda içiniz rahat olsun istiyoruz. Müşterilerimiz için az çok ne kadar zorlu bir süreç olduğunu tahmin edebiliyoruz. Siz müşterilerimize kolaylık olması adına nakliye ile ilgili sorun çıkaracak her pürüzü ortadan kaldırıyoruz. Öncelikli olarak sağlıklı bir iletişim kurarak size detaylı olarak çalışma prensibimizden bahsediyoruz. Siz de karşılıklı olarak isteklerinizden, koşullardan bahsederek siz uygun bir çalışma programı uyguluyoruz.

Ücretsiz ekspertiz hizmeti ile eşyalarınınız görmeye geliyoruz. Bina asansörünüzün taşınma için uygunluğunu kontrol ediyoruz. Merdivenlerinizin, binanızın yüksekliği gibi dış koşulları gözlemledikten sonra size özgü bir çalışma programı oluşturuyoruz. Anlaşıldığı taktirde nakliyat sigortası ve sözleşmesi imzalayarak işlemimizi resmileştiriyoruz. Bizimle taşınmak isterseniz internet adresimizde bulunan formu doldurabilirsiziniz. Ya da iletişim numaramızı arayarak detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Vip Parça Eşya Taşımacılığı | Vip Parsiyel Taşıma

Vip parsiyel taşıma işlemleri genellikle ev taşımasından daha fazla tercih edilen bir hizmet biçimidir. Tüm bir ev eşyası taşımak yerine birkaç parça eşyanın şehir dışında bulunan eve gönderilmesi işlemine şehirler arası parça eşya taşıması denir. Taşınacak eşyanın miktarı Vip parça eşya taşıma fiyatlarını da etkilemektedir. Taşıma öncesinde parça eşyanızın miktarı fark etmeksizin sigortalı hizmet vermekteyiz. Ayrıca sizde sigortalı parça eşya taşıma hizmeti almak isterseniz bizi arayınız.

Vıp Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Vip evden eve taşıma ücretleri birçok kategoriye göre belirlenmektedir. Taşınmanızın detaylı bilgisine ulaşmadan fiyatlandırma işlemi yapmak pek sağlıklı değildir. Bu nedenle firmamız ücretsiz ekspertiz hizmeti ile size sağlık ve olması gereken biçimde fiyatlandırmanızı yapar. Gidilecek adresin uzaklığı, gelen çalışanların sayısı, ev eşyanızın niteliği gibi birçok konuda detaylı bilgi alınır. Daha sonara size uygun planı oluşturarak fiyat belirlenmektedir. Sizlerde vip nakliyat hizmetimizden yararlanmak için hemen firmamızla iletişime geçin. Son olarak detaylı bilgi için bize ulaşın.

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review
Akdeniz Ekspres
Average rating:  
 0 reviews