Toplu Ev Taşıma

Toplu ev taşıma süreçlerinde uzmanlıkla taleplerinizi kolaylıkla karşılıyoruz. Zorunlu veya programlı taşınmaya karar verdiğiniz zaman toplu nakliye şirketi ile anlaşma sağlamalısınız. Ancak araştırma sırasında araç filosunun geniş olmakla beraber profesyonel taşıma işlemi sunmaları gerekmektedir. Programlı çalışan firmalar sayesinde taşıma günü sizlere sıkıntı yaratmaz. Taşıma sürecinde Akdeniz Ekspres firmamız eski evinizde eşyalarınızı nasıl aldıysak aynı yeni adresinize aynı şekilde teslimatını yapıyoruz.

Akdeniz Ekspres Evden Ev Taşımacılık firmamız ev taşıma alanında öncü şirketler arasındadır. Mevcut olan düzeninizi bir anda bozmak sizler için zor olacaktır. Ancak bu zorlu süreci Toplu eşya nakliye şirketi sizler için en aza indirmektedir. Taşıma günü tüm eşyalarınızı paketlemesini ambalajlamasını yaparak güvenle eşyalarınızı taşıyoruz. Geniş araç filomuzla eşyalarınızı hasarsız teslimatını yapıyoruz. Taşıma işlemlerinde sizlerde karar verme aşamasındaysanız güçlü ve kurumsal referanslarımızı inceleyerek karar verebilirsiniz.

Toplu Eşya Taşıma

Türkiye’nin farklı illerinde taşınma hizmeti sunulmaktadır. Akdeniz Ekspres Evden Eve Taşımacılık, Toplu şehirler arası nakliye konusunda sahip olduğumuz kurumsal vizyonumuzla ön plana çıkıyoruz. Zamanla yarışan ve en iyi taşıma hizmeti sunan firmamız ambalajlama sistemiyle paketlemektedir.

Toplu Asansörlü Evden Eve Taşıma

Toplu asansörlü eşya taşıma alanında sunduğumuz işlemler ile firmamız tamamen uzmanlığını size göstermektedir. Uzun senelerdir taşıma sektöründe olan firmamız tüm taşıma hizmetlerine ve tecrübeye sahibiz.

Akdeniz Ekspres Evden Eve Taşıma taleplerinizi ücretsiz sunduğumuz uzman incelemesi işlemlerimizle eşyalarınızı taşımak için program yapıyoruz. Bu programlar doğrultusunda eşyalarınız araç ayarlamasını yapıyoruz. Yapılan program ile eşyalarınızı güvence altında taşımasını yapıyoruz. Toplu asansörlü taşıma firmalarını geride bırakarak lider konumuna gelen kaliteli işlem sunmaktayız. Bu sayede asansörlü ev taşıma alanında en çok tercih edilen firmayız.

Ev taşımanın en kolay yolu Akdeniz Ekspres

Toplu evden eve taşıma firmaları arasında yer alan Akdeniz Ekspres Evden Eve Taşımacılık, paketleme, demirbaş mobilyaların de montaj ve montajı ile kendi ekiplerimizle İstanbul ilinde ev taşıma hizmeti sunan firmayız.

Toplu ev taşıma sürecinde eşyalarda çarpma, darbe veya çizilme meydana gelebilir. Bu süreçte eşyalarınızın tehlike de önüne geçmek için paketleme hizmeti de yapılmalıdır. Akdeniz Ekspres firmamız ev eşyalarınızın paketlemesini son derece profesyonel çalışanlarımızla yapmaktayız. Başta mutfak eşyalarınız olsun tüm ufak tefek eşyalarınızın paketlemesini mukavemeti yüksek ambalaj malzemeleri ile sarılmaktadır. Ancak bazen mutfak eşyalarını müşteri paketlemek istemektedir. Bunu da anlaşacağınız firmaya belirterek ona göre fiyat teklifi almalısınız.

Toplu Eşya Taşıma Ücretleri

Nakliyat fiyatları nasıl belirlendiğini kısaca size aktararak bilgi veriyoruz. Toplu eşya nakliye ücretleri eşyalarınızın hacmi, paketleme süreci, kaç kişi eşyayı taşıyacak, ve katlar belirlemektedir. Bu etmenler göz önüne alındığında fiyatlandırma belirlenmektedir. Ancak bazen müşterilerimizin isteklerine göre ekstra ücret ödemesine yol açabilir. Bu sebeple sizlerde eşyalarınızı nasıl taşınacağına karar vererek fiyat teklifi alabilirsiniz.

Birçok toplu nakliye firmalarından ücret talebi oluşturacaksınızdır. Ancak yüksek fiyat teklifi veren ile çok düşük fiyat teklifi veren firmalar sorunlu taşımada sağlayabilir. Akdeniz Ekspres Evden Eve Taşımacılık firmamız ekonomik fiyat teklifi vererek müşteri odaklı hizmet sunmaktayız.