Tavsiye Edilen Nakliyat Firması

Tavsiye edilen nakliyat firması araştırmalarınız da Google üzerinden bakmanız sağlıklı olmayacaktır. Çünkü üst sıralarda yer almak için internet firmaları ile anlaşma sağlamaktadırlar. Böylelikle kurumsal firmalar olmayıp hizmet sunmaya çalışmaktadırlar.

Akdeniz Ekspres Evden Eve Taşımacılık firmamız 1959 kurulmuştur. Kurulduğu andan itibaren kendini geliştirmeye başlamıştır. Taşımacılık sektöründe kendini kanıtlamıştır. Ev taşıma hizmetlerinde ücretsiz ekspertiz işlemi sunmaktadır. Böylelikle taşıma programı yapılarak eşyalarınızı güvenle teslimatını sağlar.

Nakliyat hizmetlerimizde asansörlü taşıma işlemi de sunulmaktadır. Asansörlü eşya taşıma işlemlerimizi yüksek katlı binalara kurulumu yapılarak eşyalarınız taşınır. Böylelikle eşyalarınız hasar almadan yeni adresinize teslimatı yapılmaktadır. Sizlerde tavsiye edilen asansörlü nakliye firmalar arasında yer alan şirketimizle iletişime geçebilirsiniz.

Tavsiye Edilen Şehirler Arası Taşıma Şirketleri

Şehirler arası nakliyat işlemleri şehir içi taşımacılığa göre daha zordur. Çünkü uzun yol bakımından eşyaların güvenle taşıması zordur. Bunun içinde tavsiye edilen şehirler arası taşıma firmaları ile görüşme sağlamalısınız. Ancak bunun için de gerekli araştırmalar yapılmalı ve alacağınız hizmeti detaylı öğrenmelisiniz. Çünkü taşıma hizmetleri sıkıntılı süreç olmakla beraber nakliye firmasının sizlerin yükünü azaltması gerekmektedir.

Şehirler arası taşıma firmaları arasında kurumsal hizmetleri ile tavsiye edilmektedir. Akdeniz Ekspres firmamız eşyalarınızı sigortalanmaktadır. Ayrıca taşıma hizmetlerimiz sigortalıdır. Taşıma sürecinizde eşyalarınız paketlenmesi, de montesi ve yerleştirilmesi yapılmaktadır. Eğer bu hizmetleri sizlere sunmayan firmalar eşyalarınızı güvenle taşımazlar. Paketleme sağlanmadığı için eşyalarınız ciddi hasar alır. Buna dikkat etmelisiniz.

İller arası seferlerimizi İstanbul merkez ofisli olup Ankara, İzmir ve tavsiye edilen nakliyat firmaları Antalya olmak üzere birçok ile hizmet sunmaktayız.

Tavsiye Edilen Parça Eşya Taşımacılığı

Parça eşya nakliye hizmetleri haftalık olarak seferlerimiz düzenlenmektedir. Tek eşya taşımacılığı veya parsiyel taşıma işlemleri düzenlenmektedir. Eşyalarınız mukavemeti yüksek ambalaj malzemeleri ile paketlemesini yapılarak taşınmaktadır. Araçlarımız özel yapım olup kasanın içinde özel bölmeler bulunmaktadır. Bu sayede eşyalarınız karışmadan veya kaybolmadan sizlere teslim etmekteyiz.

Tavsiye Edilen Nakliyat Firması Araştırması Nasıl Yapılmalıdır?

Nakliyat şirket araştırmalarınız da ilk olarak eş ve dosta sorabilirsiniz. Eğer önceden nakliye hizmeti aldılarsa sizlere nelere dikkat etmenizi söyleyeceklerdir. Bu etmenleri göz önünde tutarak karar verebilirsiniz. Tavsiye edilen şehirler arası taşıma firmaları araştırmanız doğrultusunda sizlere birçok firma çıkacaktır. Bunun içinde gerekli araştırmalar yapmalısınız. Bu araştırmalar içinde;

  • Nakliyat firmasının kurumsal olması gerekmektedir.
  • Taşıma firmasının referanslarına bakmalısınız.
  • Sunulan nakliye hizmetlerine bakmalısınız.
  • Taşıma esnasında eşyalar nasıl paketlediklerine bakabilirsiniz.
  • Taşıma ücreti, nakliye planlaması ile doğru orantıda mıdır.
  • Ayrıca son olarak firmayı şikayet forumlarında araştırma yaparak müşteri yorumlarını göz önünde tutarak karar vermelisiniz.