Taşıma Asansörü

Taşıma asansörü sistemimizle eşyalarınız artık daha güvenli taşıması sağlanmaktadır. Bu sayede eşyalarınız hasar almadan kurumsal ev taşıma ve ofis nakliyat hizmeti sunmaktayız. Güncel asansör fiyatları ile bütçenizi düşünerek hareket etmekteyiz.

Taşıma Asansör Ücretleri

Asansörlü nakliyat fiyatları taşıma alanında gerekli durumlarda kurulum sağlanmaktadır. Taşıma asansörleri çalışanlarımız için kolaylık sağlaması ve eşyaların hasar almaması için kurulum sağlanmaktadır.

Modülatör asansör kurulum fiyatları tek taraf için 700₺ olarak belirlenerek ilçe ve semtlere göre değişmektedir. Bununla beraber taşınacak kata göre ekstra ücret talep edilmektedir. Çünkü her asansör belli bir yüksekliğe kadar çıkmaktadır. Bu sebeple ona uygun taşıma asansörü çağrılması uygun olacaktır.

Akdeniz Ekspres Evden Eve Taşımacılık ailesi olarak eşyalarınızın güvenli taşınması ve yüksek katlara kolay erişim ile hizmet sunuyoruz. Asansörlü nakliyat avantajları arasında en önemlisi hasar almadan teslimatı sağlanmaktadır.

Asansörlü Ev Taşıma Ücretleri

Asansör sistemi bina ile nakliye aracı arasında köprü görevi kurması bakımından sizlere kolaylık sağlamaktadır. Bu sayede eşyalarınız rahatlıkla araca yüklenerek hasar almamış olmaktadır.

Kartal asansör kiralama ücretleri her yerde aynıdır. Tek değişen fiyatlar taşınacak eşyaların boyutu ile beraber mesafeye göre değişmektedir. Asansörlü nakliyat kiralama ücretleri ve avantajlarını uygun olarak sizlere sunmaktayız. Detaylı bilgi için firmamız bağlantı kurmanız yeterli olacaktır.

Kartal Asansörlü Nakliyat Firmaları

Akdeniz Ekspres ailesi olarak İstanbul Kartal ofislerimizden taşımalarınızı karşılamaktayız. Taşıma işlemlerinde eksper hizmetleri ile beraber eşyalarınızı korunaklı taşımaktayız. Eşyalarınızı özenle paketleme ve ambalajlama sistemiyle tam koruma sağlamaktayız.

Asansörlü ev taşıma firmaları arasında sunduğumuz hizmet kaliteleri ile eşyalarınız en iyi şekilde taşımaktayız. Kurumsal hizmet anlayışı ile size aktaran firmamız en iyi asansörlü ev taşıma hizmeti şirketleri arasında yer almaktadır. Sizlerde firmamızla bağlantı kurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ayrıca bakınız>>> Maltepe asansörlü nakliyat

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review
Akdeniz Ekspres
Average rating:  
 0 reviews