Sokağa Çıkma Yasağında Ev Taşıma

Sokağa çıkma yasağında ev taşıma, koranada taşınma izni, pandemide taşınma süreci ve yasaklarda ev taşıma? gibi soruları halkımız merak etmektedir. Bazen taşınmak istediğiniz tarihler yasak zamanlarına denk gelebilir. Haberlerde veya gazetede görüldüğü gibi Bilim Kurulu tavsiyeleri üzerine Sağlık Bakanlığı önermeleri korona virüs tedbirlerine göre uyarlanarak halkımıza tavsiye bulunulmaktadır. Korana virüs tedbirleri kapsamında maske ile sokağa çıkmak yasak olduğu gibi artık belli zaman dilimlerinde sokağa çıkma kararı devletimiz tarafından karar alınmıştır.

Sokağa Çıkma Yasağında Ev Taşıma

Sokağa çıkma yasağında ev taşıma ihtiyacı bazen acil olabilmektedir. Akdeniz Ekspres evden eve taşımacılık firmamız acil taşınma sürecinizde sizlere nakliye çözümleri sunmaktayız. Acil ev taşınma işlemlerinizde gerekli tedbirler alınarak nakliye süreciniz başlatılmaktadır. Korona virüs döneminde ev taşıma taleplerinde ilk tercih Akdeniz Ekspres evden eve taşıma şirketimizdir. Alınan tedbirler doğrultusunda tulum, maske, eldiven kullanılarak hizmet sunulmaktadır. Ayrıca taşıma için özel ultraviyole dezenfekte makinesi ile önce ve sonrası ile dezenfekte edilmektedir.

sokağa çıkma yasağında evden eve nakliyat
sokağa çıkma yasağında evden eve nakliyat

Sokağa Çıkma Yasağında Nasıl İzin Alınması Gerekir?

Yürütülen yürürlükte sokağa çıkma yasağında bazı ayrıcalıklar sağlanmıştır. Bunlardan bir takım emekçiler ve kamu çalışanları bu kapsam dışında bırakılmıştır. Ayrıca ayrıcalıklardan fırınlar, kargo, şehirler arası lojistik ve akaryakıt firmaları yer almaktadır. Bununla birlikte radyo, gazete ve televizyon çalışanlar, bir de çalışmak için iş yerlerine gitmek için e-devlet üzerinden çalışma yerleri gösteren belge çıktısına veya görevliye ekran görüntüsü göstermeleri gerekmektedirler.

Sokağa Çıkma Yasağında Evden Eve Nakliyat

Lojistik veya nakliyat sokağa çıkma yasağı sektöründe şehir içi nakliye için kısıtlama bulunurken şehirler arası nakliye sevkiyatlarında yasak bulunmamaktadır. Buda taşınmak istediğiniz tarihler arasında evden eve nakliyat hizmetinde özel izin alan Akdeniz Ekspres şirketimiz ile taşınabilirsiniz.

Sokağa Çıkma Yasağında Ev Taşıma İzni Almak

Korona virüsün ortaya çıkması ile beraber Türkiye Cumhuriyeti İş Hukuku ilgili maddelerinde evden eve nakliyat ile ilgili yasal düzenlemeler ve korona virüs kanun maddesi yer almıştır. Kanun maddesi ile beraber pandemi sürecinde bazı kısıtlamalar ortaya çıkmıştır. Ev taşıma hizmeti almak istiyorsanız il veya ilçedeki kaymakamlık / valilikten ev taşıma için izin alınması gerekmektedir. Koranada taşınma izni detayları için firmamızı arayabilirsiniz.

Sokağa Çıkma Yasağı Ev Taşıma İzni

Sokağa çıkma yasağı nakliye izni almak veya detaylı bilgi edinmek için müşteri temsilcimizi arayabilirsiniz. Taşıma süreci hakkında bilgi alarak taşıma sürecinizi başlatabilirsiniz. Ekspertiz hizmetlerimizi pandemi döneminden dolayı yerinizi ziyaret etmek yerine online işlemler ile halletmekteyiz.

  • Sokağa Çıkma Yasağında Ev Taşıma İzni Nasıl Alınır?

Pandemi döneminde evden eve nakliyat izinleri kaymakamlık ve valilik aracılığıyla alınmaktadır. Alınan izinde taşıma firması bilgileri de belirtilerek belge alınmalıdır.

  • Sokağa Çıkma Yasağında Ev Taşınır Mı?

Sokağa çıkma yasağında nakliye hizmeti sunulmaktadır. Ancak belli prosedür ve izinler alınarak yapılmaktadır. Kaymakamlıktan veya valilikten izin alındığı zaman ev taşıması yapılabilmektedir.

Akdeniz Ekspres Evden Eve Taşımacılık

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review
Akdeniz Ekspres
Average rating:  
 0 reviews