Site İçi Ev Taşıma

Site içi ev taşıma hizmetlerinde bir bloktan diğer bloklara taşımasını sizlere sunmaktayız. Bina içi nakliyat veya site içi taşımacılık taleplerinizde sorunsuz nakliye hizmetleri ile işlemlerimizi sürdürüyoruz. Kısa bloklar ise araca gerek duyulmadan bile hizmet sunulabilir. Ancak bu durumda ise eşyalarınıza zarar verilmeden işlem sunulması gerekmektedir.

Akdeniz Ekspres Evden Eve Taşımacılık firmamız 63 senelik ev taşıma kalitesi ile beraber uzmanlıkla eşya taşıma hizmetlerini sizlere sunmaktadır. Uzman kadromuz tüm eşyalarınızı birinci sınıf ambalaj malzemesi kullanarak sizlere işlemlerimizi sunmaktayız.

Site İçi Evden Eve Nakliyat

Site içi nakliye süreçlerinde taşıma hizmetinin kurumsallıkla sizlere sunabilmek için eksper işlemi sunmaktayız. Eksper hizmeti için müsait değilseniz de WhatsApp hattımıza görselleri de atarak detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Site içi taşımacılık işlemlerinde uzman kadromuzla tüm eşyalarınızı ambalajlaması yapılmaktadır. Demirbaş mobilyalarınız için de aynı işlemi uygulayan firmamız dolapların rahat taşınması içinde sökmektedir. Site içi olması bile eşyalarınızın hasar almaması adı altında paketleme hizmeti sunmaktayız. Bu sayede eşyalarınız yükleme ve boşaltma esnasında hasar almasını önlemekteyiz.

Site İçinde Kısa Dönem Eşya Depolama

Eşya depolama hizmeti önem arz eden hizmetler arasında yer almaktadır. Çünkü kısa dönem depolama hizmeti alsanız bile hasar vermeden muhafaza edilmesi gerekilmektedir. Buda eşyaların teker teker uzman kişiler tarafından ambalajlanması gerekilmektedir. Eğer depolama hizmetinde eşyalarınızı paketlemeden yerleştirilmesi yapılırsa küflenme, zarar görme veya en kötü kullanılmayacak hale gelebilir. Tabi bu durum eşyaları nerede muhafaza edeceğinize bağlıdır.

Akdeniz Ekspres site içi kısa dönem eşya depolama hizmetinde talebe göre kendi depo alanlarında muhafaza etmektedir. Depo alanlarımız geniş, havadar ve rutubetsiz alanda eşyalarınızı muhafaza ederek sizlere işlem sunmaktayız. Sizlerde az eşyalarınızı kısa dönem depolama hizmeti almak isterseniz firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Site İçi Eşya Taşımacılığı Firmaları

Bina içi eşya nakliye şirketleri arasında kurumsallıkla hizmet sunan firmamız taleplerinizi en iyi şekilde karşılamaktadır. Taşıma işlemlerinde eşyalarınızı sigorta ve sözleşmeli taşımasını sağlayan firmamız uzman kadromuzla nakliye hizmeti sunuyoruz. Bina içi nakliyat taleplerinde firmamızla iletişime geçerek bilgi almanız yeterli olacaktır.

Site içi evden eve nakliyat ücretleri arasında uzman kadromuz en iyi fiyat teklini sizlere sunarak işlemlerimizi aktarmaktayız. Uzman ekibimiz, özmal nakliye araçları, modülatör asansörümüzle eşyalarınızı en iyi şekilde taşıyoruz. Taşımacılık alanında sizlerde en iyi hizmeti almak isterseniz aramanız yeterli olacaktır.

Ücretsiz taşıma kolisi nasıl bulabilirim?

Taşıma kolisi ücretsiz olarak market veya benzeri yerde bulabilirsiniz. Ancak firmamızla anlaşma sağladığınız zaman müşteri temsilcimiz sizlere ücretsiz koli bırakmaktadır.

Gece ev taşıma yasak mı?

Gece evden eve nakliye hizmeti yasak değil. Ancak gece hava karanlık olması bakımından istediğiniz hizmeti profesyonelce sunamayabiliriz.

Site içinde ev nasıl taşınır?

Site içi nakliye işlemlerinde ekspertiz hizmeti ile gerekli planlama ile eşyalarınızı taşımasını en iyi şekilde sizlere sunabiliriz. Bunun içinde tüm ücretsiz ekspertiz hizmetimizden yararlanarak profesyonel işlem alabilirsiniz.

Site de modülatör asansör kurulur mu?

Evet, ancak bina cephesi asansör kurulumu için uygun olup olmadığından emin olmalısınız. Bu sebeple firmamızdan ekspertiz hizmeti alarak hizmet almanız mümkündür.

Ayrıca bakınız>>> Kısmi eşya depolama

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review
Akdeniz Ekspres
Average rating:  
 0 reviews