İstanbul’dan tüm Türkiye’de iller arası ev, ofis ve parça eşya nakliyesi yapmaktayız. Akdeniz Ekspres, İstanbul Yalova nakliyat hizmetlerinde profesyonel hizmet anlayışıyla müşteri memnuniyetini esas alır.

İstanbul Yalova nakliyat ihtiyaçlarınızda ofis taşıma veya parsiyel eşya nakliye hizmetleri sunulmaktadır. Nakliye hizmetlerinde taşınacak eşya miktarına uygun olarak fiyat teklifi sunulmaktadır. Şehirler arası nakliyat fiyat teklifi almanız gerekli durumlarda gönül rahatlığı ile firmamızı arayarak sizlere uygun ekonomik fiyat teklifleri alabilirsiniz.

Yalova Şehirler Arası Taşımacılık

İstanbul Yalova nakliyat taleplerinin yoğun olarak görülmektedir. Ancak elbette daha çok sevkiyat yoğunluğu Yalova’dan İstanbul’a olur. Fakat yine Yalova’dan tüm Türkiye’ye eşya taşıma talepleri oluşmaktadır. Özellikle İzmir, Antalya gibi şehirler de talep artışı görülür.

İstanbul Yalova evden eve taşıma süreçlerinde müşterilerinizin tercih etmesi durumunda asansörlü eşya taşıma hizmetleri sunuyoruz. Bunun yanı sıra şehirler arasında asansörlü eşya taşıma hizmetleri de sürdürmekteyiz. Asansörlü eşya taşıma hizmetleri ile eşyalar daha hızlı ve daha sağlıklı taşınırken hasar alma olasılığı minimize edilmektedir.

Yalova’dan İstanbul’a Parsiyel Taşıma

Yalova İstanbul arası yalnızca nakliye veya ofis hizmetleri değil yoğun olarak gördüğümüz parsiyel eşya taşıma talepleri de görülmektedir. Özellikle Yalova ilimizde yazlık olması bakımından Özellikle Yalova ilimizde yaz sezonuna doğru yazlığa parça eşya taşıma talepleri ile birlikte yoğun olan çeyiz eşyası taşıma hizmetleri sürdürülür.

Şehirler arası parsiyel (parça) eşya taşıma süreçlerinde tüm eşyalar için sözleşmeli ve sigortalı olarak eşyalarınız garantili bir şekilde taşınmaktadır.

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Akdeniz Ekspres
Average rating:  
 0 reviews