Aksaray evden eve nakliyat firmamız sizlere en iyi nakliyat hizmetini en uygun fiyata sunmaktadır.

Aksaray nakliyat firmaları olarak araştırma yaparsanız karşınıza 2 binden fazla sonuç çıkacaktır. Bu sonuçlar bazen olumlu sonuç çıkarmamaktadır. Çünkü kentsel dönüşüm ile nakliyat sektöründe korsan firmalar artış göstermiştir. Bu firmalar yıllardır sektörün öncüleri olan Akdeniz Ekspres gibi firmaların isimlerini kullanarak hizmet vermektedir. Verdikleri hizmetler profesyonel olmayıp eşyalarınızın hasar görmesi veya en önemlisi çalınması gibi durumlar ortaya çıkmaktadır. 

En iyi evden eve nakliyat firması seçerken dikkat edilmesi gerekenler;

  • Kurumsal Kimlik

Firmanın kurumsal kimliği verdiği hizmeti belirler. Kurumsal kimliği olan firmalar, yıllardır nakliyat sektöründe bulunan ve profesyonel ekiplerle çalışan kişilerdir. 

  • Eşya Paketleme

Seçeceğiniz firmanın eşyaları nasıl paketlediği önemlidir. Eşya paketleme işlemi yapmayan firmaları tercih etmeyiniz. Eğer tercih ederseniz eşyalarınızın hasar görme olasılığı çok yüksektir. Akdeniz Ekspres firması olarak eşyalarınızı havalı patpat ve naylonlara sararak paketlenmesi yapıyoruz. Mutfak eşyalarınızı sararak karton kolilere yerleştiriyoruz bu sayede eşyalarınız hasar görmeden taşınmasını sağlıyoruz. 

  • Eşya Depolama

Eşya depolama hizmetini her firma müşterilerine sunmamaktadır. Taşınma sırasında fazla gelen eşyalarınızı Akdeniz Ekspres bünyesinde olan ve sizlere ayrılmış alanlara yerleştirerek depolama işlemini gerçekleştiriyoruz.

  • Asansörlü Nakliyat 

Akdeniz Ekspres olarak verdiğimiz diğer hizmetlerden bir tanesi de asansörlü nakliyat hizmetidir.  Asansörlü nakliyat hizmeti alındığı zaman eşyalarınız hızlı bir şekilde taşınması sağlanır. Ayrıca eşyalarınızın hasar görme olasılığı azalmış olur. 

  • Firma Güvenilirliği

Araştırma esnasında sadece bir firma ile bağlı kalmayınız. Bir çok firma ile iletişime geçiniz bu şekilde karar vermeniz daha iyi olur. Firma güvenilirliği en önemli etkendir. Firma seçerken kurumsal firma seçmeniz önem teşkil etmektedir.

Aksaray evden eve nakliye fiyat almak istiyorsanız sizlere en iyi evden eve nakliye hizmetini en uygun fiyata sizlere sunuyoruz. 

Aksaray evden eve nakliye

İstanbul Aksaray Nakliyat

İstanbul Aksaray Nakliyat firması olarak sizlere en iyi nakliyat hizmetini sunuyoruz. Verdiğimiz tüm hizmetler profesyonel ekipler ile sizlere sunulmaktadır. Yılladır sektörde bulunan firmamız edindiği tecrübeler sayesinde sizlere kaliteli nakliyat hizmeti sunmaktadır. Aksaray İstanbul nakliyat ile gönül rahatlığı ile taşıma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. 

 

 

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Akdeniz Ekspres
Average rating:  
 0 reviews