Şehir İçi Parsiyel Taşımacılığı

Şehir içi parsiyel taşımacılığı talepleri tek eşya taşıma hizmeti almak isteyen müşterilerimize sunmaktayız. Sunulan hizmetimiz de İstanbul Anadolu veya Avrupa Yakalarına tek eşya taşıma işlemleri sunuyoruz.

Sizlerde ikinci el aldığınız ürünleri bir yerden bir yere taşımasını istiyorsanız firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Bu sayede nakliye hizmetini sizlere profesyonelce ve uygun fiyata sunmaktayız. İster İstanbul içi isterseniz de İstanbul dışı parça eşya taşımacılığı talebiniz olsun firmamıza iletebilirsiniz.

İl içi parça taşıma hizmetlerimiz İstanbul başta olmak üzere İzmir, Ankara ve Antalya ofislerimizde de nakliye hizmeti sunuyoruz. Tüm hizmetlerimizde uzman kadromuzla eşyalarınızın de monte ve montajlaması yapılmaktadır. Sunduğumuz hizmetler doğrultusunda eşyalarınız hasar almadan teslimatı sağlanır.

Sizlere kısaca parça eşya taleplerinde az eşyaların bir araya gelmesi ile sunulan hizmettir. Şehir içi tek eşya taşıma işlemleri gibi çoğunlukla şehirler arası tek eşya taşımacılığı hizmeti sunulmaktadır.

Akdeniz Ekspres firma profili olarak eşyaların sağlığını düşünerek hizmet sunmaktadır. Yıllardır nakliye hizmetinde bulunan firmamız eşyalarınızı sigortalı ve sözleşmeli taşımaktadır. Sizlerde tek eşya taşıma veya şehir içi parça taşıma hizmetimizden yararlanmak için arayabilirsiniz.

İstanbul Şehir İçi Parsiyel Eşya Taşıma

İstanbul içi parça eşya taşıma hizmetlerimizi başta Anadolu Yakası olmakla beraber Avrupa Yakası ofislerimizde sizlere işlem sunuyoruz. Geniş araç filomuzla sizlere tek eşya taşıma hizmetlerimizi şehirler arası taşıma sevkiyatlarımızda da sunmaktayız. İl içi parça eşya taşıma fiyatları hakkında müşteri temsilcimiz ile görüşme sağlayabilirsiniz.

Şehir içi taşımalarımızda aynı gün içerinde teslimatını yapmaktayız. Ancak şehirler arası seferlerinde en az 3 gün sonrasında teslimatı olmaktadır. Bunun içinde müşteri temsilcimiz eşyalarınızın teslimatı hakkında bilgi verecektir.

İzmir Şehir İçi Parça Eşya Taşımacılığı

İzmir parça eşya taşımacılık hizmetlerimizde çoğunlukla çeyiz eşya taşımacılığı talepleri olmaktadır. bunun yanı sıra öğrenci evi taşıma, ambar yük taşımacılığı ve bekar evi taşıma gibi taleplerde bulunmaktadır. Müşterilerimiz tarafından gelen taşıma talepleri İzmir ofisimizden profesyonelce yürütülmektedir.

Taşıma hizmetlerimizde kendi araçlarımızla ile beraber sigortalı personellerimiz tarafından sunulmaktadır. Nakliye süreçlerimiz sözleşmelidir. Sizlerde firmamız ile anlaşma sağlamak istiyorsanız taşıma tarihinden birkaç gün önceden arayarak program yapabilirsiniz.

Şehir İçi Parsiyel Taşımacılığı

İstanbul ve İzmir gibi Antalya bölgesine de parsiyel eşya taşıma sevkiyatlarımız da bulunmaktadır. Sadece şehir içi değil şehirler arası yük taşıma hizmetlerimizde mevcuttur. sunduğumuz tüm hizmetlerimiz müşterilerimizin memnun kalması adı altında düzenlenmektedir.

Taşıma programlarımızda eşyalarınızın boyutu ile beraber mesafe alınarak fiyatlandırma yapılmaktadır. Şehir içi parsiyel taşımacılığı fiyatları arasında sigorta ücreti de dahildir. Sigortalama için ekstra ücret ödemenize gerek yoktur. Detaylı bilgi için firmamızı aramanız yeterli olacaktır.

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review
Akdeniz Ekspres
Average rating:  
 0 reviews