Sahibinden Nakliyat

Bugün sizlere sahibinden nakliyat hizmetimizden bahsedeceğiz. Akdeniz Ekspres firmamız 1959 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Kuruluşumuzdan bu yana ev taşıma ile sektöre başlayan firmamız zamanla şehirler arası taşıma, depolama ve asansörlü nakliye hizmeti sunmaktayız. Bu süreçte tabii de müşterilerimize en iyi sahibinden taşıma hizmeti sunmaktayız. Tabi bu kadar işlemlerimizi geniş araç filosuyla ve kadrolu personellerimizle en iyi taşıma firmaları arasında yerimizi alıyoruz.

Sahibinden nakliye süreçlerinde her müşterinin eşya boyutu farklıdır. Bu sebeple çeşitli ebatlarda bulunan kamyonetlerimizle sizlere hizmet sunuyoruz. Bunun yanı sıra işe başlayan yeni çalışanlarımız için gerekli eğitimleri veriyoruz. Bu sayede yükleme ve boşaltma esnasında dikkat edilmesi gereken etmenleri öğretiyoruz. Bunun yanı sıra paketleme işlemlerinin inceliklerini öğretiyoruz. Bu eğitim sonucunda eşyalarınız hasar almadan taşınmasını sağlıyoruz. Bu hizmetlerimiz gün geçtikçe firmamıza öncülük ederek büyümesini sağlamıştır.

Akdeniz Ekspres Evden Eve Taşımacılık şirketimiz özmal araçlarımızla ve uzman kadromuzla ev taşıma hizmeti sunuyoruz.

Ayrıca firmamız END kısaca Evden Eve Nakliyeciler Derneği üyesidir. Derneğin amacı korsan firmaları tamamen ortadan kaldırmaktır. Türkiye genelinde üyeleri olan END derneğinin kurucusu ve yöneticisi olan Akdeniz Ekspres firmamız taşımacılık alanında gün geçtikçe hizmet sunuyoruz.

END derneği üyesi firmaları önceden araştırmanız lazım. Çünkü derneğe üye olmayan firmalar kosan oldukları gibi dolandırıcı şirketler de olabilir. Bu sebeple END derneğini arayarak firmanın üye olup olmadığını öğrenmelisiniz.

Sahibinden taşımacılık hizmeti sunabilmek için firmamız gerekli yetki belgelerine sahiptir. Bu belgeler arasında marka tescil belgesi, K3 taşıt belgesi, İstanbul Ticaret Odası ve Mesleki yeterlilik belgesine sahibiz. Bu belgelere sahip olmayan firmalardan hizmet almanız durumunda sıkıntı yaşayabilirsiniz. Bu sebeple tüm belgelere sahip Akdeniz Ekspres firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

Sahibinden Evden Eve Nakliyat

Akdeniz Ekspres Evden Eve Taşımacılık firmamız uzun senelerdir evden eve nakliyat hizmeti vermektedir. Bu hizmetleri İstanbul ve diğer şubelerimizden sizlere yardımcı oluyoruz. Sahibinden evden eve nakliyat taleplerinizi merkez ofislerimizden destek oluyoruz. Bizlere ilettiğiniz bilgilere göre taşıma programı oluşturuyoruz. Bunun yanı sıra gerekirse eksper hizmeti sunuyoruz. Böylelikle eşyalarınızı görerek taşıma programı oluşturabiliyoruz.

Sahibinden ev nakliye taleplerinizde uzman incelemesinde teker teker odalar incelenmektedir. Odalar incelenirken uzman arkadaşımız notlar almaktadır. Bu notlar sayesinde taşıma sürecinde oluşabilecek riskleri en aza indirmemizi sağlamaktadır. Taşıma programı ile eşyalarınızın nasıl taşınacağı ile ilgili süreci ayarlamaktayız. Sahibinden ev taşıma süreçlerinde uzmanlarımız demirbaş mobilyaların paketlemesini özenle yapmaktadır. Paketleme sürecinde dikkatli yapılmalıdır. Çünkü eşyaların hasar almaması için düzenli ve özenli paketleme yapılmalıdır. Bunun içinde eşyalarınıza özenle paketleme yapan firmamız hasar almaması için düzgün paketlenmesi gerekir. Düzgün paketleme işlemlerini sadece alanında uzman kişiler tarafından yapılmalıdır. Paketleme işlemi bittikten sonra araca yüklenmektedir. Yükleme sürecinde araca düzgün yerleştirilmesi de gayet önemlidir. Çünkü kırılacak eşyaların özenle yerleştirilmesi gerekir yoksa araç yol esnasında hasar görebilir. Bu sebeple araca yerleştirilmesi işi bilen çalışanlar tarafından yapılmalıdır. Yeni adresinize gelen aracımız boşaltılmaktadır. De montesi sağlanan eşyalarınız aynı şekilde firmamız tarafından kurularak sizlere teslim edilmektedir.

Sahibinden Asansörlü Ev Taşıma

Asansörlü taşıma süreçlerinde modülatör sistem için eksper hizmeti sunulmaktadır. Çünkü bazı binalar modülatör asansör kurmak için uygun değildir. Uzman personelimiz sizleri ziyaret ederek kurulum için gerekli ayarlamayı yapmaktayız. Taşıma günü modülatör asansör kurarak eşyalarınız rahatlıkla taşımasını sağlıyoruz. Sahibinden asansörlü nakliye hizmetleri yoğunlukla görülmektedir. Çünkü asansör sistemi eşyalarınızı insan gücünü en aza indirerek makine sistemiyle eşyalarınızı taşımamızı sağlamaktadır.

Sigortalı Sahibinden Ev Nakliye Hizmetleri

Taşıma süreçlerinde firmamız eşyalarınızın güvencesini paketleme işlemlerinde aldığı gibi araç yol esnasında oluşabilecek tüm sıkıntıların önlemleri alıyoruz. Taşıma sözleşmesi yaptığımızda nakliye gününden bir gün öncesinden sigorta poliçesini de sizlere atıyoruz. Bu etmene önem veren Akdeniz Ekspres eşyalarınızı n sağlığını düşünerek hareket ediyoruz.

Taşıma işlemleriniz ister özel olsun ister parça taşıma hizmeti olsun. Bu işlemlerde eksiksiz yapan firmamız sunduğu tüm hizmetleri sizlerin memnun kalacağı şekilde programlama yapmaktadır. Detaylı bilgi için 0532 707 0405 numaramızdan iletişime geçerek taşıma ilgili tüm detayları öğrenebilirsiniz.

Sahibinden Ev Taşıma Şirketleri

Sahibinden ev nakliye firmaları arasında en iyi hizmet sunan Akdeniz Ekspres sizlerin taleplerinizin tamamını karşılamaktadır. Firmamızı araştırmanız durumunda sizlerde firmamızın hizmet kalitesinden güvenli işlem alabilirsiniz. Çünkü firmamız uzun senelerdir Sahibinden evden eve taşımacılık sektöründe hizmet sunduğu için kendisini kanıtlamıştır. Sahibinden nakliyat firmaları tercihlerinizde firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca firmamız END üyesi olmaktadır. Bu sebeple sahibinden nakliye şirketleri arasında ilk sırada yer almaktayız.

Sahibinden taşıma fiyatları arasında uygun fiyatlandırmayla sizlere profesyonel işlem sunmamızın avantajını yaşayabilirsiniz. Fiyatlandırma unsurları arasında eşyalarınızın boyutu kadar taşıma mesafesi de önemlidir. Bu sebeple sahibinden ev taşıma ücretleri hakkında firmamızla iletişime geçerek eksper sonucuna göre size taşıma fiyatlandırma sunuyoruz. Detaylı bilgi için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review
Akdeniz Ekspres
Average rating:  
 0 reviews