Profesyonel Ev Taşıma

Profesyonel ev taşıma süreçlerinde eşyaların bulunduğu ev veya depodan alınarak taşıma sürecinde, sadece eşyaların taşınması olarak düşünülmesi yanlıştır. Eşyaların taşıma sürecinde herhangi bir hasar görme ya da kaybolma durumlarında yaşanmaması için kurumsal nakliyat şirketleri ile iletişime geçilmelidir. Ancak kurumsal taşıma firması bulmanızda bazı etmenlere dikkat edilmelidir. Bu sebeple taşıma şirketlerinin donanımlı ve deneyimli olması nakliye süreçlerini kolaylaştıracaktır.

Profesyonel evden eve nakliyat işlemleri sunan firmalar deneyimli ve uzman kişilerle eşyaların taşınmasını sağlamaktadır. Firmamız belirli bir sistemle çalışılarak taşınacak eşyaların zarar görmemesi ve yeni adresinizde paketlerin açılarak yerleştirilmesini sağlıyoruz. Profesyonel taşıma hizmetlerimizle deneyimli ve uzman kadromuzla sorunsuz taşıma süreci sunuyoruz.

Profesyonel Ev Taşıma Hizmetinin Önemi

Nakliye işlemlerinde sizlerin ihtiyacına göre program ve tekniği oluşturarak sıkıntısız taşıma süreci yaşamanıza önem veriyoruz. Nakliye gibi zorlu ve stresli süreci sizlere daha kolay hale getiren firmamız tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır. Taşıma sürecinde ambalajlama, montaj ve diğer tüm işlemleri sizlere profesyonel sunmaktayız.

Profesyonel evden eve nakliyat işlemlerimizde eşyalarınızı eksper raporuna göre ayarlamalar yapmaktayız. Bu sayede eşyalarınız en iyi hizmeti alarak hasar almadan yeni adresinize taşınmış olur. Nakliye alanında fark yaratan firmamızla 0532 707 0405 iletişim numaradan ulaşabilirsiniz.

Asansörlü Ev Taşıma Hizmeti Nedir?

Profesyonel evden eve nakliyat işlemlerinde asansörlü ev nakliye, nakliye işlemlerini kolaylaştırmıştır. İnsan gücü yerine teknolojiden yararlanarak daha kolay taşıma süreci gerçekleştirilmektedir. Teknoloji sistemini kullanan şirketler sayesinde eşyalarınız hasar almadan taşınmasını sağlıyoruz. Ancak insan gücüyle taşıma sağlanırsa apartman ve taşınan eşya hasar görülebilir. Nakliye hizmetinin en önemli yanı eşyalarınızın hasar almadan teslim edilmesidir. Profesyonel asansörlü taşıma hizmetlerimizle sizleri mağdur etmeden hizmet sunarak güven altında eşyalarınızı taşımaktadır.

Kurumsal Eşya Nakliye Firmaları

Profesyonel nakliyat işlemi sunan şirketlerin taşıması gereken önemli etmenler bulunmalıdır. Bu etmenleri iyi araştırma sonucu karar vermek istediğiniz firmaya tüm detaylı görüşme sonucu taşıma işlemi başlatılmaktadır. Bu görüşme de ne zaman taşınacağı, taşıma süreci ve ücretlendirilmesi hakkında detaylar görüşülmektedir. Ayrıca kurumsal taşıma firmaları eşyaların güvenirliği olması için K3 yetki belgesine sahip yasal yollarla hizmet veren şirketler tercih edilmelidir.

Profesyonel Eşya Taşımacılığı Ücretleri

Profesyonel ev nakliye işlemleri belirli ücretlendirme ile sağlanmaktadır. Nakliyat ücretlendirmesi eşyanızın miktarına göre fiyat belirlenmektedir. Kurumsal nakliye firmaları sizlere uygun ücretlendirme yaparak bütçenizi düşünerek hareket ediyoruz. Sizlerde profesyonel ev taşıma ücretleri hakkında firmamızla iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Profesyonel ev taşıma hizmetinde kaç çalışan geliyor?

Akdeniz Ekspres olarak sizlere sunduğumuz eksper raporuna göre eleman sayısı gönderilmektedir.

Kurumsal depolama hizmetiniz mevcut mu?

Firmamız eşya depolama hizmeti de sunmaktadır. Geniş depolama alanları ile eşyalarınızı uzun seneler boyunca güven altında muhafaza edebilirsiniz.

Profesyonel nakliye sürecinde sigorta/sözleşme yapılıyor mu?

Taşımacılık süresi boyunca firmamız anlaşma sağlandığı andan itibaren sözleşme ve sigortalamasını yapmaktadır.

Taşıma sigortası kaç tl olarak belirlenmektedir?

Eşya sigorta bedeli ekspere gelen uzman firmamız tarafından eşyalarınızın toplam değeri belirlenerek sigorta bedeli çıkarmaktadır. Ardından anlaşmalı olduğumuz ALLIANZ Sigorta firması ile belirlenen tutarda poliçe hazırlanmkatadır.

Ayrıca bakınız>> Kurumsal nakliyat

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review
Akdeniz Ekspres
Average rating:  
 0 reviews