Parça Başı Eşya Taşıma

Parça başı eşya taşıma işlemlerimizi kurulduğu anda sürdürmekteyiz. 1959’dan beri sürekli kendini geliştiren şirketimiz eşyalarınızın sağlıklı taşınması için her şeyi yapmaktadır. Bunlar arasında yeni işe alınan çalışanlarımız belli bir dönem eğitim almaktadır. Eğitimimiz de taşıma süreci ile ilgili tüm detaylar aktarılarak işe başlamaktadır. Böylelikle taşıma sürecinde olumsuzluk yaşanmasını engelliyoruz. Ayrıca eğitim sürecinde mobilyalar nasıl de monte edilir, kurulum nasıl yapılır, paketleme teknikleri ile beraber müşteri ile nasıl iletişime geçilir gibi tüm detaylar aktarılmaktadır. Bu sayede taşıma sürecinde sıkıntı yaşamadan eşyalarınızın teslimatını sağlıyoruz.

Parça başı taşıma işlemlerimizde İstanbul içi herhangi bir yere ürününüz gidilecekse firmamızla iletişime geçtiğiniz zaman kısa sürede ürünlerinizi alarak teslimatı için yola çıkıyoruz. Bu süreçte demirbaş mobilyaların ambalajlanması ve paketlenmesi firmamız tarafından yapılmaktadır. Ayrıca de monte edilen eşyalarınızın yeni evinizde kurulumu da firmamız tarafından yapılmaktadır.

Şehirler Arası Parça Başı Nakliyat

Şehirler arası parça başı nakliye işlemlerinde müşterilerimiz tarafından en az 1 hafta öncesinden program yapılmaktadır. Böylelikle eşyalarınız istediğiniz tarihler arasında taşınması mümkündür. Taşıma işlemlerinde sizle birlikte parça eşya alınacağı için araçlarımızın içine bölme yaptırdık. Bu sayede eşyalarınız karışmadan veya kaybolmadan sizlere teslim etmemiz mümkündür.

İstanbul parça başı nakliyat sürecimizde depolarımızda bekleyen sevkiyatlar aynı güzergaha gidilecekse araca yüklemesi yapılmaktadır. Aynı güzergahtaki eşyalar tek tek dağıtıma çıkarak eşyalarınızın teslimatı sağlanır. Her taşıma sürecinde olduğu gibi sözleşme ile beraber sigorta da yapılmaktadır. Sıklıkla tercih ettiğimiz güzergahlar arasında İstanbul Ankara parça taşıma, İstanbul İzmir parça başı taşıma ve son olarak İstanbul Antalya parça başı eşya taşımadır.

Parça Başı Eşya Taşıma Firmaları

Şehirler arası taşıma seferlerinde çoğunlukla parça başı eşya taşıma işlemleri yapılmaktadır. Bunun sebebi ise büyük aracın sefere göndermek ve maliyeti en aza indirmektedir. Ancak bu durumda dikkat etmeniz gereken önemli unsurlar bulunmaktadır. Bu unsurlar arasında taşıma sağlayacak firmanın güvenilirliğidir. Bunun içinde sadece bir firmadan fiyat teklifi almak doğru değildir. Doğru firma seçimi için gerekli araştırmalar ile sizlerde alanında uzman firma bulmanız mümkündür.

Akdeniz Ekspres olarak parça başı taşıma hizmetimiz sayesinde eşyalarınızı istediğiniz il veya ilçeye güvenli şekilde götürebiliyoruz. Taşıma işlemlerimiz parça başına nakliye fiyatı verilerek hesaplanmaktadır. Taşıma hizmetlerimiz diğer firmalara göre uygun ücretlendirme ile beraber en iyi hizmeti de sunmaktadır. Tek yapmanız gereken firmamızla iletişime geçerek hizmet avantajlarımızdan yararlanmak.