Ortak Eşya Taşıma

Ortak eşya taşıma, hizmetlerimizle eşyalarınızı güven altında eşyalarınızı taşıyoruz. 1959 yılında kurulan firmamız birçok alanda taşımacılık hizmeti sunuyoruz. Şehirler arası seferlerinde parça eşya nakliye hizmeti de sunuyoruz. Kurulduğu andan müşterilerimize başaralı taşıma işleriyle firmamızı genişlettik.

İstanbul başta olmak üzere Ankara, Antalya ve İzmir bölgelerine ortak eşya nakliye hizmetleri sunuyoruz. Ayrıca sadece belirli bölgelere değil tüm Türkiye’ye taşımacılık hizmeti sunuyoruz. Ortak eşya nakliye işlemlerinde ev, ofis ve çeyiz eşyası taşıma gibi az miktardaki eşyalarınızı taşıyoruz. Eşyalarınız ambalajlanması ve adresten alınıp adrese teslim ediyoruz.

Paylaşımlı Ev Eşya Taşıma Hizmeti

Ortak eşya nakliyat işlemi gibi paylaşımlı nakliye hizmetiyle taşınacak eşyaların toplanarak yola çıkılmaktadır. Eşyalarınızın aynı istikamete çıkan diğer müşterilerimiz ile beraber aynı araçta taşınmaktadır. Özel üretim araçlarımızla eşyalarınız alındıktan sonra bölme çekilerek diğer eşya yüklemesi sağlanır. Böylelikle eşyalarınız karışmadan eksiksiz teslimatını sağlıyoruz.

Adresinden alınan eşyalarınız mukavemeti yüksek ambalajlama malzemeleri ile paketlenerek taşınmaktadır. Ayrıca de monte edilen ürünleriniz yeni adresinizde montajlanması ve yerleştirmesini de yapıyoruz. Eşyalarınızın ortak taşınması nakliye sürecini hızlandırdığını gibi ücretlendirmesi daha uygundur.

Ortak Eşya Nakliyat Fiyatlandırması | Az Eşya Taşıma Ücretleri

Ortak eşya nakliye ücretlendirmesi eşyaların boyutuna göre ve taşınacak mesafeye göre belirlenir. İstanbul ortak eşya taşımacılığı hizmetlerimizle Akdeniz Bölgesine sevkiyatlarını düzenlenmektedir. Sizlerde firmamızla ile iletişime geçerek uygun az eşya taşıma ücretlerinden faydalanabilirsiniz.

Ortak eşya taşımacılığı hakkında sıkça sorulan sorularda sizlere bilgilendirme sağladık.

  • Ortak eşya nakliye ne gibi kolaylık sağlar?
    Taşınmasını istediğiniz parça eşyalar büyük boy aracımızla taşınacağı için özel taşıma hizmeti maliyet açısından daha pahalı olacaktır. Bu sebeple ortak eşya nakliye hizmeti daha ekonomiktir.
  • Ortak eşya nakliyat işleminde zaman bakımından aksama olur mu?
    Düzenlenen sevkiyatlar şehirler arası olması bakımından bir hafta öncesinden program yapılmalıdır. Bunun içinde taşıma tarihiniz netleştiği zaman önceden haber vermeniz durumunda istediğiniz tarihler arasında eşyalarınız taşınır.
  • Ortak eşya taşımacılık işlemimi gerçekleştirmek için ne yapmalıyım?
    İlk olarak firmamızla iletişime geçerek eşyalarınızın listesini aktarmalısınız. Eşyaların boyutu ile beraber mesafe göz önüne alınarak sizlere taşıma ücret bilgisi verilir. Hizmetlerimiz sözleşmeli olup eşyalarınızda sigortalanmaktadır.