Ofis Taşımacılığı Ümraniye Nakliyat

Ofis taşımacılığı Ümraniye nakliyat taşımacılığın doğru adresi. 63 senelik ev taşıma hizmetlerimiz olduğu gibi ofis taşıma işlemlerinde de sizlere işlem sunmaktayız. Uzman incelemesi sağlayan firmamız bu sayede profesyonel işlem sunmaktadır. Bununla beraber gerekli tüm ayarlamaları en ince ayrıntısına kadar yaparak sizlere kurumsal hizmet sunmayı hedeflemekteyiz. Ayrıca uzman kadromuzla eşyalarınız en iyi şekilde ambalajlanarak harekete geçiyoruz.

Ofis taşıma Ümraniye taşıma işlemlerinde uzman incelemesi yapılarak ofis eşyalarınıza göre planlama yapılmaktadır. Bu planlama ile taşınacak ofis malzemelerine göre araç, ekipman ve taşıma gün planlaması ile hazır bir şekilde beklemekteyiz.

Ofis Nakliyat Ümraniye Taşıma

Ofis taşıma Ümraniye nakliye işlemlerinde taşıma gününde yapılan programa göre hareket etmekteyiz. Ofisinizin büyüklüğüne göre bir veya iki gün içerisinde nakli yapılmaktadır. Eğer ofisinizin büyük ise ilk gün evrak veya dosyalarınız planlı karton kolilere konularak üzerine gerekli bilgiler yazılmaktadır. Daha sonrasında toplantı odası da toplanarak ilk gün sonlanmaktadır.

Ofis taşıma nakliye süreçlerinde 2 gün ise geri kalan ofis odaları teker teker girilerek ambalajlanmaktadır. Ambalajlanan ürünlerin üzerine oda sahibinin ismi yazılarak karışıklık önlenmektedir. Ayrıca bilgisayar, yazıcı veya diğer tüm teknolojik ürünleriniz de özel ambalaj malzemeleri ile sarılımı yapılarak hasar alınması önlenmektedir.

Ümraniye Asansörlü Ofis Taşıma

ofis taşıma Ümraniye nakliyat
ofis taşıma Ümraniye nakliyat

İş yeriniz yüksek katlarda ise firmamız ofis malzemelerinize zarar vermemek adı altında modülatör asansör sistemi kurmaktadır. Bu asansör sistemi sayesinde ofis malzemelerinize hasar gelmediği gibi kısa sürede taşıma sağlanabilmektedir. De monte edilen arşiv dolapları da aynı sistem ile araca yüklendiği gibi sonrasında da asansörle yeni iş yerinize taşınmaktadır.

İş yeri asansörlü nakliye işlemlerinde uzman kadromuzla sizlere hizmet sunan firmamız 63 senelik hizmet sektörümüzle işlem sunmaktayız. Bu işlemlerimiz uzun senelerin vermiş olduğu hizmet kalitesi ile sizlere sunularak aktarılmaktadır. Birinci sınıf ofis ambalajları ile ambalajlamasını yaparak hiçbir hasar vermeden sizlere işlemlerimizi sunuyoruz.

Şehirlerarası İş yeri Nakliyat Ümraniye

Akdeniz Ekspres ailesi olarak İstanbul merkez ofisli firmamızla İstanbul içi ofis nakliye süreçleri gibi şehirlerarası ofis taşıma hizmetleri de sunmaktayız. İşiniz gereği ofisinizi veya dükkanınızı başka bir ile taşımak durumunda kaldığınız zaman ilk adres Akdeniz Ekspres.

Ümraniye şehirler arası ofis nakliye işlemlerinde iş yeri malzemelerinizi ambalajlaması yapıldığı gibi ekstra önlem alınmaktadır. Bu önlemler arasında ilk olarak sözlü hizmet sunmak yerine sözleşmeli taşıma hizmeti sunuyoruz. Bununla beraber sigortalaması da yapılarak gerekli tüm önlemleri almaktayız.

Ofis Depolama Ümraniye Nakliye

İş yerinizi belli sebeplerden dolayı kapatma durumunuzda geniş depo alanlarımızda rahatlıkla muhafaza edebilirsiniz. Korunaklı depo alanlarımız size özel odalarda kilit altında muhafaza edilmektedir. Ayrıca 7/24 güvenlik kameraları tarafından gözetim altındadır. Bu sayede depo alanlarımızda rahatlıkla iş yeri depolama hizmeti alabilirsiniz.

İş yeri depolama süreçlerinde ekspertiz hizmeti ile ambalaj malzemesi ile depo alanı ayarlaması yapılmaktadır. Bu ayarlamalar sonrasında depolama için özel üretilen ve dayanıklı ambalaj malzemesi ile ambalajlanarak önceden belirlenen odada rahatlıkla muhafaza edebilirsiniz.

Ofis Taşıma Ümraniye Nakliyat Firmaları

Akdeniz Ekspres Evden Eve Taşımacılık ailesi olarak ev taşıma sektöründe öncü olmamızla beraber ofis taşımacılığı Ümraniye taşıma şirketleri arasında da öncü firmayız. Ofis taşıma işlemlerinde de sizlerde firmamızla iletişime geçerek hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Uzman kadromuzla ofis eşyalarınızı en iyi şekilde taşıyan firmamızla bağlantı kurarak hizmet alabilirsiniz.

Ofis nakliye Ümraniye taşıma ücretleri hakkında da sizlere birçok alanda yardımcı oluyoruz. Nakliye alanında firmamızı araştırarak alacağınız hizmeti birebir okuyarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ofis taşıma hizmetlerinde sigorta yapılıyor mu?

Ofis nakliye Ümraniye taşıma işlemlerinde firmamız tarafından ALLİANZ Sigorta ile anlaşmalı sigorta yapılmaktadır. Ayrıca sigorta poliçesinin bir nüshasını sizlere gönderiyoruz.

İşyeri nakliyat hizmetinde ekspertiz hizmeti sunuluyor mu?

İstanbul ofis nakliye işlemlerinde tüm il ve ilçelere uzman incelemesi sunularak işlem sunulmaktadır. Buna göre program yapılarak hareket etmekteyiz.

İş yeri depolama Ümraniye eşya depolama hizmetleri nasıl sunulmaktadır?

İstanbul Kartal da bulunan oda depo sistemimizle eşyalarınızı ofis depolama hizmeti sunmaktayız. Bunun içinde uzman incelemesi ile eşyalarınızı incelerek sizlere program yapmaktayız.

Ofis depolama hizmetinde sigorta yapılıyor mu?

Akdeniz Ekspres ailesi olarak tüm ev taşıma, ofis nakliye ve depolama hizmetlerinde sigortalama işlemleri yapmaktayız.

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review
Akdeniz Ekspres
Average rating:  
 0 reviews