Ofis Depolama
Ofis Depolama

Günümüz ekonomik şartlarında baş gösteren eleman çıkarımları ve buna bağlı olan şirket küçülmeleri ile birlikte buna paralel olarak ofis içi gereksinimlerin de minimize edilmesi gereksinimlerinde ofis depolama talepleri de artış göstermiştir.

Artan talepler doğrultusunda Akdeniz Ekspres firmamız depolama alanını daha da genişletmiştir. Depolama alanı için kullandığımız mekanlar; geniş, havadar, yüksekte olan, hava koşullarına karşı önlemleri alınmış alanlardır. Depolanmasını istediğiniz ofis eşyalarınızın tümünü gönül rahatlığı ile depolama alanlarımızda dilediğiniz sürelerde depolamaktayız.

İş yeri eşyaları için öncelikle bir uzman eksper desteği sağlayarak depolanması gerekli olan tüm eşyalar için bir program hazırlanmasını sağlamaktayız. Ofis depolama için depo taşıma planı oluşturarak eşyalar için uygun ambalaj malzemeleri ve malzeme miktarı belirlemekteyiz.

Uygun ambalaj malzemeleri ile ambalajlanan ofis eşyalarınız depolarımızda kısa ya da uzun süreli fark etmeksizin sigortalı olarak muhafaza edilmektedir.

Sigortalı Ofis Depolama

eşya depolama
eşya depolama

Depolama için eşya ambalajının önemli olduğu kadar depolama sigortasının da önemi büyüktür. Eşya depolama süreçlerinde eşyaların dış etkenlerden korunabilmesi için eşya ambalajı önemlidir. Eşya ambalajı ise eşyanın türüne göre değişiklik gösterir.

Önceden eksper tarafından tespiti yapılan ofis eşyalarının korunaklı bir şekilde ambalajlanması için eksper raporu göz önünde bulundurularak, Avrupa standartlarında ambalaj malzemeleri ile eşyalar depolanmaya hazır hale getirilir.

Ofis depolama süreçlerinin başlaması itibarı ile eşya depolama sigortası yapılmalıdır. Eşya depolama; eşyalarınızın depoda kalma süresi boyunca eşyalarınızın alacağı bir hasar veya doğal afet durumunda geçerli olabilecek bir sigortadır.

iş yeri eşyalarının depolama taleplerinizde nakliyat firmamızı arayarak; büro eşyalarınızın depolanması süreçlerinde sizlere destek olabilecek müşteri temsilcilerimizden sizlere uygun fiyat teklifleri alabilirsiniz.

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Akdeniz Ekspres
Average rating:  
 0 reviews