ofis depolama

Ofis Depolama

Günümüz ekonomik şartlarında baş gösteren eleman çıkarımları ve buna bağlı olan şirket küçülmeleri ile birlikte buna paralel olarak ofis içi gereksinimlerin de minimize edilmesi gereksinimlerinde ofis depolama talepleri de artış göstermiştir.

Artan talepler doğrultusunda Akdeniz Ekspres firmamız depolama alanını daha da genişletmiştir. Depolama alanı için kullandığımız mekanlar; geniş, havadar, yüksekte olan, hava koşullarına karşı önlemleri alınmış alanlardır. Depolanmasını istediğiniz ofis eşyalarınızın tümünü gönül rahatlığı ile depolama alanlarımızda dilediğiniz sürelerde depolamaktayız.

İş yeri eşyaları için öncelikle bir uzman eksper desteği sağlayarak depolanması gerekli olan tüm eşyalar için bir program hazırlanmasını sağlamaktayız. Ofis depolama için depo taşıma planı oluşturarak eşyalar için uygun ambalaj malzemeleri ve malzeme miktarı belirlemekteyiz.

Uygun ambalaj malzemeleri ile ambalajlanan ofis eşyalarınız depolarımızda kısa ya da uzun süreli fark etmeksizin sigortalı olarak muhafaza edilmektedir.

İş Yeri Depolama Avantajları

İş yerinde depolama, birçok avantaj sağlamaktadır. Akdeniz Ekspres depo alanlarımız, malzemeleri düzenlemek, korumak ve etkili bir şekilde yönetmek için kullanılır. İş yeri depolama avantajları şunları içerebilir:

  • Ofis depolama, ürünlerin güvenli bir şekilde muhafaza edilmesini sağlar.
  • Düzenli depolama, iş süreçlerini hızlandırır ve verimliliği artırır.
  • Malzemelerin düzenli bir şekilde depolanması, çalışanların ihtiyaç duydukları alanlarda rahat çalışmasını sağlamaktadır.
  • Akdeniz Ekspres depo alanlarımız iş yeri malzemelerinizin hasar görmesini veya bozulmasını tamamen önlemektedir.
  • İş yerinde yer alan evraklarınız zarar görmeden uzun süre depolarımızda zarar görmeden muhafaza edebilirsiniz.
  • Depolama, ürünlerin güvenli bir şekilde istediğiniz süre boyunca güvenle muhafaza edilmektedir.

İş yeri depolama avantajları, iş süreçlerini düzenlemek, verimliliği artırmak ve genel olarak işletme performansını iyileştirmek için önemli bir rol oynar.

iş yeri depolama
iş yeri depolama

Ofis Depolama Hizmetinde Neden 1. Tercih Akdeniz Ekspres

Müşterilerimizin işyeri depolama hizmetlerinde neden Akdeniz Ekspres firmamızı tercih ettiğini maddeler halinde düzenledik. Sizlerde maddeleri inceleyerek kararınızı verebilirsiniz.

 • Depolama alanlarımız, malzemelerin düzenli bir şekilde sınıflandırılmasını ve etiketlenmesini sağlayacak bir düzenle tasarlanmıştır.
 • Eşyalarınızın türüne ve büyüklüğüne uygun depolama ekipmanları kullanıyoruz.
 • Depolama alanlarımız, hırsızlık, yangın veya diğer acil durumlar gibi güvenlik risklerine karşı tam korumalıdır.
 • Kamera sistemleri, yangın söndürme ekipmanları ve güvenlik personeli gibi önlemlerimiz mevcuttur.
 • Depolarımız, düzenli olarak temizlenmekle beraber bakımı yapılmaktadır.
 • Depo alanlarımız merkezde olması ile kolay erişim imkanına da sahiptir.
 • Ortak alanlar da depolama yerine sizlere ait kilitli odalarda eşyalarınız muhafaza edilmektedir.

Sizlerde Akdeniz Ekspres depo alanlarımızı yerinde görerek iş yeri depolama talepleriniz için firma temsilcimiz ile görüşme sağlayabilirsiniz. İndirimli ofis depolama avantajımızdan yararlanmak için şimdi arayın!

Sigortalı Ofis Depolama

Depolama için eşya ambalajının önemli olduğu kadar depolama sigortasının da önemi büyüktür. Eşya depolama süreçlerinde eşyaların dış etkenlerden korunabilmesi için eşya ambalajı önemlidir. Eşya ambalajı ise eşyanın türüne göre değişiklik gösterir.

Önceden eksper tarafından tespiti yapılan ofis eşyalarının korunaklı bir şekilde ambalajlanması için eksper raporu göz önünde bulundurularak, Avrupa standartlarında ambalaj malzemeleri ile eşyalar depolanmaya hazır hale getirilir.

Ofis depolama süreçlerinin başlaması itibarı ile eşya depolama sigortası yapılmalıdır. Eşya depolama; eşyalarınızın depoda kalma süresi boyunca eşyalarınızın alacağı bir hasar veya doğal afet durumunda geçerli olabilecek bir sigortadır.

İş yeri eşyalarının depolama taleplerinizde nakliyat firmamızı arayarak; büro eşyalarınızın depolanması süreçlerinde sizlere destek olabilecek müşteri temsilcilerimizden sizlere uygun fiyat teklifleri alabilirsiniz.

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Akdeniz Ekspres
Average rating:  
 0 reviews