Nakliyat Evden Eve

Nakliyat evden eve süreçlerinde firma olarak eşyalarınızı en iyi şekilde taşımasını sağlamaktayız. Bunun içinde Akdeniz Ekspres firmamıza ait uzmanlarımız en iyi şekilde taşıma sağlaması için eksper hizmeti sunmaktayız. Bu sayede nakliyat ev taşıma hizmetlerimiz daha profesyonelce sunulmaktadır.

Nakliye evden eve nakliyat eksper günü gelen çalışanlarımız eşyalarınızı nasıl taşınacağı ile ilgili program yapmaktadır. Eksper işlemlerinde eşyalarınızı rahat taşınması için gerekli program yapılmaktadır. Bu programlama sürecinde eşyalarınız için gerekli korumlar sağlamaktayız. Böylelikle eşyalarınız hasar almadan taşımasını sağlamaktayız.

Ev Taşıma Nakliye

İstanbul Avrupa ve Anadolu Yakası nakliye ofislerimizden size profesyonel hizmet sunmaktayız. Eksper hizmetimizi istediğiniz tarihler arasında sunan firmamız eşyalarınızı taşımaktadır. İstanbul nakliye süreçlerinde firmamıza iletmeniz taktirde size eşyalarınızı sigortalı hizmet sunuyoruz. Bunun yanı sıra sözleşmede yaparak yazılı beyan etmiş oluyoruz.

Taşıma günü eşyalarınızı özenle paketlemesini yaparak araca aktarmaktayız. Bu sayede eşyalarınız güvenle taşımasını sağlıyoruz. Akdeniz Ekspres ailesi olarak kırılacak eşyalarınız için özel paketleme sistemi ile korumaktayız. Beyaz eşyalarınız içinde bağlantıları çıkarılarak eşyalarınız koruma sağlanmaktadır. Ayrıca taşıma süreci kısa sürmektedir. Buda sizleri fazla yormadan işlemlerimizi sonlandırmaktayız.

Az Eşya Taşıma

İstanbul az eşya nakliye işlemleri ile istediğiniz şehire az miktarda bulunan eşyalarınızı taşımasını sağlamaktayız. Şehirler arası nakliye süreçlerinde firmamıza 1 hafta öncesinden arayarak bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu sayede taşıma programı oluşturularak eşyalarınızı taşımasını istediğiniz tarihler arasında sağlamaktayız.

Tüm eşyalarınız firmamız güvencesi ile mukavemeti yüksek ambalajlama malzemesi ile eşyalarınızı taşımaktayız. Tüm eşyalarınız firmamız tarafından paketlenerek araca yüklenmektedir. Şehirlerarası az eşya taşıma taleplerinde sigorta ve sözleşme de yapmaktayız.

Nakliyat çeşitlerini kısaca bahsetmek gerekirse;

  • Ev taşıma
  • Depolama
  • Asansörlü nakliyat
  • Şehiriçi nakliyat
  • Şehirlerarası nakliyat
  • Hafif yük taşıma
  • Parça eşya nakliyesi gibi tüm taşıma türlerini sizlere sunuyoruz. Sizlerde firmamızla bağlantı kurarak eşyalarınızı en iyi şekilde taşımaktayız.

Taşıma Asansörü Fiyatları

İstanbul en yakın nakliyeci arayışınıza birde asansörlü nakliye hizmeti sunan firmaları da arayışınıza girmiş olacaksınızdır. Ancak buna gerek yok Akdeniz Ekspres ailesi olarak asansörlü taşıma hizmeti de sunuyoruz. Yüksek katlara güvenli nakliye işlemleri sayesinde eşyalarınızı taşımasını sağlamaktayız.

Asansörlü hafif eşya nakliye işlemlerinde Türkiye geneline hizmet sunan firmamız birçok alanda taşıma işlemlerini profesyonelce sunmaktadır. İstanbul Avrupa ve Anadolu Yakası ofislerimizden size destek olan şirketimizle bağlantı kurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Akdeniz Ekspres ailesi hafif nakliye gibi taşıma işlemlerinde müşterilerine kendini kanıtlayarak size kurumsal süreç aktarmaktadır. En iyi nakliyat firmaları arasında yer alan firmamız taleplerinizi en iyi şekilde karşılamaktadır. Bununla beraber eşyalarınıza uygun nakliyat fiyatları ile size aktaran firmamızı aramanız yeterli olacaktır. Firmamıza nakliyat cep numarasında rahatlıkla erişerek fiyat teklifi alabilirsiniz.

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review
Akdeniz Ekspres
Average rating:  
 0 reviews