Konyaaltı Evden Eve Nakliyat

Konyaaltı evden eve nakliyat firması olarak Antalya evden eve nakliyat sektöründe önde gelen firmalardandır. Antalya evden eve nakliyat olarak eşyalarınız mukavemeti yüksek ambalajlarla sarılır. Eşyalarınıza hiç bir hasar almadan teslim etmekteyiz. Eşyalarınız taşınmadan önce sigortalanır. Akdeniz Ekspres firması olarak ilk önceliğimiz daima müşteri memnuniyeti olmuştur. Bu sayede eşyalarınızı hiç bir hasar yada çalınma gibi bir durum söz konusu olmadan size teslim etmekteyiz.

İstanbul Antalya Nakliyat Firmaları

İstanbul Antalya Nakliyat firmalarına çok dikkat etmelisiniz çünkü nakliyat sektöründe kurumsal nakliyat yapan firmalar bulunduğu gibi taşeron nakliyat firmalar da bulunmaktadır. Taşeron firmalar müşterilerle ucuza anlaşıp eşyalarınızın hasar almasını yada çalınmasını sağlayabilirler. Bazı firmaların sadece ismi vardır ama bu tarz firmalar ise kendi araçları olmadan nakliyat firmalarıdır bu tarz firmalar sizlerle anlaşıp komisyon sistemiyle eşyalarınızı başka bir firmaya satmaktadır. Bu tarz firmalara dikkat etmelisiniz. İstanbul Antalya evden eve nakliyat olarak eşyalarınız taşımadan önce sigortalatıp bir kopyasını da size yollayarak taşıma sözleşmesi uygularız. Taşıma sözleşmesinden sonra kendi araç filomuz ve uzman ekibimiz sayesinde eşyalarınızın taşınmasını sağlarız. Eşyalarınızın monte ve demontesini kendi uzman ekibimiz tarafından sağlanmaktadır. Ayrıca her hafta düzenli bir şekilde İstanbul Antalya evden eve nakliyat ve Antalya İstanbul evden eve nakliyat seferlerimiz bulunmaktadır. Sizde müşteri temsilcimizi arayarak randevu talep edebilirsiniz eğer önceden ararsanız indirimli fiyatlarımızdan da yararlanma şansınız olacaktır.  Antalya nakliyat firmaları arasında öncü firma olan Akdeniz Ekspres firmasının Antalya’nın her bir ilçesinde şubesi bulunmaktadır.

Sigortalı Nakliyat

Sigortalı Nakliyat sayesinde eşyalarınızın hasar alması söz konusu olduğunda sigorta bu hasarı karşılayacaktır. Özellikle şehirler arası nakliyat taşımalarında daha çok öneme sahiptir. Akdeniz Ekspres olarak müşterilerimize sağladığımız tüm hizmetlerde sigorta hizmeti de vermekteyiz. Yapılan sigorta sözleşmesinin bir kopyası müşterilerimize verilmektedir. Sigorta Sözleşmesinde taşıma öncesi ve sonrasında yapılacak tüm hizmetler yer almaktadır. Ayrıca eşyalarınız güvenli bir şekilde ve kurumsal bir firma tarafından taşınması sağlanacaktır.