Konyaaltı Evden Eve Nakliyat

Konyaaltı evden eve nakliyat firması olarak Antalya evden eve nakliyat sektöründe önde gelen firmalardandır. Antalya evden eve nakliyat olarak eşyalarınız mukavemeti yüksek ambalajlarla sarılır. Eşyalarınıza hiç bir hasar almadan teslim etmekteyiz. Eşyalarınız taşınmadan önce sigortalanır. Akdeniz Ekspres firması olarak ilk önceliğimiz daima müşteri memnuniyeti olmuştur. Bu sayede eşyalarınızı hiç bir hasar yada çalınma gibi bir durum söz konusu olmadan size teslim etmekteyiz.

İstanbul Konyaaltı Nakliyat Firmaları

İstanbul Konyaaltı nakliyat firmalarına çok dikkat etmelisiniz çünkü nakliyat sektöründe kurumsal nakliyat yapan firmalar bulunduğu gibi taşeron nakliyat firmalar da bulunmaktadır. Taşeron firmalar müşterilerle ucuza anlaşıp eşyalarınızın hasar almasını yada çalınmasını sağlayabilirler. Bazı firmaların sadece ismi vardır ama bu tarz firmalar ise kendi araçları olmadan nakliyat firmalarıdır bu tarz firmalar sizlerle anlaşıp komisyon sistemiyle eşyalarınızı başka bir firmaya satmaktadır. Bu tarz firmalara dikkat etmelisiniz.

İstanbul Konyaaltı şehirler arası taşıma
İstanbul Konyaaltı şehirler arası taşıma

İstanbul Konyaaltı evden eve nakliyat olarak eşyalarınız taşımadan önce sigortalatıp bir kopyasını da size yollayarak taşıma sözleşmesi uygularız. Taşıma sözleşmesinden sonra kendi araç filomuz ve uzman ekibimiz sayesinde eşyalarınızın taşınmasını sağlarız. Eşyalarınızın monte ve demontesini kendi uzman ekibimiz tarafından sağlanmaktadır. Ayrıca her hafta karşılıklı şekilde İstanbul Antalya arası taşımacılık seferlerimiz bulunmaktadır.

Sizde müşteri temsilcimizi arayarak randevu talep edebilirsiniz eğer önceden ararsanız indirimli fiyatlarımızdan da yararlanma şansınız olacaktır. Antalya nakliyat firmaları arasında öncü firma olan Akdeniz Ekspres firmasının Antalya’nın her bir ilçesinde şubesi bulunmaktadır.

Konyaaltı Sigortalı Nakliyat

Sigortalı Nakliyat sayesinde eşyalarınızın hasar alması söz konusu olduğunda sigorta bu hasarı karşılayacaktır. Özellikle şehirler arası nakliyat taşımalarında daha çok öneme sahiptir. Akdeniz Ekspres olarak müşterilerimize sağladığımız tüm hizmetlerde sigorta hizmeti de vermekteyiz.

Yapılan sigorta sözleşmesinin bir kopyası müşterilerimize verilmektedir. Sigorta Sözleşmesinde taşıma öncesi ve sonrasında yapılacak tüm hizmetler yer almaktadır. Ayrıca eşyalarınız güvenli bir şekilde ve kurumsal bir firma tarafından taşınması sağlanacaktır.

İstanbul Konyaaltı Parça Eşya Taşıma Firmaları

Konyaaltı İstanbul parça eşya taşımacılığı şirketleri diye arama yaptığınız zaman karşınıza çok sayıda firma çıkacaktır. Örnek olarak İstanbul Konyaaltı parça eşya taşıma firmaları karşınıza çıkacaktır. Konyaaltı şehirler arası parça eşya taşıma şirketleri arasında seçim yapmak zorlaşacaktır. Firmamız kurumsal Konyaaltı İstanbul parça eşya taşıma hizmetini en uygun fiyat teklifleriyle sizlere sunmaktadır. Manavgat parça eşya taşıma taleplerinizi firmamıza 15-25 gün önceden arayarak parça eşya taşıma talebini oluşturmalısınız. Ayrıca şirketimiz parça eşya taşıma hizmeti gibi çeyiz eşya taşıma, öğrenci eşyası taşıma, bekar eşyası taşıma, ambar taşımacılığı, ofis taşıma, kurum taşımacılığı gibi hizmetleri de sunmaktadırlar.

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review
Akdeniz Ekspres
Average rating:  
 0 reviews