Kartal Eşya Depolama

Kartal eşya depolama taleplerinizi Akdeniz Ekspres Evden Eve Taşımacılık firmamız 62 yıldır taşıma sektöründe hizmet sunmaktadır. Bu süreçte kendimizi geliştirerek eşyalarınızı güvence altında depolamasını yapmaktayız. Yılların tecrübesi yanı sıra kurumsal referanslarıyla ön plana çıkmaktadır. Bunu da firmamızın sizlere sunduğu profesyonel hizmeti alarak görebilirsiniz.

Taşıma alanında edindiğimiz tecrübe ile sizlere sunduğumuz kaliteli hizmet sayesinde evden eve nakliyat sektöründe öncü firmalar arasında yerimizi aldığımız gibi depolama sektöründe de yerimizi aldık.

Kartal Ev Depolama

Kartal depolama hizmetimizden yararlanmak için firmamızla iletişime geçtiğiniz zaman Kartal da ki ofislerimizden size yardım ediyoruz. Firma prensibi olarak eşyalarınızı görmeden fiyat teklifi sunmuyoruz. Uzman incelemesi birçok açıdan avantaj sağlamaktadır. Çünkü eşyalarınızı yerinde görerek planlama yapmamızı sağlamaktadır. Bu sayede eşya tipinize uygun araç ayarlamasıyla beraber ambalaj malzemesi de ayarlanmaktadır. Müşteri temsilcimiz eşyalarınızın tespitini yaptıktan sonra kısaca taşıma planlaması hakkında size bilgi aktaracaktır. Bu bilgiler firmamız tarafından sizlere sunulan hizmetin ön yüzüdür. Anlaşma sağlamamız durumunda sözleşme yapılarak taşıma günü belirlenerek işlem sonlandırılmaktadır.

Kartal eşya depolama sürecinde sizlerin de dikkat etmesi gereken birkaç unsur bulunmaktadır. Eğer ufak tefek eşyaların paketlenmesini sizler yapacaksınız kolilerin fazla büyük olmamasına ve içerisine fazla eşya koyulmamasına dikkat etmelisiniz. Bunun yanı sıra kolilerin içinde kırılacak eşyalar mevcutsa üzerine dikkat kırılacak ürün diye yazılmasını tavsiye ediyoruz.

Kartal Depolama Hizmetleri

Taşıma günü tam teşkilat evinizi ziyaret ediyoruz. Önceden ayarlanan ekip arkadaş sayısı ve malzemelerimizle size hizmet sunmaya hazırız. Öncelik sırasına göre eşyalarınız taşınmaktadır. Bu öncelik sırasında kırılacak eşyalar mukavemeti yüksek ambalajlama malzemeleriyle paketlenmektedir. Paketleme işlemi bittikten sonra eğer ön yüzü veya bir kenarı cam ise üzerine kırılacak yazılmaktadır. Buna göre eşyanın taşıması daha sağlıklı olmaktadır. Geri kalan demir baş mobilyalar da aynı şekilde paketlenmektedir. Büyük dolapların de montaj işlemi yapılarak ardından paketlenmesi yapılmaktadır. Tüm eşyalar paketlemesi yapıldıktan sonra araca yerleştirilmektedir. Yerleştirme esnasında eşyalar fazla sıkışmaması önemli etmendir. Çünkü böyle bir durum söz konusu olursa hasar meydana gelir. Bunun için uzman ekibimiz eşyalarınızı güvence altında araca yerleştirerek hasar almasını tamamen önlemektedir.

Kartal depolama işlemlerinde eşyalarınız depolarımıza götürerek öncesinden ayarladığımız alana yerleştiriyoruz. Geniş, havadar ve 7/24 korunaklı depolarımızla size hizmet sunuyoruz. Yaptığımız sözleşmede yazılan tüm detaylar ile eşyalarınız depolanmaktadır. Bu sayede korunaklı şekilde muhafaza edilmesini istiyorsanız aramanız yeterlidir.

Kartal Depolama Firmaları | Kartal Ev Depolama Fiyatları

Kartal ofisimizinden size hizmet sunan firmamız depolama alanında sektörde en iyi firmalar arasında yer aldık. Geniş depolarımızla beraber 7/24 güvenlik kamerası ile eşyalarınızın güvenini sağlıyoruz. Bununla beraber Kartal eşya depolama ücretleri ile sizlere yardımcı oluyoruz. Uygun depolama fiyatlarımız ile sayesinde bütçenizi düşünerek hareket ediyoruz. Detaylı bilgi için aramanız yeterli olacaktır.