Kağıthane Evden Eve Nakliyat

Kağıthane Evden Eve Nakliyat ‘Uzman Ekip’

İstanbul Avrupa yakasının her bölgesine hizmet vermekteyiz. İstanbul Avrupa yakası nakliyat şirketleri arayışınızda sizlere memnuniyetle hizmet verebilecek uzman ekiplere sahip olan Akdeniz Ekspres firmamız, evden eve nakliyat taleplerinizde öncelikle sizlere ücretsiz olarak uzman ekspertiz hizmetleri vermektedir. Gelen eksper raporu sonucu talep etmiş olduğunuz Kağıthane evden eve nakliyat veya ofis taşımaları için rapor oluşturarak ön hazırlık çalışması yapmaktadır.

Kağıthane’de Sözleşmeli Sigortalı Nakliyat

Evden eve nakliyat veya ofis taşıma taleplerinizde nakliyat sigortası ve nakliyat sözleşmesinin önemi büyüktür. Taşıma süreçlerinin güvenilir ve yasal olabilmesi için nakliyat sözleşmesi şarttır. Nakliyat sözleşmesi; nakliyat hizmetlerinde maalesef ki olası mümkün bir durum olan eşyanın hasar alması, kayıp olması gibi durumlar söz konusu olduğunda sizlerin haklarınızı koruyabilmeniz için nakliyat firması ile yaptığınız sözleşme gereklidir. Nakliyat sözleşmesinin eşya hasarını karşıladığı söylenemez ama taşımanızı sigortalı olarak tercih ettiğinizde ise hasar meydana geldiği durumda eşya hasar bedeli sigorta tarafından karşılanır.

En İyi Ev Taşıma Firmaları

En iyi ev taşıma firmaları arasında firmamız edindiği tecrübeler sayesinde lider konumuna gelmiştir. Firmamız verdiği güvenilir nakliyat hizmeti ile müşterilerimizin tercihleri arasında yer almaktadır. Güvenilir nakliyat veya en uygun nakliyat hizmeti almak istiyorsanız çağrı merkezimizi arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

İstanbul Avrupa Yakası Asansörlü Nakliyat

İstanbul’da Anadolu yakası ve Avrupa yakasında sürdürülen nakliyat hizmetlerimizi profesyonelleştirmek ve daha sağlıklı oluşturabilmek adına asansörlü evden eve nakliyat hizmetleri vermekteyiz. Asansörlü nakliyatı gerek gördüğümüz durumlar;

  • Binada asansör bulunmuyor ise
  • Bina asansörü taşıma için kullanılmıyor ise
  • Bina asansörü küçük ise
  • Yüksek katta oturuyor iseniz
  • Bina merdivenleri taşımaya elverişli değil ise

gibi durumlarda asansörlü nakliyat hizmetlerini vermekteyiz. Bu şekilde hem taşımanız daha kolay olur hem de zaman olarak daha kısa zamanda gerçekleşmiş olur. Evden eve nakliyat taleplerinde taşımaların daha sağlıklı olabilmesi için asansörlü nakliyat hizmeti almanızı tavsiye ediyoruz.

Kağıthane’de evden eve nakliyat, ofis taşıma veya diğer tüm taşıma taleplerinizde detaylı bilgi ve fiyat için; İletişim

Esenyurt nakliyat hizmetimizi inceleyebilirsiniz.

LEAVE REPLY

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir